تلفن تماس 22041891

تلفن تماس 22041891

ساعت کاری 24ساعت حتی تعطیلات

قالیشویی آپادانا

قالیشویی تهران > بلاگ > اخبار > قالیشویی آپادانا
قالیشویی آپادانا
قالیشویی آپاداناReviewed by مدیر on Oct 21Rating: 3.5

قالیشویی آپادانا

قالیشویی آپادانا بزرگترین قالیشویی تهران و بهترین درخدمات شستشوی فرش و موکت تقدیم می کند .

شستشوی فرش ها تاکنون مسئله ای جدی برای افراد خانواده بوده است. انسان همیشه سعی درایجاد راحتی و آسانی درشستشوی وسائل خانه خود داشته است.

خدمات شستشوی فرش دیگر مثل سابق نیست که خودتان انجام دهید.دیگر شستشوی فرش درخانه را فراموش کنید .

قالیشویی آپادانا

قالیشویی آپادانا  تهران

 

قالیشویی آپادانا  با 30 سال سابقه و تجربه در ارائه خدمات قالیشویی فرش آماده به خدمت می باشد.  قالیشویی آپادانا با به کارگیری کارگران و افراد متخصص و مجرب و ورزیده همواره در تلاش است تا فراتر از وظیفه عمل کرده وخاطری آسوده را برای شما فراهم آورد.

 

تمامی قالیشویی های فعال چه درکلانشهر بزرگ تهران و چه در شهرستان ها معیارهایی برای ارائه خدمات خود دارند.   قالیشویی آپادانا  نیز ضمن دارابودن از تمامی امکانات دیگر قالیشویی خدماتی فرای آنها ارائه می دهد وهمین مسئله باعث ایجاد تفاوت و متمائز بودن قالیشویی آپادانا   ازدیگر قالیشویی ها کرده است.

[]
1 Step 1
Previous
Next

ارائه خدمات در محل شما از متمایزترین خدمات ما به تمامی شما عزیزان جهت شستشوی موکت، فرش و مبلمان در منازل، ادارات،سالن ها، مساجد و حسینیه‌ها با تخفیف ویژه می‌باشد.
در صورت نیاز به هرگونه اطلاعات در ارتباط با تعرفه‌ها و نرخ قالیشویی ، ترمیم و نگهداری فرش و دیگر خدمات‌مان می‌توانید با ما در تماس باشید.

همین حالا باما تماس بگیرید   قالیشویی آپادانا  همیشه وهرزمان برای خدمت به شما می شتابد.

تماس با ما 88385168

چرا  قالیشویی آپادانا ؟

بیش از30 سال سابقه در صنعت قالیشویی تهران

د ارای کارخانه ای اختصاصی و مجهز، شستشو بدون واسطه

سرویس دهی فوری در سراسر محله های تهران

نیروی کار متعهد، مجرب و آموزش دیده

ضمانت کلیه خدمت قالیشویی، مبل شویی، ترمیم و بازسازی

دلایل انتخاب  قالیشویی آپادانا   بسیار است.اما بهترین آنها که  قالیشویی آپادانا   در تهران را از بقیه متمایز می کند را برای شما عزیزان بیان می کنیم.

شستشوی سریع:

قالیشویی آپادانا همیشه زمان مشتری برایش ارزشمند بوده و هرگز وقت را تلف نمی کند.   قالیشویی آپادانا   با بیش از 100 شعبه قالیشویی محلات سریعترین و وسیع ترین گستره خدماتی را داشته که تأثیر گذاری این موضوع در تسریع بخشیدن به انجام قرارداد ،

قالیشویی آپادانا   در کمترین زمان ممکن خود را به شما رسانده و مشکل شما را حل می کند.

امنیت:

قالیشویی آپادانا   با استفاده از فناوری های نوین و جدید درشستشوی فرش و موکت توانسنه از آسیب دیدگی های احتمالی در حین شستشو جلوگیری کرده و در حفظ و نگه داری فرش های مشتری کوشا باشد.

کارگران حرفه ای:

قالیشویی آپادانا  با بیش از 3 دهه تجربه و سابقه کار دارای مقبولیت و محبوبیت خاصی میان قدیمیان محلات داشته و این شهره را مدیون خدمات عالی و بی نظیر کارگران مورد اعتماد ، آموزش دیده و مجرب خود می داند  قالیشویی آپادانا بهترین قالیشویی تهران

مجوز

داشتن مجوز برابر با این است که قبل از شما افرادی ذی صلاح کار این صنف قالیشویی را تایید کرده اند . و در نگاه دوم می شود گفت که در صورت تخطی یه صنف می توان شکایت آن را به اتحادیه مربوطه برد . پس  قالیشویی آپادانا در این مورد هم دارای وجه تمایز است 

خدمات ترمیم و بازسازی فرش

قالیشویی آپادانا تهران خدماتی چون رفو گری  ومرمت فرش را هم انجام می دهد.

