تلفن تماس 22041891

تلفن تماس 22041891

ساعت کاری 24ساعت حتی تعطیلات

قالیشویی آذربایجان

قالیشویی تهران > بلاگ > اخبار > قالیشویی آذربایجان
قالیشویی آذربایجان
قالیشویی آذربایجانReviewed by مدیر on Oct 17Rating: 4.0

قالیشویی آذربایجان

قالیشویی آذربایجان بزرگترین قالیشویی تهران و بهترین درخدمات شستشوی فرش و موکت تقدیم می کند .

شستشوی فرش ها تاکنون مسئله ای جدی برای افراد خانواده بوده است. انسان همیشه سعی درایجاد راحتی و آسانی درشستشوی وسائل خانه خود داشته است.

خدمات شستشوی فرش دیگر مثل سابق نیست که خودتان انجام دهید.دیگر شستشوی فرش درخانه را فراموش کنید .

قالیشویی آذربایجان

قالیشویی آذربایجان  تهران

قالیشویی  آذربایجان با 30 سال سابقه و تجربه در ارائه خدمات قالیشویی فرش آماده به خدمت می باشد. قالیشویی  آذربایجان  با به کارگیری کارگران و افراد متخصص و مجرب و ورزیده همواره در تلاش است تا فراتر از وظیفه عمل کرده وخاطری آسوده را برای شما فراهم آورد.

تمامی قالیشویی های فعال چه درکلانشهر بزرگ تهران و چه در شهرستان ها معیارهایی برای ارائه خدمات خود دارند. قالیشویی  آذربایجان  نیز ضمن دارابودن از تمامی امکانات دیگر قالیشویی خدماتی فرای آنها ارائه می دهد وهمین مسئله باعث ایجاد تفاوت و متمائز بودن قالیشویی  آذربایجان  ازدیگر قالیشویی ها کرده است.

ارائه خدمات در محل شما از متمایزترین خدمات ما به تمامی شما عزیزان جهت شستشوی موکت، فرش و مبلمان در منازل، ادارات،سالن ها، مساجد و حسینیه‌ها با تخفیف ویژه می‌باشد.

[]
1 Step 1
Previous
Next

در صورت نیاز به هرگونه اطلاعات در ارتباط با تعرفه‌ها و نرخ قالیشویی ، ترمیم و نگهداری فرش و دیگر خدمات‌مان می‌توانید با ما در تماس باشید.

همین حالا باما تماس بگیرید قالیشویی  آذربایجان  همیشه وهرزمان برای خدمت به شما می شتابد.

تماس با ما 55444923

چرا قالیشویی آذربایجان ؟

بیش از30 سال سابقه در صنعت قالیشویی تهران

د ارای کارخانه ای اختصاصی و مجهز، شستشو بدون واسطه

سرویس دهی فوری در سراسر محله های تهران

نیروی کار متعهد، مجرب و آموزش دیده

ضمانت کلیه خدمت قالیشویی، مبل شویی، ترمیم و بازسازی

دلایل انتخاب قالیشویی  آذربایجان  بسیار است.اما بهترین آنها که قالیشویی آذربایجان  در تهران را از بقیه متمایز می کند را برای شما عزیزان بیان می کنیم.

شستشوی سریع:

قالیشویی  آذربایجان همیشه زمان مشتری برایش ارزشمند بوده و هرگز وقت را تلف نمی کند.   قالیشویی آذربایجان  با بیش از 100 شعبه قالیشویی محلات سریعترین و وسیع ترین گستره خدماتی را داشته که تأثیر گذاری این موضوع در تسریع بخشیدن به انجام قرارداد ،

قالیشویی آذربایجان  در کمترین زمان ممکن خود را به شما رسانده و مشکل شما را حل می کند.

امنیت:

  قالیشویی آذربایجان  با استفاده از فناوری های نوین و جدید درشستشوی فرش و موکت توانسنه از آسیب دیدگی های احتمالی در حین شستشو جلوگیری کرده و در حفظ و نگه داری فرش های مشتری کوشا باشد.

کارگران حرفه ای:

قالیشویی  آذربایجان  با بیش از 3 دهه تجربه و سابقه کار دارای مقبولیت و محبوبیت خاصی میان قدیمیان محلات داشته و این شهره را مدیون خدمات عالی و بی نظیر کارگران مورد اعتماد ، آموزش دیده و مجرب خود می داند.قالیشویی آذربایجان بهترین قالیشویی تهران

خدمات ترمیم و بازسازی فرش

قالیشویی آذربایجان تهران خدماتی چون رفو گری  ومرمت فرش را هم انجام می دهد.

قالیشویی آذربایجان با کادری مجرب در زمینه شستشو و ترمیم فرش شما را آماده ارائه خدمات رفو، ترمیم ،لکه برداری قلم زنی ،و… می باشد. خدمات مربوط به کلیه فرش ها ترمیم و زیبایی آنها نیز پذیرفته می شود.

ریشه دوزی و ریشه بافی

قالیشویی در آذربایجان

انجام کلیه خدمات مربوط به ترمیم ،ریشه بافی ،رنگبرداری ،چرم دوزی فرش نیز پذیرفته می شود.

