تلفن تماس 88009257

تلفن تماس 22865257

ساعت کاری 24ساعت حتی تعطیلات

قالیشویی آزادی

قالیشویی تهران > بلاگ > اخبار > قالیشویی آزادی
قالیشویی تهران - قالیشویی آزادی
قالیشویی آزادیReviewed by مدیر on Dec 4Rating:

قالیشویی آزادی

لازم به ذکر نیست که آزادی و محیط اطراف میدان آزادی منطقه بسیار وسیعی است که برای دسته بندی آن نیاز است تا اطلاعات جامع از خیابان ها و کوچه پس کوچه ها داشته باشیم . اما این ها مهم نیستند هدف در اینجا شستن فرش ها وقالی های شماست .

 

ترافیک سنگین و نیز شلوغی بیش از حد خیابان های این منطقه رفت و امد را سخت می کند .

قالیشویی تهران - قالیشویی آزادی

 

طرح راه حل

برای اینکه شما در این ترافیک و آلودگی هوا اذیت نشوید ما یه پیشنهاد برای شما داریم . اگر برای خانه تکانی عید یا هر موقع دیگر می خواهید فرش ها و قالی های خود را بشویید و اگر می خواهید این کار را به قالیشویی بسپارید این کار را بر عهده ما بسپارید . ما در قالیشویی آزادی از شما نمی خواهیم که فرش هایتان را بیاورید و به ما تحویل دهید بلکه فقط با یک تماس تلفنی می توانید سفارش خود را انجام دهید .

 

چند نکته درباره شستن فرش به صورت دستی

همواره برای شستن فرش ها شما نیازمند فضای باز هستید تا به راحتی این کار را انجام دهید . اگر فرش بزرگ دارید مثلا بزرگتر از شش متر و احتمالا اگر در منزل آپارتمانی زندگی می کنید برای اینکه فرهنگ آپارتمان نشینی خدشه دار نشود بهتر است این کار را به قالیشویی بسپارید . ولی اگر ابعاد فرش شما به گونه ای است که می شود در خانه شست می توانید این کار را انجام دهید ولی باز هم بهتر است از سرویس قالیشویی آزادی استفاده کنید .

 

نکات قالیشویی

1 – غبار روبی

بهتر است قبل از شستن فرش گرد و غبار آن را از بین ببرید . تکاندن فرش و یا استفاده از جاروی دستی از روش های غبار روبی است . در قالیشویی آزادی کار غبار روبی به روش های تخصصی تر و صنعتی تر صورت می گیرد . استفاده از دستگاه های روز دنیا باعص می شود که فرش شما دارای کمترین غبار در هنگام شستشو باشد .

2- رنگ دهی فرش

مطمئن شوید که فرش شما رنگ نمی دهد . برای اینکه بدانید فرش شما رنگ می دهد یا نه چه فرش دستباف و چه ماشینی یک پارچه سفید را مرطوب کرده و روی فرش بکشید . رنگ گرفتن پارچه سفید یعنی اینکه فرش شما رنگ می دهد . این نکته یعنی اینکه اگر فرش را به صورتی دستی و خودتان بشویید ممکن است آسیب جدی به فرش وارد کنید پس بهتر است کار شستن فرش را به قالیشویی آزادی یا قالیشویی تهران و یا هر قالیشویی معتبر دیگر بسپارید .

3- مواد شوینده

بهتر است از مواد قلیایی برای شستن استفاده نکنید و از از مواد خنثی استفاده کنید . موادی همچون پودر دستی ، پودر صابون و شامپو فرش موارد مناسبی هستند . لازم به ذکر است که در قالیشویی آزادی ما از مواد شوینده خاصی استفاده می کنیم و برای این کار میزان کثیفی فرش را نیز در نظر می گیریم . و اگر فرش نسبتا تمیز باشد از شوینده های رقیق شده استفاده می کنیم .

 

نکات دیگری نیز در مقاله های بعدی ذکر خواهد شد .

 

تلفن تماس

 

غرب تهران : 44308050

غرب تهران : 44002901

شرق تهران : 66557323

شرق تهران : 77949085

شمال تهران : 22050266

مرکز: 88684563

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس باما