قالیشویی آپادانا با کادری مجرب در زمینه شستشو و ترمیم فرش شما را آماده ارائه خدمات رفو، ترمیم ،لکه برداری قلم زنی ،و… می باشد. خدمات مربوط به کلیه فرش ها ترمیم و زیبایی آنها نیز پذیرفته می شود.

ریشه دوزی و ریشه بافی

قالیشویی در آپادانا

انجام کلیه خدمات مربوط به ترمیم ،ریشه بافی ،رنگبرداری ،چرم دوزی فرش نیز پذیرفته می شود.

تاریخچه‌ محله‌

شهرک آپادانا، در غرب شهر تهران – منطقه ۵ واقع می‌باشد. مساحت شهرک برابر با ۳۰۷،۴۰۷ متر است؛ و از شمال با بزرگراه شیخ فضل ا… نوری، در شمال غرب با فاز ۳ اکباتان، در جنوب غرب باکوی بیمه ۱ و از جنوب تا جنوب شرقی با زمینه‌ای بایر بین شهرک فکوری و آپادانا (متعلق به وزارت دفاع) هم‌مرز است. دورتادور شهرک با دیوارهای بتونی – با ارتفاع ۲ متر – محصورشده است. به‌موازات دیوارها به عرض ۸ متر – دورتادور شهرک جنگل‌کاری شده است. شهرک یک در ورودی ماشین‌رو از سمت شرقی و یک در عابر رو برای ارتباط با شهرک اکباتان و دو مسیر عابر رو باکوی بیمه دارد. قالیشویی آپادانا آماده خدمت به شما است.

 

نام آپادانا از کاخ-تالار آپادانا در تخت جمشید یا کاخ آپادانا (شوش) گرفته شده ‌است.
ساخت شهرک در دهه پنجاه آغاز و بخشی از آن در سال ۱۳۵۷ به اتمام می‌رسد. بانک رهنی به‌عنوان مجری طرح پس از اخذ مجوز از شهرداری و ضمن عقد قرارداد با پیمانکاران فرانسوی در سال ۱۳۵۰ نسبت به احداث ساختمان‌های این شهرک اقدام نمود.

بهترین قالیشویی در آپادانا

نام شرکت سازنده شهرک آپادانا، S.A.E.IRAN بوده است؛ با وقوع انقلاب شرایط جدیدی پیش می‌آید پیمانکاران خارجی عملیات را نیمه کاره رها و با توجه به تشکیل بانک مسکن، این بانک عملیات را ادامه داد و پس از تکمیل ساختمان‌ها از سال ۱۳۶۳ ضمن انتشار آگهی در روزنامه و ارائه نقشه شهرک آپادانا، نسبت به فروش واحدهای مسکونی اقدام نمود. قالیشویی آپادانا ، بهترین قالیشویی تهران.

واحدهای مسکونی در آن زمان به دلیل نداشتن پایان کار و سند مالکیت به‌صورت اجاره به‌شرط تملیک و با عقد قراردادی ثبتی ضمن استفاده از تسهیلات بانکی به خریداران که بیشتر کارکنان دولت بودند واگذار گردید. سال ۱۳۶۶ اولین ساکنان در شهرک مستقر می‌شوند.

 

با توجه به اعلان بانک مسکن کلیه امور شهرک شامل فضای سبز، روشنایی، امور نظافت و سایر هزینه‌های تأسیساتی و موتورخانه‌ها به مالکین واگذار شد و مالکین با همکاری یکدیگر ضمن تشکیل مجامع عمومی و تدوین اساسنامه، طبق موازین قانون تملک آپارتمان‌ها و انتخاب هیئت‌های مدیره به تفکیک فازهای ۶ گانه، کلیه راهبری و نگهداری‌های موردنیاز شهرک را به عهده گرفته و ضمن ایجاد فضای سبز بسیار مطلوب سایر اقدامات موردنیاز را انجام دادند. قالیشویی آپادانا.

قالیشویی آپادانا

تا سال ۱۳۸۲ به دلیل عدم صدور پایان کار، شهرداری هیچ‌گونه خدماتی را ارائه نداده بود؛ ولی در سال ۱۳۸۳ که پایان کار از شهرداری اخذ و اسناد مالکیت واحدهای مسکونی صادر گردید و عوارض نوسازی نیز به شهرداری پرداخت گردید، انتظار ساکنین برای گرفتن امکانات از شهرداری بیشتر گردید.

شهرک آپادانا توسط دیوار محصورشده است. دورتادور شهرک، یک خیابان اصلی وجود دارد و مسیرهای فرعی جهت دسترسی به بلوک‌ها از آن منشعب می‌شوند.
ورودی و خروجی خودروها، در ضلع شرقی شهرک قرار دارد. علاوه بر این، دسترسی عابرین پیاده به شهرک از طریق ضلع جنوب غربی (دسترسی به کوی بیمه) و درب شمال غربی (دسترسی به ) نیز امکان‌پذیر می‌باشد.قالیشویی آپادانا.

 

عمده فضای شهرک به پارکینگ اتومبیل‌ها و فضای سبز اختصاص دارد. با توجه به قدمت شهرک و نگهداری خوب فضای سبز، فضای سبز بسیار مناسب می‌باشد. در تمام محوطه داخلی، مسیرهای پیاده‌روی سیمانی وجود دارد که از میان فضای سبز زیبای شهرک عبور می‌کند و پیاده‌روی در داخل شهرک را به فعالیتی مفرح تبدیل کرده است.

هر فاز به‌طور تقریب ۵۰۰ واحد مسکونی را شامل می‌شود که این واحدهای مسکونی در ۴۶ بلوک ساختمانی قراردادند. هر بلوک معمولاً دارای ۳ یا ۴ ورودی است که هر ورودی شامل ۵ تا ۱۱ طبقه می‌باشد که هر طبقه نیز معمولاً دارای ۲ واحد مسکونی می‌باشد. قالیشویی آپادانا.  قالیشویی

 

ساختمان‌های شهرک از نوع بتن‌آرمه (متشکل از بتن و میلگرد) می‌باشد. سیستم سازه‌ای عمده ساختمان‌ها به‌صورت دیوارهای برشی در دو جهت و دال بتن‌آرمه می‌باشد. در نمای ساختمان‌ها از قطعات پیش‌ساخته بتن‌آرمه استفاده شده است.

شستشوی فرش در آپادانا

ارائه خدمات قالیشویی آپادانا

اماکن مهم

مراکز آموزشی و فرهنگی:

 هفت واحد آموزشی (دبستان، راهنمایی، دبیرستان) در شهرک موجود است. ۲ واحد آموزشی متعلق به فرزندان شاهد است، یک دبستان، یک راهنمایی و یک دبیرستان پسرانه، یک دبستان دخترانه و یک واحد راهنمایی – دبیرستان دخترانه– هم ظرفیتشان از تعداد دانش‌آموزهای شهرک بیشتر است بنابراین از محله‌های مجاور هم در این مراکز دانش‌آموزانی مشغول تحصیل‌اند.

مکان های مذهبی:

مسجد الزهرا در قلب شهرک تنها مسجد شهرک است که درب آن هنگام نماز صبح و مغرب (و فقط پنج‌شنبه‌ها نماز ظهر) به روی نمازگزاران باز است. مسجد در زمینه­های دیگری نظیر برگزاری
کلاس­های تابستانی درزمینه آموزش قرآن، زبان انگلیسی، نقاشی و … برگزاری اردوها و سفرهای سیاحتی و زیارتی فعال می‌باشد .

و دارای  مهدکودک و کتابخانه نیز می‌باشد. علاوه بر مسجد که در ایام محرم و صفر و سایر فعالیت‌های مذهبی مراسم برگزار می‌کند، دو تکیه بزرگ و چند هیئت کوچک دیگر نیز مراسمی را چند وقت یک‌بار – نه به‌طور دائم– برگزار می‌کنند. قالیشویی آپادانا.

هیئت ابوالفضل (ع) که فقط در دهه اول محرم فعال است، خیمه‌اش را در جنب مرکز خرید گل مریم دایر می‌کند و هیئت محبان الزهرا نیز محل عزاداری متعلق به بسیج شهرک است. این هیئت در ساختمان نیمه‌کاره‌ی بسیج واقع است و به‌جز محرم در مراسم فاطمیه و چند مناسبت دیگر هم فعالیت می‌کند.

بهترین زمان شستشو فرش

فرش ها را معمولا باید در بازه های زمانی 12 الی 18 ماه شستشو دهید تا طول عمر مفید آن افزایش یابد و اگر می خواهید شستشو فرش های خود را به قالیشویی بسپارید بهتر است در زمان نزدیک عید نوروز این کار را نکنید، چون که در ایام نزدیک عید نوروز بیشتر مردم به فکر خانه تکانی و شستشو فرش های خود هستند و می خواهند شستشو آن ها را به قالیشویی بسپارند.

از طرفی دیگر قالیشویی ها در این ایام به طور خیلی سخت مشغول کار کردن هستند و ممکن است فرش شما آن طور که می خواهید شسته وتمیز نشود و حال اگر می خواهید درگیر این مشکلات نشوید بهتر است 2 الی 3 ماه قبل از عید نوروز فرش های خود را شستشو دهید تا فکرتان از بابت شستشو آن ها راحت شود و بهتر است در روز های گرم سال (6 ماه اول سال)اقدام به شستشو فرش ها کنید.

مراکز بهداشتی درمانی:

در شهرک کانکسی تحت نام (مرکز بهداشت آپادانا) به‌وسیله شهرداری به‌طور دائم استقرار یافته است و هم‌چنین مطب یک متخصص پوست و دو دکتر دندان‌پزشک و دو دکتر عمومی در ساعات اداری دایر می‌باشند. قالیشویی آپادانا.

بهترین قالیشویی آپادانا

مراکز تفریحی:

شهرک آپادانا از غنی‌ترین محلات تهران ازنظر فضای سبز می‌باشد. دورتادور شهرک به‌موازات دیوارهای بتنی فضایی به عرض تقریبی ۸ متر درختکاری شده و عمر درختان حدود ۲۵ سال است که منظره زیبایی در جوار خیابان پدید آورده. همچنین در فضای داخلی شهرک، بین بلوک‌ها و راه‌های سیمانی پیاده‌رو چمن و گل شمشاد و درخت تزیین ‌شده است.

هرکس بار اول وارد شهرک می‌شود از دیدن فضای وسیع سبز شهرک بهت‌زده می‌شود، زیرا از بیرون که به شهرک نگاه کنی فقط ساختمان‌هایی سیمانی به چشم می‌آیند. با این توصیف شهرک آپادانا پارکی بزرگ و محیطی مناسب برای بازی کودکان است. در محوطه‌ی هر بلوکی یک یا دو نیمکت تعبیه‌شده که در فصل بهار پاتوق پیرمردان و پیرزنان می‌باشد.قالیشویی آپادانا

بهترین قالیشویی در آپادانا

در ضمن یک زمین چمن مصنوعی و یک پارک مجهز به لوازم ورزشی و سه پارک تاب و سرسره از فضاهای دیگر شهرک برای بازی و سرگرمی کودکان و نوجوانان است. گیم­نت و کافی‌نت هم تعدادی مشتری ثابت دارد که هرروز ۳ الی ۴ ساعت وقت خود را در اینجا می‌گذرانند.

 

دوچرخه‌سواری نیز از ورزش‌هایی است که فضایش در شهرک فراهم است. هم دختران و هم پسران در همه رده‌های سنی بدون هیچ مزاحمتی دوچرخه‌سواری می‌کنند. یک حلقه بسکتبال هم در فاز دو، احداث کرده‌اند و بدین ترتیب محوطه‌ای برای بازی بسکتبال هم وجود دارد. قالیشویی آپادانا.

استخری روباز هم در فاز دو موجود است. در تابستان سال ۱۳۷۴ دور استخر را چادر برزنت کشیده و استخر برای استفاده آماده شد و از طرف بچه‌های شهرک هم استقبال شد. ولی متأسفانه در سال‌های بعد این حرکت ادامه نیافت.

تا اینکه در سال ۱۳۸۴ چند نفر از اسکیت‌بازان استخر را با ایجاد دیوارهای هلالی سیمانی و نصب میله و تخته به مکانی برای اسکیت‌بازی تبدیل کردند. قالیشویی آپادانا.

ساختمان «سرای محله» نیز در محل سابق پارک بازی کودکان و استخر واقع در ضلع شمالی مدرسه شهادت در مرکز شهرک احداث شد.

ویژگی های یک قالیشویی مناسب

اگر می خواهید شستشو فرش های خود را به قالیشویی بسپارید باید قبل از سفارش درباره قالیشویی مورد نظر  پرس و جو کنید که قالیشویی معتبری است و یا اینکه با خوده قالیشویی تماس بگیرید تا از داشتن مجوز و … مطلع شوید.تعدادی از ویژگی های یک قالیشویی مناسب به شرح زیر است :

  • داشتن مجوز رسمی از اتحادیه قالیشویان تهران
  • ارائه ضمانت نامه کتبی برای شما هنگام تحویل گرفتن فرش های شما
  • شستشو فرش ها توسط کارشناس و پرسنل بسیار مجرب
  • شستشو فرش به صورت تمام اتوماتیک و بدون دخالت دست
  • تحویل فرش در زمان تعیین شده

مراکز خرید:

سه مرکز خرید در شهرک احداث‌شده که هرکدام تقریباً خدمات مشابهی را در سه‌ نقطه متفاوت ارائه می‌دهند. مرکز خرید پامچال واقع در شرق شهرک،  مرکز خرید زنبق واقع در غرب شهرک و مرکز خرید گل مریم که در جنوب غربی شهرک قرار دارد.

