تلفن تماس 88009257

تلفن تماس 22865257

ساعت کاری 24ساعت حتی تعطیلات

قالیشویی شهرک اکباتان

قالیشویی تهران > بلاگ > شعبات > قالیشویی شهرک اکباتان
قالیشویی شهرک اکباتان شرکت قالیشویی شهرک اکباتان مفتخر است که با بیش از نیم قرن تجربه در این شهرک خدمات قالیشویی ارائه می دهد . نیز ما در این مقاله قصد داریم خدماتی است که در این شرکت ارائه می شود را مورد بررسی قرار دهیم . اگر در شهرک اکباتان ساکن هستید و نیاز دارید که از خدمات یک قالیشویی معتبر استفاده کنید می توانید به راحتی با این قالیشویی تماس بگیرید و از خدمات تخصصی آن ها که توسط نیرو های متخصص صورت می پذیرد استفاده نمایید . خدمات با کیفیتی که در این قالیشویی ارائه می شود به قدری با کیفیت است که اصلا قابل قیاس با قالیشویی های دیگر نیست . شهرک اکباتان کجاست ؟ شهرک اکباتان که در غرب تهران و ناحیه شش از منطقه پنج تهران واقع است از بزرگترین و مدرنترین شهرک ها در کل خاور میانه است . این شهرک از سمت غرب به نمایشگاه صنایع هوایی از شرق به کوی بیمه و شهرک آپادانا از شمال به اتوبان تهران کرج و از جنوب به بزرگراه شهید لشگری محدود است . تمامی مناطق شهرما اکباتان در پوشش قالیشویی ما می باشد بنابراین هیچ نگرانی متوجه شما نباید باشد . کافی است تلفن را برداشته و از شماه تماس های زیر استفاده نمایید. غرب تهران : 44308050 غرب تهران : 44002901 شرق تهران : 66557323 شرق تهران : 77949085 شمال تهران : 22050266 مرکز: 88684563 ویژگی های قالیشویی شهرک اکباتان قالیشویی شهرک اکباتان بهترین انتخاب شما برای می باشد . زیرا تماما با  اصول استاندارد و شناخته شده علمی برای شستن فرش استفاده می کند . همانظور که در مقالات قبل بررسی شد برای ارائه خدمات جدید نیاز به ابزار های متعدد و پیشرفته وجود دارد . قالیشویی شهرک اکباتان نیز از این قاعده مستثنا نیست و برای ارائه خدمات خود از دستگاه های روز دنیا بهره می برد . نیز خدمات قالیشویی که ما ارائه می دهیم عبارتند از خدمات شستشو اعم از شستشوی فرش ها با متد های روز دنیا و استفاده از مواد شوینده با کیفیت که در افزایش طول عمر موثر فرش تاثیرات بسزایی دارند . شتسشوی ابریشم جهت شستشو فرش های گرانقیمت گل ابریشم و ابریشم و تابلو فرش. سفید شویی شستشو با بالاترین کیفیت خدمات رفو این سرویس برای لکه بری ورنگبرداری از مبلمات در محل صورت می پذیرد . از ویژگی های دیگر قالیشویی شهرک اکباتان می توان به موارد زیر اشاره کرد . شستشوی بی نقص و بی کم وکاست در قالیشویی شهرک اکباتان تحویل گرفتن فرش ها در محل و تحویل دادن در محل دارای مجوز اتحادیه قالیشویی تهران
قالیشویی شهرک اکباتانReviewed by مدیر on Jan 31Rating:

قالیشویی شهرک اکباتان

شرکت قالیشویی شهرک اکباتان مفتخر است که با بیش از نیم قرن تجربه در این شهرک خدمات قالیشویی ارائه می دهد . نیز ما در این مقاله قصد داریم خدماتی است که در این شرکت ارائه می شود را مورد بررسی قرار دهیم .

اگر در شهرک اکباتان ساکن هستید و نیاز دارید که از خدمات یک قالیشویی معتبر استفاده کنید می توانید به راحتی با این قالیشویی تماس بگیرید و از خدمات تخصصی آن ها که توسط نیرو های متخصص صورت می پذیرد استفاده نمایید . خدمات با کیفیتی که در این قالیشویی ارائه می شود به قدری با کیفیت است که اصلا قابل قیاس با قالیشویی های دیگر نیست .

شهرک اکباتان کجاست ؟

شهرک اکباتان که در غرب تهران و ناحیه شش از منطقه پنج تهران واقع است از بزرگترین و مدرنترین شهرک ها در کل خاور میانه است . این شهرک از سمت غرب به نمایشگاه صنایع هوایی از شرق به کوی بیمه و شهرک آپادانا از شمال به اتوبان تهران کرج و از جنوب به بزرگراه شهید لشگری محدود است .

تمامی مناطق شهرما اکباتان در پوشش قالیشویی ما می باشد بنابراین هیچ نگرانی متوجه شما نباید باشد . کافی است تلفن را برداشته و از شماه تماس های زیر استفاده نمایید.

غرب تهران : 44308050

غرب تهران : 44002901

شرق تهران : 66557323

شرق تهران : 77949085

شمال تهران : 22050266

مرکز: 88684563

 

 

ویژگی های قالیشویی شهرک اکباتان

قالیشویی شهرک اکباتان بهترین انتخاب شما برای می باشد . زیرا تماما با  اصول استاندارد و شناخته شده علمی برای شستن فرش استفاده می کند .

همانظور که در مقالات قبل بررسی شد برای ارائه خدمات جدید نیاز به ابزار های متعدد و پیشرفته وجود دارد . قالیشویی شهرک اکباتان نیز از این قاعده مستثنا نیست و برای ارائه خدمات خود از دستگاه های روز دنیا بهره می برد .

نیز خدمات قالیشویی که ما ارائه می دهیم عبارتند از

خدمات شستشو

اعم از شستشوی فرش ها با متد های روز دنیا و استفاده از مواد شوینده با کیفیت که در افزایش طول عمر موثر فرش تاثیرات بسزایی دارند .

شتسشوی ابریشم

جهت شستشو فرش های گرانقیمت گل ابریشم و ابریشم و تابلو فرش.

سفید شویی

شستشو با بالاترین کیفیت

خدمات رفو

این سرویس برای لکه بری ورنگبرداری از مبلمات در محل صورت می پذیرد .

از ویژگی های دیگر قالیشویی شهرک اکباتان می توان به موارد زیر اشاره کرد .

شستشوی بی نقص و بی کم وکاست در قالیشویی شهرک اکباتان

تحویل گرفتن فرش ها در محل و تحویل دادن در محل

دارای مجوز اتحادیه قالیشویی تهران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *