تلفن تماس 88009257

تلفن تماس 22865257

ساعت کاری 24ساعت حتی تعطیلات

بهترین قالیشویی در تهران

قالیشویی تهران > بلاگ > اخبار > بهترین قالیشویی در تهران
بهترین قالیشویی در تهرانReviewed by مدیر on May 10Rating: 4.0

قالیشویی تهران از بهترین قالیشویی های این صنف است که در کار خود بی نظیر است . کاری این که این قالیشویی انجام می دهد بسیار باکیفیت است کیفیت کار را می توان از تحویل گرفتن فرش ها در قالیشویی فهمید .

یک قالیشویی چه کار هایی را باید برای شما انجام دهد .

قالیشویی باید فرش های شما را بشویید و سپس خشک کند و در اخر تحویل دهد . در وهله اول ساده به نظر می رسد اما باکمی دقت می فهمید که این ایده بسیار ساده انگارانه است . یک قالیشویی معتبر مثل قالیشویی تجریش باید کارهای زیر را به نحو احسن انجام دهد .

نحوه رفو کردن فرش در رابطه با سوختگی

چگونه فرش را رفو کنیم؟

برای رفو گری فرش ماشینی در قسمت هایی ازآن که عمیق تر سوخته اند میبایست قسمت های سوخته را با استفاده از یک کاتر یا قیچی باریک ازفرش جدا نماییم. در مرحله بعد باید از قسمت های سالم فرشمان مقداری پرز که با قسمت های سوخته همرنگ است انتخاب نماییم با کمک چسب آن را به قسمت های سوخته متصل کنیم.

نحوه رفو کردن فرش در رابطه با سوختگی سیگار

اگر فرش بر اثر افتادن سیگار بر روی آن دچار سوختگی شده باشد برای ترمیم‌ قسمت‌ سوخته و آسیب‌دیده‌ی آن ابتدا می‌بایست بر روی قسمت سوختگی سمباده بکشیم و سپس اضافات آن را با استفاده از جاروبرقی پاک کنیم. در مرحله بعدی از کار رفوگری فرش می‌بایست با کمک قیچی مخصوص ابرو بخش‌های جداشدنی را ببریم و جدا کنیم. اگر در این مرحله از رفو کردن هنوز اثر سوختگی بر روی فرش باقی باشد می‌توانیم با استفاده از محلولی که آب‌اکسیژنه یک قسمت و آب ده قسمت آن را تشکیل می‌دهد و با کمک تکه‌ای پارچه روی قسمت سوخته فرش بکشیم تا رنگ سوختگی از بین برود. در آخر کار نیز باید قسمت سوخته فرش را به‌خوبی بشوییم و خشک نماییم.

نحوه رفو کردن فرش در رابطه با سوختگی با زغال

به‌منظور رفو‌نمودن فرش در رابطه با سوختگی آن که بر اثر زغال ایجاد شده باشد می‌بایست بعد از کوتاه‌نمودن پرزهای سوخته فرش محل سوختگی را با استفاده از شامپو فرش بپوشانیم و سپس اجازه دهیم که خشک شود. بعد از خشک‌کردن باید سطح رویی فرش را جاروبرقی بکشیم. در صورتی که لکه سوختگی هنوز بر روی فرش باقی مانده باشد می‌توانیم برای رفو کردن فرش از محلول رنگ‌بر ضعیف به‌منظور پاک‌کردن اثر سوختگی استفاده نماییم. بعد از استفاده از محلول رنگ بر باید فرش را بشوییم و خشک کنیم .برای این که قسمتی از فرش که آن را شسته‌ایم زودتر خشک شود می‌توانیم وسیله قطوری را در قسمت زیرین آن بگذاریم تا بر اثر جریان‌یافتن هوا در آن قسمت روند خشک‌شدن فرش سریع‌تر اتفاق بیفتد. نکته‌ای که باید توجه کافی به آن معطوف گردد این است که هرگز نباید از صابون برای شستن فرش استفاده نمود و همچنین نباید فرش را بیش از حد خیس کرد. نکته دیگر این که برای رفو کردن فرش در رابطه با سوختگی‌های عمیقی که ممکن است برای آن پیش بیاید باید فرش را به مراکز قالی‌شویی بسپاریم.

نحوه رفو کردن فرش در رابطه با سوختگی با اتو

اگر شدت سوختگی فرش با اتو ضعیف باشد و تنها در این حد باشد که رنگ فرش زرد شده باشد می‌توانیم با استفاده از یک پیاز به رفونمودن فرشمان بپردازیم. برای انجام این کار می‌بایست یک عدد پیاز را به ۲ قسمت تقسیم کنیم و سپس آن را بر روی سوختگی فرش قرار دهیم. در مرحله بعدی کار باید قسمت سوخته فرش را بشوییم و خشک کنیم تا بدین ترتیب لکه‌ای که بر اثر سوختگی با اتو ایجاد شده است از بین برود.

لوله کردن فرش

شاید شما فرش های خود را برای جابه جایی همیشه تا کرده باشید . اما این کار در فرش هایی که تراکم آن ها بیشتر از پانصد شانه است به فرش آسب می زند . بهترین راه برای انتقال دادن فرش لوله کردن آن می باشد . قبلا هم بحث تخصص در قالیشویی مطرح شد و به مواردی نیز اشاره شد نیز یکی از تخصص های لازم در این صنعت دانستن این مورد بود که خوشبختانه نیرو های متخصص قالیشویی قیطریه بر این موضوع واقف اند و هیچ وقت فرش های شما را تا نمی کنند که مبادا اسیبی به فرش شما وارد شود .

سرویس رفت و برگشت

از مهمترین خدماتی که یک قالیشویی می تواند ارائه دهد سرویس جابه جایی فرش است . چرا که شلوغی تهران و نیز هوای الوده و نیز در کنار آن شما باید از وقت خود بگذرید و فرش را به قالیشویی انتقال دهید و بعد از شسته شدن دوباره برگردید و فرش را تحویل بگیرید

نظم در ساختار

از نظم در ساختار یک مجموعه می توان به کیفیت کار آن ها پی برد . برای همین از این رو که شعار ما جلب رضایت شما بوده و هست ما همیشه سعی می کنیم که نظم را در کار های خود داشته باشیم . برای مثال اگر قالیشویی پونک گفته باشد که دوشبنه ساعت 2 بعد از ظهر درب منزل فرش های شما را تحویل می دهیم در صورتی که مشکل خاصی از جمله ترافیک بسیار سنگین وجود نداشته باشد فرش های شما رد موعد مقرر درب منزل شما تحویل داده خواهد شد .

خاک گیری
شامپو زدن
شستشو با فرچه
شستشو با دستگاه مکانیزه
اتوکشی و پرس
کنترل کیفی
تحویل فرش درب منزل
آبگیری فرش بدون چین و چروک با استفاده از رول
خشک کردن در گرمخانه

و نیز باید خدمات زیر را نیز ارائه بدهد

شتسشوی ابریشم

جهت شستشو فرش های گرانقیمت گل ابریشم و ابریشم و تابلو فرش.

سفید شویی

شستشو با بالاترین کیفیت

خدمات رفو

شرکت قالیشویی تهران این موارد را برای شما انجام می دهد . پس برای دریافت این سرویس ها با این شرکت تماس بگیرید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *