تلفن تماس 88009257

تلفن تماس 22865257

ساعت کاری 24ساعت حتی تعطیلات

قالیشویی جنت آباد

قالیشویی تهران > بلاگ > اخبار > قالیشویی جنت آباد
قالیشویی جنت آباد
قالیشویی جنت آبادReviewed by مدیر on Dec 26Rating:

قالیشویی جنت آباد

ما مفتخریم که در منطقه جنت آباد در حال ارائه خدمات قالیشویی هستیم . جنت آباد که در منطقه 5 شهرداری تهران واقع است که از شرق به محله های پونک  و چهاردیواری و بزرگراه اشرفی از شمال به ده حصارک و از غرب به شهران  و از جنوب به خیابان آیت الله کاشانی ختم می شود . نیز بلوار جنت آباد در این مکان قرار دارد از شمال و جنوب به بزرگذاه آبشناسان ، بزرگراه همت خیابان 35 متری لاله با این بلوار و خیابان چهار باغ چهار راه تشکیل می دهند .

بوستان های این منطقه

بوستان دانش
بوستان مبعث
بوستان مهتاب
بوستان پروانه
بوستان فروردین
بوستان ساحل
بوستان چهار باغ
بوستان خرداد
بوستان شبنم
بوستان بهاره
بوستان گل بن
بوستان ریحانه

 

موارد گفته شده تحت پوشش سرویس رفت و برگشت قالیشویی جنت آباد می باشد شما می توانید با یک تماس ساده از این سرویس استفاده کنید که در زیر به توضیح مزایای این ویژگی بحث خواهیم کرد .

 

سرویس رفت و برگشت قالیشویی به عنوان یک مزیت

سرویس رفت وبرگشت در قالیشویی ها یک امکان بسیار کاربردی و مفید می باشد که شما را به عنوان صاحب فرش از بسیاری درگیری ها آسوده می کند . این سرویس که لزومی هم ندارد رایگان باشد می تواند شما را از کش و قوس های مسیر رفت و برگشت آسوده کند . برای مثال فرض کنید که شما می خواستید خودتان فرش را به قالیشویی ببرید و بعد از شسته شدن خودتان بروید و تحویل بگیرید و به منزل بیاورید . در این فرایند شما اول از همه وقت خود را از دست می دهید و نیز در این هوای آلوده تهران درگیر ترافیک شده و از هوای آلوده در زمان زیادی تنفس کنید . پس سرویس رفت و برگشت قالیشویی به صورت غیر مستقیم می تواند درسلامت شما موثر باشد . نیز در مورد حمل و نقل خود فرش نیز مواردی توسط نیرو های متخصص رعایت می شود که باعث حفظ سلامت فرش نیز می شود .

 

 

تلفن های تماس

تلفن های زیر برای تماس شما عزیزان در نظر گرفته شده است . شما می توانید با توجه به منطقه خود از شماره تماس های زیر استفاده کنید . ضمنا در نظر داشته باشید که اگر از گوشی همراه خود تماس می گیرید از پیش شماره 021 نیز استفاده نمایید

 

غرب تهران : 44308050

غرب تهران : 44002901

شرق تهران : 66557323

شرق تهران : 77949085

شمال تهران : 22050266

مرکز: 88684563

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *