تلفن تماس 22041891

تلفن تماس 22041891

ساعت کاری 24ساعت حتی تعطیلات

قالیشویی امجدیه

قالیشویی تهران > بلاگ > اخبار > قالیشویی امجدیه
قالیشویی امجدیه
قالیشویی امجدیهReviewed by مدیر on Oct 17Rating: 4.0

قالیشویی امجدیه

قالیشویی امجدیه بزرگترین قالیشویی تهران و بهترین درخدمات شستشوی فرش و موکت تقدیم می کند .

شستشوی فرش ها تاکنون مسئله ای جدی برای افراد خانواده بوده است. انسان همیشه سعی درایجاد راحتی و آسانی درشستشوی وسائل خانه خود داشته است.

خدمات شستشوی فرش دیگر مثل سابق نیست که خودتان انجام دهید.دیگر شستشوی فرش درخانه را فراموش کنید .

قالیشویی امجدیه

قالیشویی امجدیه  تهران

قالیشویی  امجدیه با 30 سال سابقه و تجربه در ارائه خدمات قالیشویی فرش آماده به خدمت می باشد. قالیشویی  امجدیه  با به کارگیری کارگران و افراد متخصص و مجرب و ورزیده همواره در تلاش است تا فراتر از وظیفه عمل کرده وخاطری آسوده را برای شما فراهم آورد.

تمامی قالیشویی های فعال چه درکلانشهر بزرگ تهران و چه در شهرستان ها معیارهایی برای ارائه خدمات خود دارند. قالیشویی  امجدیه  نیز ضمن دارابودن از تمامی امکانات دیگر قالیشویی خدماتی فرای آنها ارائه می دهد وهمین مسئله باعث ایجاد تفاوت و متمائز بودن قالیشویی  امجدیه  ازدیگر قالیشویی ها کرده است.

ارائه خدمات در محل شما از متمایزترین خدمات ما به تمامی شما عزیزان جهت شستشوی موکت، فرش و مبلمان در منازل، ادارات،سالن ها، مساجد و حسینیه‌ها با تخفیف ویژه می‌باشد.

[]
1 Step 1
Previous
Next

در صورت نیاز به هرگونه اطلاعات در ارتباط با تعرفه‌ها و نرخ قالیشویی ، ترمیم و نگهداری فرش و دیگر خدمات‌مان می‌توانید با ما در تماس باشید.

همین حالا باما تماس بگیرید قالیشویی  امجدیه  همیشه وهرزمان برای خدمت به شما می شتابد.

تماس با ما 22331835

چرا قالیشویی امجدیه ؟

بیش از30 سال سابقه در صنعت قالیشویی تهران

د ارای کارخانه ای اختصاصی و مجهز، شستشو بدون واسطه

سرویس دهی فوری در سراسر محله های تهران

نیروی کار متعهد، مجرب و آموزش دیده

ضمانت کلیه خدمت قالیشویی، مبل شویی، ترمیم و بازسازی

دلایل انتخاب قالیشویی  امجدیه  بسیار است.اما بهترین آنها که قالیشویی  امجدیه  در تهران را از بقیه متمایز می کند را برای شما عزیزان بیان می کنیم.

آبگیری فرش

در آخر بعد از آبکشی نوبت به آبگیری فرش می رسد که باید حتما آب فرش را بعد از آبکشی بگیریم و اگر این کار را انجام ندهیم تمام آب در فرش باقی می ماند و اینکه زمان زیادی برای خشک شدن می خواهد و اینکه باعث زردی فرش می شود که اصلا رضایت بخش نیست یعنی اینکه شاید نیاز باشد دوباره فرش را شستشو دهید.برای آبگیری فرش به طور کلی 2 روش وجود دارد :

روش سنتی

  • در این روش چندین فرش را با هم داخل یک دیگ بزرگ قرار می دهند و دیگ با سرعت بسیار بالایی که می چرخد آب فرش ها را می گیرد اما این روش برای آبگیری اصلا توصیه نمی شود زیرا فرش ها که در دیگ قرار داده می شود ممکن است تا بخورد و یا بشکند و از طرفی دیگر ممکن است رنگ پس بدهد که بعد باید هزینه زیاد صرف درست کردن آن کنید و برای آبگیری اصلا این روش توصیه نمی شود.

روش مکانیکی

  • روش مکانیکی که یکی از روش های به روز است که اکثر قالیشویان از این روش استفاده می کنند، در این روش فرش ها را به صورت تکی و لول شده داخل دستگاه آبگیر لوله ای قرار می دهند و دستگاه با سرعت بسیار بالایی می چرخد به طوری که حدود 80% آب فرش را می گیرد.

شستشوی سریع:

قالیشویی  امجدیه همیشه زمان مشتری برایش ارزشمند بوده و هرگز وقت را تلف نمی کند.   قالیشویی امجدیه  با بیش از 100 شعبه قالیشویی محلات سریعترین و وسیع ترین گستره خدماتی را داشته که تأثیر گذاری این موضوع در تسریع بخشیدن به انجام قرارداد ،

قالیشویی امجدیه  در کمترین زمان ممکن خود را به شما رسانده و مشکل شما را حل می کند.

امنیت:

  قالیشویی امجدیه  با استفاده از فناوری های نوین و جدید درشستشوی فرش و موکت توانسنه از آسیب دیدگی های احتمالی در حین شستشو جلوگیری کرده و در حفظ و نگه داری فرش های مشتری کوشا باشد.

کارگران حرفه ای:

قالیشویی  امجدیه  با بیش از 3 دهه تجربه و سابقه کار دارای مقبولیت و محبوبیت خاصی میان قدیمیان محلات داشته و این شهره را مدیون خدمات عالی و بی نظیر کارگران مورد اعتماد ، آموزش دیده و مجرب خود می داند.

شستشوی فرش در امجدیه

خدمات ترمیم و بازسازی فرش

قالیشویی امجدیه تهران خدماتی چون رفو گری  ومرمت فرش را هم انجام می دهد.

قالیشویی امجدیه با کادری مجرب در زمینه شستشو و ترمیم فرش شما را آماده ارائه خدمات رفو، ترمیم ،لکه برداری قلم زنی ،و… می باشد. خدمات مربوط به کلیه فرش ها ترمیم و زیبایی آنها نیز پذیرفته می شود.

ریشه دوزی و ریشه بافی

انجام کلیه خدمات مربوط به ترمیم ،ریشه بافی ،رنگبرداری ،چرم دوزی فرش نیز پذیرفته می شود.

تاریخچه‌ محله‌

 
سال ها پيش در اين محل، ميداني وجود داشت كه به مناسبت نام امجدا لوزرا، يكي از علمازادگان قزوين، به امجديه موسوم شد.

در فاصله سال های 1320 تا 1330 مراحل شکل گیری خود را آغاز کرد. در این زمان اطراف محله سراسر بیابان بود و محلات بهار و سهروردی هم هنوز ساخته نشده بودند. به طور کلی در هر کوچه و خیابانی تنها چند منزل ساخته شده بود.

از سال 1335 با ورود بیشتر نظامیان، محله رونق بیش تری گرفت اما با این حال هنوز محله از خدمات عمومی محروم بود.

علاوه بر واگذاری زمین ها به مقامات ارتش مناسب بودن آب و هوا نیز بر تعداد ساکنین محله افزود به طوری که در سال های دهه 1340 اکثرا خانه های یک طبقه و گِلی محله به منازل 2 یا 3 طبقه تبدیل شدند و در ادامه تا سال 1357 رشد محله ادامه داشت. قالیشویی امجدیه آماده خدمت به شما است.

شستشوی فرش در امجدیه

آبکشی فرش

بعد از شستشو فرش نوبت به آبکشی آن می رسد که یکی از مرحل بسیار مهم است زیرا هنگام شستشو مواد شوینده به تمام بافت های فرش نفوذ می کند و در مرحله آبکشی باید تمام مواد شوینده از فرش خارج شود و چون اگر مواد شوینده در فرش باقی بماند در مرور زمان باعث پوسیدگی فرش می شود و بهتر است .

