تلفن تماس 22041891

تلفن تماس 22041891

ساعت کاری 24ساعت حتی تعطیلات

قالیشویی مجیدیه

قالیشویی تهران > بلاگ > اخبار > قالیشویی مجیدیه
قالیشویی مجیدیه
قالیشویی مجیدیهReviewed by مدیر on Oct 16Rating: 4.0

قالیشویی مجیدیه

قالیشویی مجیدیه بزرگترین قالیشویی تهران و بهترین درخدمات شستشوی فرش و موکت تقدیم می کند .

شستشوی فرش ها تاکنون مسئله ای جدی برای افراد خانواده بوده است. انسان همیشه سعی درایجاد راحتی و آسانی درشستشوی وسائل خانه خود داشته است.

خدمات شستشوی فرش دیگر مثل سابق نیست که خودتان انجام دهید.دیگر شستشوی فرش درخانه را فراموش کنید .

قالیشویی مجیدیه  تهران

قالیشویی مجیدیه

قالیشویی مجیدیه با 30 سال سابقه و تجربه در ارائه خدمات قالیشویی فرش آماده به خدمت می باشد. قالیشویی مجیدیه با به کارگیری کارگران و افراد متخصص و مجرب و ورزیده همواره در تلاش است تا فراتر از وظیفه عمل کرده وخاطری آسوده را برای شما فراهم آورد.

تمامی قالیشویی های فعال چه درکلانشهر بزرگ تهران و چه در شهرستان ها معیارهایی برای ارائه خدمات خود دارند. قالیشویی مجیدیه نیز ضمن دارابودن از تمامی امکانات دیگر قالیشویی خدماتی فرای آنها ارائه می دهد وهمین مسئله باعث ایجاد تفاوت و متمائز بودن قالیشویی مجیدیه  ازدیگر قالیشویی ها کرده است.

ارائه خدمات در محل شما از متمایزترین خدمات ما به تمامی شما عزیزان جهت شستشوی موکت، فرش و مبلمان در منازل، ادارات،سالن ها، مساجد و حسینیه‌ها با تخفیف ویژه می‌باشد.

[]
1 Step 1
Previous
Next

در صورت نیاز به هرگونه اطلاعات در ارتباط با تعرفه‌ها و نرخ قالیشویی ، ترمیم و نگهداری فرش و دیگر خدمات‌مان می‌توانید با ما در تماس باشید.

همین حالا باما تماس بگیرید  قالیشویی مجیدیه  همیشه وهرزمان برای خدمت به شما می شتابد.

تماس با ما 22196504

چرا قالیشویی  مجیدیه؟

بیش از30 سال سابقه در صنعت قالیشویی تهران

د ارای کارخانه ای اختصاصی و مجهز، شستشو بدون واسطه

سرویس دهی فوری در سراسر محله های تهران

نیروی کار متعهد، مجرب و آموزش دیده

ضمانت کلیه خدمت قالیشویی، مبل شویی، ترمیم و بازسازی

دلایل انتخاب قالیشویی  قالیشویی مجیدیه  بسیار است.اما بهترین آنها که قالیشویی  قالیشویی مجیدیه   در تهران را از بقیه متمایز می کند را برای شما عزیزان بیان می کنیم.

شستشوی سریع:

قالیشویی  قالیشویی مجیدیه همیشه زمان مشتری برایش ارزشمند بوده و هرگز وقت را تلف نمی کند.قالیشویی   قالیشویی مجیدیه  با بیش از 100 شعبه قالیشویی محلات سریعترین و وسیع ترین گستره خدماتی را داشته که تأثیر گذاری این موضوع در تسریع بخشیدن به انجام قرارداد ،

قالیشویی  قالیشویی مجیدیه  در کمترین زمان ممکن خود را به شما رسانده و مشکل شما را حل می کند.

امنیت:

قالیشویی   قالیشویی مجیدیه   با استفاده از فناوری های نوین و جدید درشستشوی فرش و موکت توانسنه از آسیب دیدگی های احتمالی در حین شستشو جلوگیری کرده و در حفظ و نگه داری فرش های مشتری کوشا باشد.

کارگران حرفه ای:

قالیشویی  قالیشویی مجیدیه  با بیش از 3 دهه تجربه و سابقه کار دارای مقبولیت و محبوبیت خاصی میان قدیمیان محلات داشته و این شهره را مدیون خدمات عالی و بی نظیر کارگران مورد اعتماد ، آموزش دیده و مجرب خود می داند.قالیشویی مجیدیه  بهترین قالیشویی تهران

خدمات ترمیم و بازسازی فرش

قالیشویی مجیدیه تهران خدماتی چون رفو گری  ومرمت فرش را هم انجام می دهد.

قالیشویی مجیدیه با کادری مجرب در زمینه شستشو و ترمیم فرش شما را آماده ارائه خدمات رفو، ترمیم ،لکه برداری قلم زنی ،و… می باشد. خدمات مربوط به کلیه فرش ها ترمیم و زیبایی آنها نیز پذیرفته می شود.

چرا از قالیشویی آنلاین استفاده کنیم ؟

امروزه دیگر به طوری شده است تمام خدمات ها به صورت آنلاین انجام می شود و چندین سالی است که خدمات قالیشویی هم به این خدمات افزوده شده است و استفاده از قالیشویی آنلاین مزایای بسیار ویژه ای دارد که شما می توانید از آن بهره مند شوید.

ویژگی های قالیشویی آنلاین:

  • ارائه تمامی خدمات قالیشویی به صورت آنلاین
  • محاسبه دقیق قیمت سفارش شما
  • نداشتن محدودیت جغرافی یعنی شما در هر محله ای از شهر تهران ساکن باشید می توانید سفارش خود را ثبت کنید
  • قالیشویی هایی که به صورت آنلاین فعالیت می کنند بسیار مجهز و پیشرفته هستند و فرش ها را با استفاده از آخرین استاندارد قالیشویی شستشو می دهند.
  • شستشو فرش ها تحت نظر کارشناس متخصص
  • ارائه خدمات خشکشویی(خشکشویی مبلمان،تشک و …) در محل شما

ریشه دوزی و ریشه بافی

قالیشویی در مجیدیه

انجام کلیه خدمات مربوط به ترمیم ،ریشه بافی ،رنگبرداری ،چرم دوزی فرش نیز پذیرفته می شود.

تاریخچه‌ محله‌

محله مجیدیه در ابتدای شکل گیری از جنوب به رودخانه مجیدیه و از شمال به تپه های شمس آباد که در نزدیکی باغ شازده قرار داشته  محدود می شده است. همچنین محدوده غربی این محل  به رزین گلاب (دبستان) محدود می شده است. از شرق تا وحیدیه ادامه داشته است.

بخش غربی  که در تقسیم بندی شورایاری ها به این محله اضافه شده هم امروزه بخشی از محله به حساب می آید اما از لحاظ تاریخی دو بخش مجزا هستند که به دلیل ساخته شدن اولین دبستان دخترانه در آن محل به محله دبستان معروف شده است.

در واقع مرزهای محله در ابتدا مرزهای طبیعی بودند در آن زمان در جنوب این محل رودخانه ای به نام رودخانه مجیدیه وجود داشت که مرز این محل هم به حساب می آمد. در شمال این محل هم تپه ای قرار داشت که باغ شازده در آن تپه قرار داشت. در غرب این محل باز رودخانه ای وجود داشت به نام رودخانه ضراب خانه محل فعلی بزرگراه صیاد شیرازی جریان داشته است و مرز غربی محل  به شمار می رفته است. در شرق به 16 متری اول و دوم می رسید قالیشویی مجیدیه .

بهترین قالیشویی مجیدیه

   در ابتدا زمین های محله متعلق به یکی از شاهزادگان قاجار به نام مجیدالدوله بوده و به خاطر همین این محله و رودخانه اش به مجیدیه معروف شدند و همسن نام تا امروز باقی مانده است. اما بعدها برای اینکه مردم بتوانند زمین ها را خریداری کنند آنها را تکه تکه کردند و در قواره های 50، 60 متری به افرادی از طبقات مستضعف و متوسط فروختند.

حدود نیمی از زمین های این محله متعلق به فردی به نام آقای اودیشی، تاجری سنی مذهب، بود که کارخانه برق هم از املاک ایشان به حساب می آمد. بخش بزرگ دیگری از زمین های محل هم متعلق به آقای شازده بود. آقای عباس قمی که قدیمی ترین بنگاه دار این محل هستند نیز در شکل گیری این محل مؤثر بوده اند. قالیشویی مجیدیه.

شستشوی فرش در مجیدیه

 

تا پیش از دهه 1330 بیشتر ساکنان این محل را ارامنه تشکیل می دادند اما از آن سال ها کم کم افرادی زیادی به این محله آمدند و ساکن شدند. دلیل شکل گیری این محل در ابتدا آب و هوای خوب و فرح بخش آن بوده که افراد زیادی را به سوی خود کشانده است. این محل از ابتدای دهه 1340 رفته رفته شکل منسجمی به خود گرفت. از جمله افرادی که در شکل گیری این محل مؤثر بوده اند می توان حاج آقای اودیشی، شازده و حاج حسن پاک طلا را نام برد. زمین های این محل بیشتر متعلق به حاج حسن پاک طلا بود که به مردم فروخته شد.

