تلفن تماس 88009257

تلفن تماس 22865257

ساعت کاری 24ساعت حتی تعطیلات

قالیشویی در نزدیکی تهرانپارس

قالیشویی تهران > بلاگ > شعبات > قالیشویی در نزدیکی تهرانپارس
قالیشویی در نزدیکی تهرانپارس
قالیشویی در نزدیکی تهرانپارسReviewed by مدیر on Jan 25Rating: 3.0

قالیشویی در نزدیکی تهرانپارس

قالیشویی تهران که شعبه ای نیز در نزدیکی تهرانپارس دارد و به قالیشویی در نزدیکی تهرانپارس شناخته می شود یکی از بهترین و معتبرترین قالیشویی ها در سطح تهران می باشد ما مفتخریم بهترین خدمات را برای شما فراهم کنیم .

 

چرا باید فرش ها را بشویید ؟

شستشوی فرش ها به منظور جلوگیری از حمع شدن میکروب و آلودگی ضورت می پذیرد همانطور که می دانید فرش می تواند محلی برای جمع شدن الودگی ها باشد پس باید با شستن به موقع فرش از جمع شدن ذراتی که در تار و پود فرش آلودگی ایجاد می کند جلوگیری کرد . اما چگونه این آلودگی وارد بدن می شود ؟ این الودگی ها را به خاطر کم بودن وزنشان می توانند از طریق جریان هوایی وارد سیستم تنفس بشوند .

 

چرا باید فرش ها را به قالیشویی بسپارید؟

همانطور که در بالا بحث شد برای حفظ سلامتی خودتان و اعضای خانواده باید فرش ها را بشویید و کاملا مطمئن باشید که الودگی ها از بین رفته اند . برای این کار باید فرش های خود را به قالیشویی ها بسپارید . قالیشویی ها و به ویژه قالیشویی در نزدیکی تهرانپارس از روش های علمی و کاملا بهینه برای شستشوی فرش ها استفاده می کنند بنابراین الودگی هایی که در عمق فرش نیز وجود دارند از بین می روند.

 

نرخ قالیشویی ها

بعد از مقایسه کیفیت عملکرد قالیشویی ها از مهمترین مقوله ها در مقایسه قالیشویی ها هزینه و نرخ ارائه سرویس ها می باشد . قظعا شما یک قالیشویی را انتخاب می کنید که با بودجه مورد نظر شما همخوانی داشته باشد . به شما این اطمینان را می دهیم که در مورد نرخ قالیشویی در نزدیکی تهرانپارس نخواهید داشت .

 

سرویس های ارائه شده توسط قالیشویی در نزدیکی تهرانپارس

یک قالیشویی خوب ، فالیشویی است که سرویس های متعددی را به مشتریان خود ارائه می دهد . از جمله این سرویس های سرویس خشکویی مبلمان و تخت در منزل می باشد . انجام این سرویس ها در منزل می تواند از اتلاف وقت مشتری جلوگیری نماید . نیز این امور باعث می شود که مشتری دچار سردرگمی نشود . از این نظر قالیشویی نزدیک تهران پارس یک قالیشویی مجهز به شمار می آید . زیرا که امکان شستشوی انواع مختلف فرش نظیر قالی و قالیچه ،  موکت، فرش دستبافت و ماشینی، پادری، کف پوش، تابلوفرش، تابلو ترمه و … .

ارائه هر سرویس در قالیشویی باید با تخصص رابطه یک به یک داشته باشد . یعنی ارائه هر سرویس باید برابر با تخصص ان گروه باشد .

 

شایان ذکر است که قالیشویی در نزدیکی تهران به صورت 24 ساعته فعالیت می کند.

تماس با ما

بعد از توضیحات بالا وقت ان رسیده که تلفن را برداشته و با ما تماس بگیرید .برای این کار می توانید از شماره تماس های زیر استفاده کنید .

 

غرب تهران : 44308050

غرب تهران : 44002901

شرق تهران : 66557323

شرق تهران : 77949085

شمال تهران : 22050266

مرکز: 88684563

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس باما