اگر می خواهید فرش را در منزل آبکشی کنید می توانید با استفاده از پارو این کار را انجام دهید اما باید چندین بار عمل پارو کشیدن را انجام دهید تا مواد شوینده از فرش خارج شود و در کارخانه با استفاده شیر های آب بسیار قوی این کار را انجام می دهند به طوری که هیچ مواد شوینده ای در آن باقی نمی ماند چون همان طور که گفته شد ماندن مواد شوینده در فرش باعث پوسیدن آن می شود هم اینکه بعد از خشک شدن فرش به صورت لطیف و نرم نیست و زبر می شود که این رضایت شما را جلب نمی کند.

بهترین قالیشویی امجدیه

   استادیوم امجدیه علاوه بر میزبانی رقابت های ورزشی محلی، به برگزاری رژه های ارتشی ها نیز اختصاص داده شده بود که به ویژه در ایام خاص سال مثل 4 آبان در آن تمرین رژه می کردند. ازجمله شعبان جعفری معروف به شعبان بی مخ در استادیوم امجدیه برای شاه به اجرای حرکات ورزش باستانی می پرداخت. این استادیوم در هنگام ساخت طوری برنامه ریزی شده بودکه در خارج از محدوده شهر باشد اما با رشد شهر به سمت شمال در وسط شهر قرار گرفته است. در سال های 1330 تا 1335 تمام خیابان های اطراف ورزشگاه خاکی بود. به دلیل دوری از شهر چند مغازه در ضلع جنوبی استادیوم قرار داشتند که به ورزشکاران مواد خوراکی عرضه می کردند. قالیشویی امجدیه.

با وقوع انقلاب اسلامی بسیاری از ساکنان اولیه محل که درجه داران ارتش و افراد درباری بودند به خارج از کشور رفتند و ناگهان چهره محله عوض شد. افرادی از اقشار مختلف اجتماعی و اقتصادی به محله وارد شدند و تنوع در سطح محله بیشتر شد.

 

در ادامه با گسترش شهر به سمت شمال بسیاری از ساکنان متمول محله به مناطق تازه ساز نقل مکان کردند و با مرکزیت یافتن محله در شهر تعداد زیادی از ادارات و شرکت های دولتی و خصوصی به این محله آمدند.

در حال حاضر محله امجدیه خاقانی از جنوب به خيابان انقلاب، از شرق به خيابان بهار، از شمال به خيابان بهار شيراز و از غرب به خيابان دكتر مفتح محدود مي‌شود و در منطقه 7، ناحیه 3 شهرداری تهران قرار دارد.

ارائه خدمات قالیشویی امجدیه

 

اماکن مهم

از اماکن شاخص محله می توان عکاسخانه شهر، خانه ملک الشعرای بهار، کلیسای ارتدکس روس، برج سپهر، بانک ملی ایران و خانه امیرخسرو افشار را نام برد.

مکان های مذهبی:

مسجد الجواد (ع) در میدان هفت تیر، مسجد الرضا (ع) در خیابان بهار شمالی کوچه عبدالکریم شریعتی و مسجد دانشگاه تربیت معلم در خیابان بهار جنوبی خیابان سمیه خیابان خاقانی از جمله مساجد این محله می باشند.

همچنین هیئت های مذهبی نیز در این محله فعالیت دارند. مانند هیئت محبان الجواد (ع) در میدان هفت تیر مسجد الجواد (ع).

مراکز بهداشتی درمانی:بهترین قالیشویی امجدیه

بیمارستان 502 ارتش در خیابان طالقانی تقاطع خیابان بهار شمالی، کلینیک جندی شاپور در میدان هفت تیر خیابان صارم و کلینیک تخصصی دندان پزشکی بهر شیراز در میدان هفت تیر خیابان صارم امکانات بهداشتی و درمانی را برای ساکنین این محل فراهم می آورند.

مراکز تفریحی و ورزشی:

بارک بهار شیراز در خیابان بهار شیراز تقاطع بهار شمالی تنها پارک در این محله می باشد.

ورزشگاه شهید شیرودی در میدان هفت تیر خیابان مفتح جنوبی نیز زمینه تفریح و ورزش را برای جوانان این محله فراهم آورده است. قالیشویی امجدیه.

مراکز خرید:

فروشگاه زنجیره ای یاس در شمال شرقی میدان هفت تیر می تواند تمام نیاز ساکنین در این محله را برآورده کند.

مراکز آموزش، فرهنگی:

تعداد زیادی مدرسه دبستان، راهنمایی، دبیرستان و هنرستان در این محله به آموزش می پردازند و نیازهای ساکنین این محل را تامین می کنند. ار جمله آنان می توان هنرستان کاردانش دولتی امیدان امام (دخترانه)، راهنمای سیمای نور (دخترانه)، راهنمایی شهید طهماسبی (پسرانه)، دبیرستان و پیش دانشگاهی سیمای نور (دخترانه) و دبیرستان علامه امینی (پسرانه) را نام برد.

همچنین کتابخانه مسجد الجواد (ع) در میدان هفت تیر مسجد الجواد (ع) نیز در این محله فعالیت دارد.

قالیشویی امجدیه

شستشوی فرش در امجدیه

 

 

 

 

 

 

 

شستشو فرش با دستگاه تمام اتوماتیک

حال بعد از گذراندن 2 مرحله نوبت به شستشوی فرش می رسد که امروز تعداد زیاد از قالیشویی ها به روش تمام اتوماتیک فرش های خود را شستشو می دهند اما تعداد کمی از قالیشویی ها هستند هنوز به روش نیمه اتوماتیک و سنتی فعالیت می کنند اما بهتر است شستشوی فرش را به روش تمام اتوماتیک انجام بدهید یعنی اینکه شستشوی فرش ها را به یک قالیشویی که به این صورت فعالیت می کنند بسپارید زیرا که دستگاه های تمام اتوماتیک بر اساس آخرین استاندارد های شستشو فرش ساخته شده است و هیچ گونه آسیبی به فرش شما در هنگام شستشو وارد نمی کند و بلکه فرش را نسبت به دیگر روش های شستشو بسیار تمیز تر می کند و سرعت شستشو در این روش بسیار بالا است و می تواند روزانه تعداد زیادی فرش را شستشو دهد.

مزیت های شستشوی تمام اتوماتیک

  • پشت فرش نیز شستشو می شود
  • تمیز شدن یکدست تمام سطح فرش
  • شستشو فرش با سرعت بسیار بالا
  • شستشو فرش بدون هیچ گونه آسیب رساندن به فرش

راه های ارتباطی:

محله امجدیه خاقانی از جنوب به خيابان انقلاب، از شرق به خيابان بهار، از شمال به خيابان بهار شيراز و از غرب به خيابان دكتر مفتح دسترسی دارد.

BRT:

اتوبوس های خط واحد نیز از این محله عبور می کنند.

مترو:

ایستگاه مترو طالقانی و ایستگاه مترو هفت تیر در نزدیکی این محله قرار دارند و برای رفت و آمد به این محله مناسب می باشند.

قیمت شستشوی فرش دستبافت با ماشینی فرق می کند؟

بله ،به دلیل حساس و ظریف بودن و نوع شستشو و مواد شستشو قیمت نیز فرق میکند.

قالیشویی امجدیه دارای شعبه نیز هست؟

بله دارای شعبه های متعدد در سراسر تهران بزرگ میباشد.

تحویل فرش ها چند روز طول میکشد؟

باتوجه به اندازه فرش و نوع فرش از42 ساعت تا73 ساعت متغیر است.

ساعت کاری قالیشویی چگونه است؟

قالیشویی امجدیه به صورت تمام وقت و بدون تعطیلی در خدمت شماست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonبرای تماس کلیک کنید

تماس باما