قالیشویی در مجیدیه

   به جز باغ شازده که هم اکنون از بین رفته است 2 حمام قدیمی نیز در محل وجود داشته که از بین رفته اند اما یک حمام به نام حمام مجیدیه در قسمت غربی محل هنوز فعال است. همچنین در گذشته در این محل چند چاه عمیق وجود داشته که ساکنین آب مورد نیاز خود را از این چاه ها تامین می کردند. در گذشته آب مصرفی مردم محل، از قنات فخرآباد تأمین می شد که از لویزان سرچشمه می گرفت و به مولوی و سرچشمه می رفت.

در هر کوچه و خیابان چاهی زده بودند و آب قنات را بالا می کشیدند اما به دلیل نفوذ فاضلاب به درون آن قابلیت استفاده را از دست داد. به همین دلیل اهالی به سمت استفاده از آب شاهی روی آوردند که به قیمت یک ریال به مردم فروخته می­شد. افراد تشکیل دهنده این محل درابتدا افراد طبقه متوسط و پائین جامعه بودند که هنوز هم این ترکیب طبقاتی ثابت مانده است. قالیشویی مجیدیه

قالیشویی محله مجیدیه

  هم اکنون این محله بافت بسیار متراکمی دارد که طبقات مختلف سنی به میزان نسبتا یکسان در آن حضور دارند. در گذشته ارامنه زیادی در این محل ساکن بودند که امروزه تعداد آنها کاهش یافته است. امروزه در این محل از همه اقوام و مذاهب حضور دارند و علاوه بر ارمنی ها که تعدادشان کمتر شده از دیگر مذاهب نیز زندگی می کنند. امروزه ارامنه بیشتر در 16 متری اول سکونت دارند و در جنوب این محل سبزواری ها ساکن شده اند. همچنین گروهی از آذری ها در شمال این محل ساکن شده اند. قالیشویی مجیدیه.

محله مجیدیه از شمال به بزرگراه همت، از جنوب به مسیل باختر، از شرق به خیابان کرمان و از غرب به بزرگراه صیاد شیرازی محدود است.

نام جدید خیابان مجیدیه خیابان شهید استاد حسن بنا است. بزرگراه رسالت این محله را به دو قسمت مجیدیه شمالی و مجیدیه جنوبی تقسیم کرده است. مجیدیه شمالی در منطقه 4 شهرداری و مجیدیه جنوبی در منظقه 8 شهرداری واقع شده است. اکنون به ‌واسطه گذر بزرگراه ‌های همت، و صیاد شیرازی کل محله به‌چند بن ‌بست ختم می‌شود.

بهترین فرش دستباف برای کدام شهر است ؟

فرش های دستباف یکی از فرش هایی است از زمان بسیار قدیم نه تنها در ایران بلکه در کل دنیا بافته می شد، فرش های دستباف در تعدادی از شهر های ایران (تبریز،کاشان و…) بافته می شد.

فرش های دستباف معمولا از پشم بافته می شود که هم نگهداری و شستشوی آن ها راحت است اما یکی دیگر از فرش های دستباف که بسیار گران قیمت است و حتی به کشور های دیگر صادر می شود فرش دستباف ابریشم است .

شهر تبریز یکی از بهترین شهر تولید و بافت فرش است که از طرف شورای جهانی صنایع دستی این شهر را به نام شهر جهانی بافت شهر نامیده است، در این شهر انواع مختلفی و طرح های مختلفی فرش ماشینی و دستباف بافته می شود که اگر شما قصد خرید فرش های دستباف دارید حتما این شهر را برای خرید انتخاب کنید.

اگر می خواهید از طرح های اصیل ایرانی استفاده کنید، طرح ترنج و لچک از اصیل ترین طرح های فرش ایرانی است.

ارائه خدمات قالیشویی مجیدیه

قالیشویی در مجیدیه

اماکن مهم

مراکز خرید:

این محله دارای مراکز خرید مناسبی در نقاط مختلفش می باشد. مرکز خرید دنیای نور در مجاورت بزرگراه رسالت یکی از بزرگ‌ترین مراکز خرید در محله مجیدیه است.

میدان تره‌بار روبروی ورودی بوستان مجیدیه قرار دارد. قالیشویی مجیدیه

برای خرید مایحتاج روزانه خود در مجیدیه کافی است تا خود را به خیابان اصلی برسانید. انواع و اقسام مغازه‌های مختلف در خیابان‌های اصلی آن شما را از جستجوی طولانی و خسته‌کننده برای خرید لوازم مختلف بی‌نیاز می‌کند.

مراکز بهداشتی و درمانی:

کلینیک‌ها و درمانگاه‌های مختلفی از جمله پوست و مو و دندانپزشکی در این محله برای رفاه حال ساکنین آن در نظر گرفته‌ شده‌اند. همچنین بیمارستان رویال تهران زیر پل سید خندان هم مرز با این محله می باشد.