وجود بانک مسکن و عابر بانک کشاورزی و و چند مطب دندانپزشکی و پزشکی (اطفال و داخلی، زنان، گوش و حلق و بینی و پوست و مو و زیبایی)، داروخانه، خدمات مکانیکی اتومبیل و نانوایی در مرکز خرید گل مریم این مکان را پرترددترین مرکز خرید شهرک گردانیده است. قالیشویی آپادانا

راه های ارتباطی:

شستشوی انواع فرش در آپادانا

خط سواری آپادانا – سه‌راه مخابرات (حدود ۲۰۰ متر بالاتر از میدان آزادی) تنها خط تاکسی شهرک است که در سالیان متمادی، همچنان در حال خدمت‌رسانی است.

بزرگراه شیخ فضل ا… نوری یکی از مدخل‌های ورودی تهران از سمت غرب می‌باشد. در ساعت اولیه صبح و ساعات پایانی روز مملو از اتومبیل می‌باشد. بنابراین حرکت به سمت مرکز شهر با شدیدترین ترافیک ممکن در سطح تهران برای اهالی شهرک آغاز می‌شود.

 

تابستان سال 1387 پل ماشین‌رو از روی اتوبان شیخ فضل ا… افتتاح شد و دسترسی به مترو صادقیه را آسان‌تر از قبل کرد و همین‌طور کسانی که می‌خواهند به سمت شرق به غرب  بزرگراه شیخ فضل ا… (بزرگراه تهران-کرج) حرکت کنند از این پل استفاده می‌کنند. قالیشویی آپادانا

BRT:

حمل‌ونقل اهالی شهرک آپادانا به عهده خودروهای ون و تحت نظارت سازمان تاکسیرانی تهران بوده که بین شهرک آپادانا و ایستگاه متروی صادقیه به جابجایی ساکنین شهرک می‌پردازند، همچنین یک خط اتوبوس نیز تحت نظارت شرکت واحد اتوبوسرانی و از مبدأ شهرک اکباتان به مقصد ایستگاه مترو صادقیه و بالعکس، از شهرک آپادانا عبور می‌کند.

روش های پاک کردن لاک از روی فرش

  • یکی روش های پاک کردن لکه لاک استفاده از الکل است، تعدادی از اکل را به صورت دقیق بر روی لکه مورد نظر بریزید و با استفاده از یک دستمال آن را پاک کنید و اگر لکه با یک بار انجام دادن این کار پاک نشد این عمل را برای چندین بار تکرار کنید تا لکه از بین برود.
  • در این روش اول لکه را با استفاده از آب سرد مرطوب کنید و بعد از 15 بار اسپری مو بر روی لکه بزنید و بعد از 5 رابینگ الکل بر روی لکه بریزید و همزمان با آن با استفاده از یک دستمال تمیز لکه مورد نظر را تمیز کنید و معمولا در بار استفاده از این روش لکه مورد نظر از بین خواهد رفت.
  • در این روش شما باید یک قاشق چایخوری مایع ظرفشویی را در یک لیتر آب ولرم مخلوط کنید و یک کف درست کنید و بعد با یک دستمال از سمت لبه های خارجی لکه به سمت مرکز لکه بکشید و بعد از آن با استفاده یک دستمال تمیز کف فرش را تمیز کنید.

ساعت کاری قالیشویی چگونه است؟

قالیشویی آپادانا از ساعات ۷ صبح الی ۱۰ شب پاسخگوی مشتریان عزیز می باشد. خدمات قالیشوئی در دو شیفت کاری روز و شب، و خدمات در محل ( منزل یا محل کار) در شیفت روز ارائه می شود.

آیا شستشوها اسلامی می باشد؟

بله،تمامی مراحل شستشو فارغ از مواد و نوع شستشو،آبکشی و کر اسلامی داده می شود

تحویل فرش ها چند روز طول می کشد؟

با توجه به تعداد فرش از 42 ساعت تا 73 ساعت فرش ها تحویل داده می شوند.

قیمتها به چه صورت است؟

قیمت ها براساس نرخ اتحادیه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonبرای تماس کلیک کنید

تماس باما