تلفن تماس 88009257

تلفن تماس 22865257

ساعت کاری 24ساعت حتی تعطیلات

قالیشویی شهرک راه آهن

قالیشویی تهران > بلاگ > اخبار > قالیشویی شهرک راه آهن
قالیشویی تهران - قالیشویی فرمانیه - قالیشویی ستارخان - قالیشویی شهرک راه آهن
قالیشویی شهرک راه آهنReviewed by مدیر on Dec 22Rating:

قالیشویی شهرک راه آهن

ما در منطقه و محدوده شهرک راه آهن به فعالیت می پردازیم در واقع کار ما تمیز کردن و شستشوی فرش های شما می باشد . از دیرینه همه انسان به به فکر تمیز کردن جا و مکان خود بوده اند . نیز در بین ما ایرانی ها همیشه نطافت جزو الویت های زندگی بوده است . این قضیه از یک نگاه دیگر با ما ایرانی ها پیوند می خورد که فرش سابقه تولید چندین و چند ساله در ایران دارد و فرش های ایرانی به لحاظ قدمت در دنیا معروف هستند . قالیشویی شهرک راه آهن دز این منطقه مشغول فعالیت است .

 

چرا باید فرش های خود را به قالیشویی بسپاریم

در نگاه اول شاید شما فکر کنید که چه لزومی دارد مردم فرش های خود را به قالیشویی بسپارند در حالی که خودشان می توانند فرش هایشان را بشورند . این تضاد در نظر را می توان از چندین منظر مورد بررسی قرار داد .

نظر اول

بسیاری از مردم در آپارتمان ها ساکن هستند و پشت بام مشا می باشد بنابراین از نظر همسایگی و فرهنگ صحیح آپارتمان نشینی درست نیست که فرش های خود را در پشت بام ساختمان بشوییم و نیز به خاطر کوچک بودن محیط داخل آپارتمان در داخل نیز نمی توان این کار را انجام داد. پس از این نظر بهتر است فرش های خود را به قالیشویی شهرک راه آهن بسپارید

نظر دوم

همانند بسیاری از کارهای تخصصی گاها شستن فرش ها نیاز به مهارت و تخصص خاصی دارد شاید این گفته برای شما بسیار عجیب باشد اما کاملا واقعی است . برای یک مثال کوچک باید بگویم که از بین بردن لکه مواد مختلف نیاز به مهارت های خاص خود دارد . روش از بین بردن لکه رنگ با روش از بین بردن لکه قهوه کاملا متفاوت است. این تفاوت هم در فرایند اجرایی است و هم در مواد مورد استفاده برای این کار

نظر سوم

سختی و اذیت شدن شما . حمل فرش های سنگین و نیز شستن آن ها برای شما کار بسیار سختی است . این سختی هم به خاطر سنگین بودن فرش برای جا به جایی است و هم به خاطر شستن فرش و مراحلی که باید طی کنید تا فرش را خشک کرده و دوباره پهن کنید پس بهتر است برای جلوگیری از اسیب های احتمالی به جان خود با هزینه ای ناچیز این کار را به قالیشویی شهرک راه آهن بسپارید  .

 

 

قیمت ها در قالیشویی شهرک راه آهن

تمامی قیمت های ما بر پایه قیمت های اتحادیه می باشد . پس از این منظر اصلا نگران نباشید . داشتن مجوز اتحادیه قالیشویی تهران این تضمین را به شما می دهد که قیمت ها در اصولی ترین شکل خود هستند . پس بشتابید و با شماره های زیر تماس بگیرید تا در اسرع وقت فرش های خود را به صورت تمیز شده تحویل بگیرید .

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس باما