اماکن مذهبی:

محله مجیدیه دارای ساکنان مسیحی و شیعه مذهب می باشد و از این رو از کلیسا و مساجد زیادی برخوردار است. قالیشویی مجیدیه.

مسجد امام سجاد واقع در بزرگراه رسالت مجیدیه جنوبی خیابان حاجی پور نبش کوچه شادالویی جزو اماکن مذهبی این محله می باشد.

اماکن آموزشی، فرهنگی:

مدارس مختلف ارامنه و عادی در این محله سیستم آموزشی آن را برای خانواده‌های ساکن مجیدیه با استاندارد درخور توجهی تأمین می‌کنند.

مراکز تفریحی و ورزشی:

محله مجیدیه به ‌عنوان یکی از محله‌های تهران که قدمتی در حدود بیش از ۵۰ سال دارد، از مراکز تاریخی و گردشگری بی‌بهره است. تعداد معدودی از جاذبه‌های تاریخی این محله مانند باغ شازده نیز به دلیل عملیات عمرانی تخریب و از بین رفته‌اند. قالیشویی مجیدیه

این محله سرسبز بوده و دارای بوستان های مجیدیه، امید، شهید قدیری و پیوند نیک می باشد که از مراکز تفریحی اصلی آن به شمار می روند.

باشگاه سمیر در مجیدیه جنوبی، مجموعه ورزشی آرش میر اسماعیلی از جمله امکانات ورزشی و تفریحی در این محله هستند. مجموعه ورزشی آرش میر اسماعیلی یکی از بزرگ‌ترین ورزشگاه‌های شهرداری تهران است که در بوستان مجیدیه قرارگرفته است.

نرخ شستشوی فرش دستباف

فرش های دستباف همان طور که می دانید نسبت به فرش های ماشینی بسیار حساس تر است و شستشوی آن ها باید بسیار تخصصی باشد. اگر می خواهید فرش های دستباف خود را شستشو دهید بهتر است شستشوی آن ها را به قالیشویی بسپارید زیرا که فرش های دستباف پشمی و ابریشمی بسیار حساس هستند و هر مدل و رنگ آن باید با رعایت یک سری نکات و اصول شسته شود و مواد شوینده های آن ها هم نیز متفاوت است و باید همیشه شستشوی فرش های خود را به قالیشویی بسپارید که بابت شستشوی استاندارد و تخصصی یک ضمانت کتبی به شما بدهند که خیال شما از بابت شستشوی فرش ها راحت باشد.

نرخ شستشوی فرش های دستباف چون بسیار حساس و زمان بر است نسبت به فرش های ماشینی گران تر است و غول این قالیشویی هایی که با قیمت ارزان فرش های دستباف را شستشو می دهند را نخورید زیرا آن ها فرش را بدون رعایت اصول بهداشتی و استفاده از مواد شوینده های بسیار نا مرغوب شستشو می دهند که در نتیجه باعث آسیب رسیدن به فرش شما می شود.

قالیشویی مجیدیه

بهترین قالیشویی مجیدیه

راه های ارتباطی:

خیابان ریحانی، استاد حسن بنا و اتوبان رسالت و همت از دستری های اصلی این محله می باشند. قالیشویی مجیدیه.

مترو

ایستگاه مترو خواجه عبدالله و صیاد شیرازی به محله مجیدیه شمالی نزدیک می باشد.

همچنین ایستگاه مترو گلبرگ به محله مجیدیه جنوبی نزدیک می باشد.

BRT:

علاوه بر مترو این محله دارای خطوط BRT در اتوبان رسالت و تاکسی و اتوبوس نیز جهت تردد ساکنان می باشد. ایستگاه تاکسی رسالت و چهارراه پاسداران نیز به‌صورت مستقیم به این محله تاکسی خطی دارند. قالیشویی مجیدیه.

تحویل فرش ها چند روز طول می کشد؟

تحویل فرشها برای شستشوی ۲ روز کاری می باشد.و فرش هایی در شیفت دوم جمع آوری شوند؛ سه روز کاری تحویل داده می شوند.

ساعات کاری قالیشویی چگونه است ؟

قالیشویی مجیدیه از ساعات ۷ صبح الی ۱۰ شب پاسخگوی مشتریان عزیز می باشد. خدمات قالیشوئی در دو شیفت کاری روز و شب، و خدمات در محل ( منزل یا محل کار) در شیفت روز ارائه می شود.

خدمات رفو و ترمیم فرش چه مدت طول می کشد؟

خدمات رفو و ترمیم هر فرش از فرش دیگر متفاوت می باشد. و به همین سبب نوع خدمات رفو و ترمیم نیز متفاوت و مختص هر فرش می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonبرای تماس کلیک کنید

تماس باما