تلفن تماس 88009257

تلفن تماس 22865257

ساعت کاری 24ساعت حتی تعطیلات

قالیشویی چیتگر

قالیشویی تهران > بلاگ > اخبار > قالیشویی چیتگر
قالیشویی تهران - قالیشویی تجریش - قالیشویی چیتگر
قالیشویی چیتگرReviewed by مدیر on Dec 24Rating:

قالیشویی چیتگر

قالیشویی چیتگر ارائه دهنده سرویس شتشستوی فرش در منطقه چیتگر می باشد . سابقه چندین ساله ما و رضایت مشتریان ما افتخاری است که می توانیم به آن اشاره کنیم . درصورتی که شما می خواهید فرش های خود را به قالیشویی ها در منطقه چیتگر بسپارید. لطفا این مقاله را تا آخر دنبال کنید. زیرا در آن نکاتی اشاره سده است که می تواند بسیار مفید باشد .

 

مواظب قالیشویی های غیر مجاز باشید

دزدی ممکن است در هر صنف و هر نوع شغلی صورت بگیرد. حتی در قالیشویی . اما چکار باید کرد ؟ فرش کنید شما یک فرش گران قیمت دارید و ان را به یک قالیشویی می سپارید. در چندین حالت ممکن است فرش شما دزیده شود . اما شما می توانید با رعایت چند نکته کوچک از دزیده شدن فرش خود جلوگیری کنید . یکی از این نکات این است که شما دقت کنید آیا قالیشویی مورد نظر دارای مجوز اتحادیه قالیشویی تهران است یا خیر . این مجوز ابتدائی ترین گزینه برای بررسی قالیشویی ها است .

 

مواظب قالیشویی های تازه کار باشید

فرش کنید که قالیشویی که انتخاب کرده اید دارای مجوز بوده و فعالیت خود را بر پایه درستی شروع کرده اند و هدف آن ایجاد شغل برای خودشان بوده و دزد فرش نیستند . این نکته پدید می آید که آیا ان ها مهارت کافی برای شستن فرش ها را دارند یا نه . شاید گروهی که آن ها تشکیل داده اند یک گزوه از جوانان بی تجربه در زمینه قالیشویی باشد . البته شاید برای شما سوال باشد که مگر شستن فرش هم نیاز به مهارت دارد . جواب بله است . نیز در مقاله های قبلی هم به این موضوع اشاره شده است . پس حداقل کاری که شما می توانید انجام دهید این است که اگر از مشتری های این مجموعه شخصی را سراغ دارید از وضعیت کار آن ها پرس و جو کنید یا حداقل اینکه فرش های دستبافت خود را به لحاظ پیچیده بودن فرایند شستشو قبل از اطمینان از صحت کار آن ها به آنها نسپارید .

 

قالیشویی چیتگر

قالیشویی چیتگر به لحاظ داشتن سابقه چندین ساله ، رضایت مشتری و نیز مجوز های لارم این تضمین را به شما می دهد که بهترین قالیشویی در منطقه می باشد . پس تلفن خود را بردارید و با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید .

غرب تهران : 44308050

غرب تهران : 44002901

شرق تهران : 66557323

شرق تهران : 77949085

شمال تهران : 22050266

مرکز: 88684563

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس باما