تلفن تماس 88009257

تلفن تماس 22865257

ساعت کاری 24ساعت حتی تعطیلات

قالیشویی ستارخان

قالیشویی تهران > بلاگ > اخبار > قالیشویی ستارخان
قالیشویی تهران - قالیشویی فرمانیه - قالیشویی ستارخان - قالیشویی شهرک راه آهن
قالیشویی ستارخانReviewed by مدیر on Dec 2Rating: 4.5

قالیشویی ستارخان

قالیشویی ستارخان ارائه دهنده سرویس شستشوی فرش ، فالی ، موکت و … در منطقه ستارخان می باشد . خیابان ستارخان از مهمترین خیبان های تهران که در منطقه دو شهرداری قرار دارد .

این خیابان از میدان دوم صادقیه شروع شده بعد ازاینکه از میدان اول صادقیه گذشت به تقاطع خسرو می رسد . از این پس خیابان دوطرفه می شود و از زیر پل های بزرگراه یادگار امام و پل ستارخان عبور می کند و نهایتا به سه راه تهران ویلا می رسد . نیز خیابان باقرخان از این خیابان منشعب می شود .

یک ویژگی خوب

خیابان هایی که در این منطقه قرار گرفته اند تماما تحت پوشش و سرویس دهی قالیشویی ستار خان می باشد. سرویس رفت و برگشی برای فرش ها این راحتی را برای شما به ارمغان می آورد که فرش های خود را بدون اینکه از وقت خود بزنید شستشو داده و تمیز نمایید . این ویژگی بسیار کاربردی است زیرا درضورتی که شما مجبور بودید فرش ها را خودتان به قالیشویی بیاورید ، وقت و هزینه زیادی را باید صرف می کردید و نیز احتمال اسیب زدن به فرش را نیز فراهم می کردید.

راهنمای شستشوی فرش

اگر می خواهید فرش هایتان را خودتان در منزل بشویید موارد زیر را برای بهبود این فرایند در نظر بگیرید .

از زمین سخت استفاده کنید مثل زمین سیمانی ، موزائیک بهتر است زمین کمی شیب دار باشد .

از جریان آب به صورت دوش استفاده کنید نیز حرارت آب باید معمولی باشد . از آب گرم برای شستن فرش استفاده نمی شود . در قالیشویی ستارخان این نکته همیشه رعایت می شود . شاید بپرسید دلیل این کار چیست ؟ فرش ها به علت داشتن مواد پلاستیکی در تاروپودشان در صورت شستشو با آب گرم نرمی و لطافت خود را از دست می دهند . اگر فرش شما دستبافت هم باشد آب گرم باعث می شود که فرش رنگ پس داده و این رنگ در قسمت های روشن تثبیت شود که از بین بردن آن ها سخت می باشد

از مواد قلیایی برای شستن فرش استفاده نکنید .

بعضی از فرش ها به خصوص فرش های دستبافت رنگ پس می دهند . این فرش ها را پس از شستشو لوله نکنید . اگر لوله کردید داخل لوله آب نگیرید .

بعد از شستن فرش کاملا آبگیری کنید. با پارو سپس با دستمال نخی . حتما پرز های فرش را نیز کاملا آب گیری کنید . فرش های دستبافت را یک ساعت روی زمین به حال خودش رها کنید تا قسمت های رنگی آن قسمت ها دیگر آن را خراب نکند

روش های تماس با ما

برای تماس با ما می توانید از شما تماس های زیر استفاده کنید

 

لازم به ذکر است که مناطق تهران نیز تحت سرویس دهی ماقرار یعنی قالیشویی ستارخان و تهران می گیرد . که به دسته بندی های مختلف می توانید از شرایط آن ها آگاه شوید .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس باما