تلفن تماس 88009257

تلفن تماس 22865257

ساعت کاری 24ساعت حتی تعطیلات

قالیشویی شهرک فجر

قالیشویی تهران > بلاگ > شعبات > قالیشویی شهرک فجر
قالیشویی شهرک فجر
قالیشویی شهرک فجرReviewed by مدیر on Feb 3Rating:

قالیشویی شهرک فجر

شرکت قالیشویی تهران با بیش از نیم قرن تجربه در حال حاضر معتبرترین قالیشویی شهرک فجر است . این شرکت همواره در صدد کسب رضایت مشتریانش بوده و هست  . اصول کاری تعهد، هزینه کم و کیفیت بالا همواره سرلوحه کار این شرکت بوده است.

 

چرا قالیشویی شهرک فجر

ما انسان ها همواره به دنیال راحتی خود هستیم . برای مثال اختراع تلفن باعث شد که بشر برای انتقال پیام خود دیگر نیاز به نوشتن نامه نداشته باشد یا اینکه شخصا به محل مورد نظر برود و پیام خود را برساند . بلکه با در دست داشتن یک تلفن همراه می تواند پیام خود را از کیلومتر ها دور تر از مقصد پیام خود را برساند . وجود قالیشویی هم به همین صورت است . در گذشته ما برای شستن فرش های خود از روش های سنتی استفاده می کردیم . استفاده از یک چوب برای گرد گیری و یا لگد مال کردن فرش برای تمیز کردن روش هایی بود که استفاده می شد . اما امروزه ما در قالیشویی شهرک فجر متوجه می شویم که انجام این امور با مشکلاتی مواجه شده است که به شرح زیر است.

گرد گیری سنتی - قالیشویی تهران
گرد گیری سنتی

مشکلات قالیشویی در منزل

مهمترین مسئله این است که با رشد جمعیت و نیاز به مسکن و کمبود جا برای احداث مسکن باعث شده است که منازل به شکل اپارتمانی در بیایند . این مسئله باعث می شود که فضای کافی برا شستن فرش وجود نداشته باشد و نیز اگر بتوانید بشویید جا برای خشکن کردن نخواهد بود .

مشکل دیگری که وجود دارد پیچیده شدن نوع لکه هاست. با به وجود امدن غذاهای جدیدی و نیز مواد غذایی و تنقلاتی جدید شیوه های قدیمی گاها برای رفع لکه ها موثر واقع نمی شوند و باید دست به دامن روش های نوین شد .

راه حل این مشکلات قالیشویی های هستند .

قالیشویی شهرک فجر با نیم قرن سابقه کاری این مشکلات را برای شما حل می کند . شستشویی تماما ماشینی باعث می شود که عمیق ترین الودگی ها نیز از فرش شما ربوده شود . ما مفتخریم که قالیشویی ما به عنوان معتبرترین قالیشویی در شهرک فجر شناخته می شود .

22050266

این شماره تلفن را به خاطر بسپارید . زیرا با داشتن آن به راحتی می توانید این خدمات را برای حداقل یکبار ازمایش کنید .

 

خشک کردن قالی های شما در قالیشویی

روش های متنوعی برای خشک کردن قالی لزوما وجود ندارد اصولا خشک کردن در دو دسته معمولی و دستی و دومی به صورت مکانیزه و ماشینی . هر کدام از این روش ها مزایا و معایبی دارند که بحث کردن در باره ویژگی های آنان خارج از حوصله این مقاله است .

 

روش های تماس

برای تماس با ما می توانید از شماره تلفن های زیر استفاده کنید .

غرب تهران : 44308050

غرب تهران : 44002901

شرق تهران : 66557323

شرق تهران : 77949085

شمال تهران : 22050266

مرکز: 88684563

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *