تلفن تماس 88009257

تلفن تماس 22865257

ساعت کاری 24ساعت حتی تعطیلات

قالیشویی شهرک فجر

قالیشویی تهران > بلاگ > شعبات > قالیشویی شهرک فجر
قالیشویی شهرک فجر
قالیشویی شهرک فجرReviewed by مدیر on Feb 3Rating: 3.5

قالیشویی شهرک فجر

شرکت قالیشویی تهران با بیش از نیم قرن تجربه در حال حاضر معتبرترین قالیشویی شهرک فجر است . این شرکت همواره در صدد کسب رضایت مشتریانش بوده و هست  . اصول کاری تعهد، هزینه کم و کیفیت بالا همواره سرلوحه کار این شرکت بوده است.

چرا قالیشویی شهرک فجر

ما انسان ها همواره به دنیال راحتی خود هستیم . برای مثال اختراع تلفن باعث شد که بشر برای انتقال پیام خود دیگر نیاز به نوشتن نامه نداشته باشد یا اینکه شخصا به محل مورد نظر برود و پیام خود را برساند . بلکه با در دست داشتن یک تلفن همراه می تواند پیام خود را از کیلومتر ها دور تر از مقصد پیام خود را برساند . وجود قالیشویی هم به همین صورت است . در گذشته ما برای شستن فرش های خود از روش های سنتی استفاده می کردیم . استفاده از یک چوب برای گرد گیری و یا لگد مال کردن فرش برای تمیز کردن روش هایی بود که استفاده می شد . اما امروزه ما در قالیشویی شهرک فجر متوجه می شویم که انجام این امور با مشکلاتی مواجه شده است که به شرح زیر است.

گرد گیری سنتی - قالیشویی تهران
گرد گیری سنتی

مشکلات قالیشویی در منزل

مهمترین مسئله این است که با رشد جمعیت و نیاز به مسکن و کمبود جا برای احداث مسکن باعث شده است که منازل به شکل اپارتمانی در بیایند . این مسئله باعث می شود که فضای کافی برا شستن فرش وجود نداشته باشد و نیز اگر بتوانید بشویید جا برای خشکن کردن نخواهد بود .

مشکل دیگری که وجود دارد پیچیده شدن نوع لکه هاست. با به وجود امدن غذاهای جدیدی و نیز مواد غذایی و تنقلاتی جدید شیوه های قدیمی گاها برای رفع لکه ها موثر واقع نمی شوند و باید دست به دامن روش های نوین شد .

راه حل این مشکلات قالیشویی های هستند .

قالیشویی شهرک فجر با نیم قرن سابقه کاری این مشکلات را برای شما حل می کند . شستشویی تماما ماشینی باعث می شود که عمیق ترین الودگی ها نیز از فرش شما ربوده شود . ما مفتخریم که قالیشویی ما به عنوان معتبرترین قالیشویی در شهرک فجر شناخته می شود .

22050266

این شماره تلفن را به خاطر بسپارید . زیرا با داشتن آن به راحتی می توانید این خدمات را برای حداقل یکبار ازمایش کنید .

خشک کردن قالی های شما در قالیشویی

روش های متنوعی برای خشک کردن قالی لزوما وجود ندارد اصولا خشک کردن در دو دسته معمولی و دستی و دومی به صورت مکانیزه و ماشینی . هر کدام از این روش ها مزایا و معایبی دارند که بحث کردن در باره ویژگی های آنان خارج از حوصله این مقاله است .

نحوه رفو کردن فرش در رابطه با سوختگی

چگونه فرش را رفو کنیم؟

برای رفو گری فرش ماشینی در قسمت هایی ازآن که عمیق تر سوخته اند میبایست قسمت های سوخته را با استفاده از یک کاتر یا قیچی باریک ازفرش جدا نماییم. در مرحله بعد باید از قسمت های سالم فرشمان مقداری پرز که با قسمت های سوخته همرنگ است انتخاب نماییم با کمک چسب آن را به قسمت های سوخته متصل کنیم.

خدمات ترمیم و بازسازی فرش

قالیشویی جنت آباد تهران خدماتی چون رفو گری  ومرمت فرش را هم انجام می دهد.

قالیشویی جنت اباد با کادری مجرب در زمینه شستشو و ترمیم فرش شما را آماده ارائه خدمات رفو، ترمیم ،لکه برداری قلم زنی ،و… می باشد. خدمات مربوط به کلیه فرش ها ترمیم و زیبایی آنها نیز پذیرفته می شود.

چرم دوزی
چرم دوزی

ریشه دوزی و ریشه بافی

انجام کلیه خدمات مربوط به ترمیم ،ریشه بافی ،رنگبرداری ،چرم دوزی فرش نیز پذیرفته می شود.

روش های تماس

برای تماس با ما می توانید از شماره تلفن های زیر استفاده کنید .

غرب تهران : 44308050

غرب تهران : 44002901

شرق تهران : 66557323

شرق تهران : 77949085

شمال تهران : 22050266

مرکز: 88684563

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس باما