تلفن تماس 22041891

تلفن تماس 22041891

ساعت کاری 24ساعت حتی تعطیلات

قالیشویی آزادی

قالیشویی تهران > بلاگ > اخبار > قالیشویی آزادی
قالیشویی آزادی

قالیشویی آزادی

قالیشویی آزادی ،لازم به ذکر نیست که آزادی و محیط اطراف میدان آزادی منطقه بسیار وسیعی است که برای دسته بندی آن نیاز است تا اطلاعات جامع از خیابان ها و کوچه پس کوچه ها داشته باشیم . اما این ها مهم نیستند هدف در اینجا شستن فرش ها وقالی های شماست .

 

ترافیک سنگین و نیز شلوغی بیش از حد خیابان های این منطقه رفت و امد را سخت می کند .

قالیشویی آزادی

تاثیر مواد شوینده در شستشو فرش

مواد شوینده یکی از رکن های اصلی شستشوی فرش است، شما علاوه بر شستشو فرش برای شستشوی هر یک از وسایل های منزل نیاز به مواد شوینده دارید زیرا تمیز کردن هر وسیله ای فقط با مواد شوینده امکان پذیر است.

یکی از مواد شوینده هایی از زمان قدیم تا به امروزه در شستشو سنتی استفاده می شود تاید است.اما امروزه دیگر تاید شوینده مناسبی برای شستشو فرش نیست چون که شوینده بسیار قوی نیست.اگر می خواهید فرش خود را با تاید بشویید باید زمان شستشو خود را افزایش دهید تا کثیفی های فرش کامل از بین برود.

همچنین باید زمان آبکشی آن را نیز افزایش دهید، باید به طوری آبکشی کندی که هیچ مواد شوینده ای در فرش باقی نماند تا بعد از شستشو زرد نشود.

[]
1 Step 1
Previous
Next

طرح راه حل

برای اینکه شما در این ترافیک و آلودگی هوا اذیت نشوید ما یه پیشنهاد برای شما داریم . اگر برای خانه تکانی عید یا هر موقع دیگر می خواهید فرش ها و قالی های خود را بشویید و اگر می خواهید این کار را به قالیشویی بسپارید این کار را بر عهده ما بسپارید . ما در قالیشویی آزادی از شما نمی خواهیم که فرش هایتان را بیاورید و به ما تحویل دهید بلکه فقط با یک تماس تلفنی می توانید سفارش خود را انجام دهید .

بهترین قالیشویی آزادی

چند نکته درباره شستن فرش به صورت دستی

همواره برای شستن فرش ها شما نیازمند فضای باز هستید تا به راحتی این کار را انجام دهید . اگر فرش بزرگ دارید مثلا بزرگتر از شش متر و احتمالا اگر در منزل آپارتمانی زندگی می کنید برای اینکه فرهنگ آپارتمان نشینی خدشه دار نشود بهتر است این کار را به قالیشویی بسپارید.

ولی اگر ابعاد فرش شما به گونه ای است که می شود در خانه شست می توانید این کار را انجام دهید ولی باز هم بهتر است از سرویس قالیشویی آزادی استفاده کنید .

تاثیر رفوگری برای فرش

کیفیت فرش های امروزی به نسبت فرش های قدیمی کمتر شده است زیرا در قدیم برای بافت فرش از الیاف و نخ های طبیعی استفاده می کردند و فرش های مقاومت بیشتری داشتند اما امروزه دیگر ها فرش توسط دستگاه بافته می شود و برای اینکه هزینه فرش گران نشود از نخ ها و الیاف مصنوعی استفاده می کنند. که کیفیت بالایی ندارند و ممکن است در اثر کوچک ترین اتقاق پاره یا پوسیده شود و به همین دلیل باید بعد از 2 الی 3 سال رفوع شوند و حالا رفوگری شامل قسمت های مختلفی است و ممکن به بعضی از قسمت های نیاز داشته باشد.

نکات قالیشویی

شستشوی فرش در آزادی1 – غبار روبی

بهتر است قبل از شستن فرش گرد و غبار آن را از بین ببرید . تکاندن فرش و یا استفاده از جاروی دستی از روش های غبار روبی است . در قالیشویی آزادی کار غبار روبی به روش های تخصصی تر و صنعتی تر صورت می گیرد . استفاده از دستگاه های روز دنیا باعص می شود که فرش شما دارای کمترین غبار در هنگام شستشو باشد .

2- رنگ دهی فرش

مطمئن شوید که فرش شما رنگ نمی دهد . برای اینکه بدانید فرش شما رنگ می دهد یا نه چه فرش دستباف و چه ماشینی یک پارچه سفید را مرطوب کرده و روی فرش بکشید . رنگ گرفتن پارچه سفید یعنی اینکه فرش شما رنگ می دهد.

این نکته یعنی اینکه اگر فرش را به صورتی دستی و خودتان بشویید ممکن است آسیب جدی به فرش وارد کنید پس بهتر است کار شستن فرش را به قالیشویی آزادی یا قالیشویی تهران و یا هر قالیشویی معتبر دیگر بسپارید .

3- مواد شوینده

بهتر است از مواد قلیایی برای شستن استفاده نکنید و از از مواد خنثی استفاده کنید . موادی همچون پودر دستی ، پودر صابون و شامپو فرش موارد مناسبی هستند . لازم به ذکر است که در قالیشویی آزادی ما از مواد شوینده خاصی استفاده می کنیم و برای این کار میزان کثیفی فرش را نیز در نظر می گیریم . و اگر فرش نسبتا تمیز باشد از شوینده های رقیق شده استفاده می کنیم .

 

نکات دیگری نیز در مقاله های بعدی ذکر خواهد شد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonبرای تماس کلیک کنید

تماس باما