تلفن تماس 22041891

تلفن تماس 22041891

ساعت کاری 24ساعت حتی تعطیلات

قالیشویی فرمانیه

قالیشویی تهران > بلاگ > اخبار > قالیشویی فرمانیه
قالیشویی فرمانیه

قالیشویی فرمانیه

قالیشویی فرمانیه در شمال شرق تهران در منطقه 1 شهرداری تهران و در واقع در شهرستان شمیرانات قرار دارد . منطقه فرمانیه از غرب با کامرانیه جنوبی از جنوب با بزرگراه صدر و منطقه اختیاریه از شرق بامیدان نو بنیاد از شمال با نیاوران و حصار بوعلی در همسایگی قرار دارد. خیابان شهید دکتر لواسانی که با نام خیابان فرمانیه نیز شناخته می شود اصلی ترین خیابان این منطقه است . این خیابان از چهار راه فرمانیه در شرق آغاز شده تا بلوار اندرز گو و چهاراه کامرانیه در غرب ادامه دارد . دیگر خیابان های این منطقه می توان به خیابان های زیر اشاره کرد.

 • خيابان شهید لواسانی (فرمانیه)
 • خيابان ديباجی شمالی
 • خيابان مهماندوست
 • خيابان سنبل
 • خيابان آذرمينا
 • خيابان پاسداران
 • خيابان نارنجستان يكم
 • خيابان تنگستان دوم
 • خيابان كوهستان هشتم
 • خيابان نارنجستان هفتم
 • خيابان عسگريان

قالیشویی فرمانیه

تمامی خیابان های گفته شده تحت پوشش قالیشویی فرمانیه قرار دارند . تحت پوشش بودن به معنی این است که شما تنها با یک تماس می توانید در خواست اعزام نیرو بکنید تا فرش های شما در اسرع وقت به قالیشویی انتقال داده شده و تمیز گردد . قالیشویی فرمانیه

[]
1 Step 1
Previous
Next

چرا قالیشویی فرمانیه

کیفیت و هزینه دو گزینه همیشه در حال مصالحه هستند که باید بین آن ها رابطه ای برقرار کنیم که گاها یک رابطه ساده ریاضی نمی تواند بیانگر این مصالحه باشد . منظور از مصالحه این است که شما گاها کیفیت را قربانی هزینه و بعضی وقت ها هزینه را قربانی کیفیت می کنید حال در این بین اگر یک موقعیتی پیش بیاید که هم هزینه اش مناسب است و هم کیفیتش بهترین انتخاب خواهد بود . حال ما در قالیشویی فرمانیه این اطمنیان را به شما می دهیم که در این مصالحه بهترین سود را برده اید . چرا که هم هزینه و هم کیفیت مطلوب را دریافت کرده اید .

تماس با ما 22658508

 

لکه مایعات بر روی فرش

چای ، شربت و سایر مایعات خیلی وقت ها پیش می آید که روی فرش می ریزند . در صورتی که این اتفاق برای شما پیش آمده باشد ممکن است که این مایع قابل برداشت باشد پس قبل از نفوذ کامل در فرش این کار را انجام دهید . برای جلوگیری از اینکه لکه ای روی فرش باقی بماند با پارچه نخی سفید که احتمالا قدرت جذب بالایی نیز داشته باشد روی محل مایع بکشید.

سفید بودن پارچه باعث می شود که تا جایی که امکان دارد لکه کاملا تمیز شود. پس کار را ادامه دهید نیز شما بهتر است پارچه را کمی مرطوب و کمی آغشته به صابون مایع یا مایع فرش شوئی بکنید تا اثر لکه بری موثر تری داشته باشد . این کار را چندین بار تکرار کنید البته نیاز نیست که هر دفعه پارچه را به مایع فرش شویی یا صابون آغشته کنید در مراحل بعدی همان پارچه خیس کفایت می کند .

قالیشویی در محله فرمانیه

تمیز کردن فرش با شامپو فرش

اگر فرش شما به قدری کثیف نیست که به قالیشویی برای شستشو بفرستید می توانید با استفاده از شامپو فرش اقدام به تمیز کردن فرش خود کنید . برای این کار ابتدا باید با جارو برقی ، گرد و غبار را از فرش بگیرید .

برای این که تمام گرد و غبار را بگیرید باید از سری های مناسب جارو برقی استفاده کنید . حتما این کار را با دقت انجام دهید زیرا اگر گرد و غبار روی فرش باقی بماند می تواند با شامپو فرش مخلوط بشود و لکه های سیاه وو بزرگی ایجاد کند . قالیشویی فرمانیه

شامپو فرش را با آب مخلوط کنید و با استفاده از یک اسفنج یا پارچه تمیز که به محلول آغشته شده ، فرش را تمیز کنید . این کار را با حوصله و با دقت انجام دهید تا شامپو فرش به خوبی وارد الیاف بشود .

در مرحله آخر تا چند ساعت روی فرش راه نروید تا محلول شامپو فرش به خوبی خشک بشود تا بهترین نتیجه را ببینید .

بهترین قالیشویی فرمانیه

لکه خودکار روی فرش

نیز برای پاک کردن لکه خودکار شما می توانید از اسفنج استفاده کنید . برای این کار اسفنج را با شیر مرطوب کنید . شاید برای شما عجیب باشد که از شیر برای پاک کردن استفاده شود اما مراحل گفته شده تست شده اند . پس اسفنج آغشته به شیر را روی لکه خودکار بگذارید سپس از دستمالی تمیز که به آب و کف آغشته شده است باقی مانده جوهر را حذف کنید .

زرد شدن فرش خانه

شاید تصمیم بگیرید تا فرش خانه تان را خودتان بشویید و پس از صرف وقت زیاد و خستگی ، متوجه زرد شدن ریشه های فرش بعد از خشک شدن فرش می شوید . این به دلیل اطلاعات کمی است که شما قبل ، هنگام و بعد از شستشو فرش باید بدانید و به دلیل اینکه این اطلاعات شما کم است باعث این اتفاق می شود .

بعضی مواقع اگر این اطلاعات کم شما در شستشو فرش دستباف یا عتیقه شما باشد ، می تواند باعث خسارت مالی زیادی بشود و به فرش گران قیمت شما آسیب وارد بشود . قالیشویی فرمانیه

این مورد زمانی اتفاق می افتد که فرش به خوبی خشک نشده و در کنار رنگ زرد فرش ، بوی بدی نیز از خود بیرون می دهد . همچین اتفاقی به هیچ وجه در قالیشویی آب اتفاق نمی افتد ، زیرا تمام دستگاه های قالیشویی آب به صورت اوماتیک عمل کرده و اقدام به شستشو ، آب گیری و خشکشویی می کنند .

حذف لکه در قالیشویی فرمانیهشستشوی فرش در فرمانیه

نکات گفته شده برای راهنمایی شما بود در صورتی که بخواهید فرش را به صورت دستی و خودتان تمیز کنید . اما بهتر است برای راحتی کار شستشوی فرش های خود را به قالیشویی فرمانیه بسپارید نیز هنگام سفارش تاکید کنید که لکه جوهر یا مایع یا هر لکه دیگری بر روی آن وجود دارد . ذکر این نکته در تمیز کردن فرش شما به ما کمک می کند اما درصورتی که یادتان رفت و نکته را برای نگفته اید نگران نباشید در قالیشویی فرمانیه ما ابتدا فرش شما را بررسی می کنیم و لکه ها را از آن پاک می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonبرای تماس کلیک کنید

تماس باما