تلفن تماس 88009257

تلفن تماس 22865257

ساعت کاری 24ساعت حتی تعطیلات

قالیشویی فرمانیه

قالیشویی تهران > بلاگ > اخبار > قالیشویی فرمانیه
قالیشویی تهران - قالیشویی فرمانیه - قالیشویی ستارخان - قالیشویی شهرک راه آهن
قالیشویی فرمانیهReviewed by مدیر on Dec 18Rating:

قالیشویی فرمانیه

قالیشویی فرمانیه در شمال شرق تهران در منطقه 1 شهرداری تهران و در واقع در شهرستان شمیرانات قرار دارد . منطقه فرمانیه از غرب با کامرانیه جنوبی از جنوب با بزرگراه صدر و منطقه اختیاریه از شرق بامیدان نو بنیاد از شمال با نیاوران و حصار بوعلی در همسایگی قرار دارد. خیابان شهید دکتر لواسانی که با نام خیابان فرمانیه نیز شناخته می شود اصلی ترین خیابان این منطقه است . این خیابان از چهار راه فرمانیه در شرق آغاز شده تا بلوار اندرز گو و چهاراه کامرانیه در غرب ادامه دارد . دیگر خیابان های این منطقه می توان به خیابان های زیر اشاره کرد.

 • خيابان شهید لواسانی (فرمانیه)
 • خيابان ديباجی شمالی
 • خيابان مهماندوست
 • خيابان سنبل
 • خيابان آذرمينا
 • خيابان پاسداران
 • خيابان نارنجستان يكم
 • خيابان تنگستان دوم
 • خيابان كوهستان هشتم
 • خيابان نارنجستان هفتم
 • خيابان عسگريان

قالیشویی تهران - قالیشویی فرمانیه

تمامی خیابان های گفته شده تحت پوشش قالیشویی فرمانیه قرار دارند . تحت پوشش بودن به معنی این است که شما تنها با یک تماس می توانید در خواست اعزام نیرو بکنید تا فرش های شما در اسرع وقت به قالیشویی انتقال داده شده و تمیز گردد .

 

چرا قالیشویی فرمانیه

کیفیت و هزینه دو گزینه همیشه در حال مصالحه هستند که باید بین آن ها رابطه ای برقرار کنیم که گاها یک رابطه ساده ریاضی نمی تواند بیانگر این مصالحه باشد . منظور از مصالحه این است که شما گاها کیفیت را قربانی هزینه و بعضی وقت ها هزینه را قربانی کیفیت می کنید حال در این بین اگر یک موقعیتی پیش بیاید که هم هزینه اش مناسب است و هم کیفیتش بهترین انتخاب خواهد بود . حال ما در قالیشویی فرمانیه این اطمنیان را به شما می دهیم که در این مصالحه بهترین سود را برده اید . چرا که هم هزینه و هم کیفیت مطلوب را دریافت کرده اید .

 

لکه مایعات بر روی فرش

چای ، شربت و سایر مایعات خیلی وقت ها پیش می آید که روی فرش می ریزند . در صورتی که این اتفاق برای شما پیش آمده باشد ممکن است که این مایع قابل برداشت باشد پس قبل از نفوذ کامل در فرش این کار را انجام دهید . برای جلوگیری از اینکه لکه ای روی فرش باقی بماند با پارچه نخی سفید که احتمالا قدرت جذب بالایی نیز داشته باشد روی محل مایع بکشید . سفید بودن پارچه باعث می شود که تا جایی که امکان دارد لکه کاملا تمیز شود. پس کار را ادامه دهید نیز شما بهتر است پارچه را کمی مرطوب و کمی آغشته به صابون مایع یا مایع فرش شوئی بکنید تا اثر لکه بری موثر تری داشته باشد . این کار را چندین بار تکرار کنید البته نیاز نیست که هر دفعه پارچه را به مایع فرش شویی یا صابون آغشته کنید در مراحل بعدی همان پارچه خیس کفایت می کند .

 

لکه خودکار روی فرش

نیز برای پاک کردن لکه خودکار شما می توانید از اسفنج استفاده کنید . برای این کار اسفنج را با شیر مرطوب کنید . شاید برای شما عجیب باشد که از شیر برای پاک کردن استفاده شود اما مراحل گفته شده تست شده اند . پس اسفنج آغشته به شیر را روی لکه خودکار بگذارید سپس از دستمالی تمیز که به آب و کف آغشته شده است باقی مانده جوهر را حذف کنید .

 

حذف لکه در قالیشویی فرمانیه

نکات گفته شده برای راهنمایی شما بود در صورتی که بخواهید فرش را به صورت دستی و خودتان تمیز کنید . اما بهتر است برای راحتی کار شستشوی فرش های خود را به قالیشویی فرمانیه بسپارید نیز هنگام سفارش تاکید کنید که لکه جوهر یا مایع یا هر لکه دیگری بر روی آن وجود دارد . ذکر این نکته در تمیز کردن فرش شما به ما کمک می کند اما درصورتی که یادتان رفت و نکته را برای نگفته اید نگران نباشید در قالیشویی فرمانیه ما ابتدا فرش شما را بررسی می کنیم و لکه ها را از آن پاک می کنیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس باما