مراحل شستشو فرش

اگر می خواهید شستشوی فرش خود را در منزل انجام دهید باید درباره تمامی مراحل آن را مطالعه نمایید که فرش به صورت کامل شستشو شود و یا اگر می خواهید شستشوی فرش خود را به قالیشویی بسپارید بهتر است بدانید که فرش شما به چه صورتی شستشو می شود و از چه مواد شوینده هایی استفاده می شود. مراحل شستشوی استاندارد فرش به شرح زیر است :

  • زدودن گرد و غبار فرش
  • خیس کردن فرش ها قبل از شستشو
  • شستشو فرش با استفاده از بهترین مواد شوینده
  • آبکشی فرش
  • آبگیری فرش
  • در مرحله آخر انتقال فرش به گرم خانه برای خشک شدن

تاریخچه‌ محله‌

محله آذربایجان در ناحیه یک شهرداری منطقه یازده واقع شده است. منطقه یازده یکی از مهم ‌ترین مناطق از نظر فرهنگی، نظامی، سیاسی می ‌باشد. در این ‌بین، محله آذربایجان یکی از مهم ‌ترین محلات تهران دارای ساختمان‌ های بیت مقام معظم رهبری، مجلس خبرگان، نهاد ریاست جمهوری، چندین پادگان نظامی هست. قالیشویی آذربایجان.

به جهت وجود اماکن مهمی مانند موارد ذکرشده و وجود سفارت فرانسه، ایتالیا، واتیکان، ارمنستان در منطقه یازده، این منطقه دارای موقعیت استراتژیکی بوده و همواره در معرض تردد مهمانان خارجی و رفت ‌و آمد آن ‌ها می‌ باشد.

 

محله آذربایجان دارای بافت قدیمی بیش تری نسبت به دیگر محلات تهران در منطقه یازده است. قدم زدن در خیابان‌ های محله آذربایجان حس قدیمی و باصفای این محله را به انسان منتقل می‌ کند انگار که در و دیوارهای کوچه ‌پس‌کوچه‌ های محله آذربایجان با رهگذران صحبت می ‌کنند. قالیشویی آذربایجان

محله آذربایجان یکی از محلات تهران است که در سال‌ های حکومت پادشاهان قاجار، خارج از تهران بود و همواره باغ بزرگ آن‌ که بعدها در زمان ناصرالدین ‌شاه به باغ شاه معروف شد و تندیس او سوار بر اسب در میانه باغ قرار گرفت، محل استقرار و اقامت پادشاهان بود.

شستشوی فرش در آذربایجان

بهترین قالیشویی آذربایجان

در زمان پهلوی این محله و دیگر محلات تهران در این منطقه به ‌وسیله خیابان ‌کشی ‌های آن زمان، به داخل شهر تهران منتقل شدند. حدود سال ‌های 1340 به بعد بود که این محله، محله ‌ای اعیان ‌نشین و به ‌اصطلاح مرفه نشین شد ولی بعد از انقلاب به دلیل محیط‌ های کارگاهی که در این محله به وجود آمد، ازلحاظ بافت مرفه، ریزش شدیدی داشت.قالیشویی آذربایجان آماده خدمت به شما است.

آثار تاریخی مانند ساختمان اداره پست چهارراه لشگر و کاخ مرمر و انستیتو پاستور از آن زمان به جا مانده است. میدان حر، قبلاً در محدوده باغ شاه قرار داشت. در حال حاضر این میدان تندیس نبرد گرشاسب (قهرمان شاهنامه) با اژدها را در میان خود دارد. امروزه تاریخچه دقیقی از محله آذربایجان ثبت‌ نشده است ولی بافت قدیمی این محله و سردر خانه‌ ها و اماکن مذهبی آن، حرف‌ های زیادی دارند که ثبت ‌نشده باقی مانده است.

قالیشویی آذربایجان

حدود محله آذربایجان از شمال به خیابان جمهوری حد فاصل کارگر جنوبی تا خیابان ولیعصر، از جنوب به خیابان امام خمینی حد فاصل میدان حر تا خیابان ولیعصر، از شرق به خیابان ولیعصر حد فاصل خیابان جمهوری و خیابان امام خمینی و درنهایت از غرب به خیابان کارگر جنوبی حد فاصل خیابان امام خمینی و جمهوری مشخص شده است.قالیشویی آذربایجان.

محله آذربایجان با دیگر محلات تهران نیز هم ‌مرز است. محلات فلسطین و شیخ هادی از ناحیه یک شهرداری منطقه 11 در شمال و شرق، محله جمهوری از ناحیه سه منطقه 11 شهرداری تهران و نهایتاً در جنوب با محله منیریه در ناحیه دو از منطقه 11 شهرداری تهران.

ارائه خدمات قالیشویی

شستشو فرش به روش تمام اتوماتیک

امروزه یکی از بهینه ترین و استاندارترین روش شستشو فرش به روش تمام اتوماتیک است، در این روش از به روز ترین و مجهز ترین دستگاه های شستشو فرش استفاده می شود که فرش به صورت تمام اتوماتیک شسته می شود.در این روزا ها قالیشویی هایی که بزرگ و معتبر هستند از این روش استفاده می کنند. در این روش فرش به بهترین حالت ممکن شستشو داده می شود چون که این دستگاه های قالیشویی بر اساس استاندارد های لازم شستشو فرش ساخته شده است که در روند شستشو هیچ آسیبی به فرش وارد نشود و تمام مراحل شستشوی فرش به صورت کامل و استاندارد انجام می شود.

در روش شتسشو تمام اتوماتیک فرش به صورت کامل توسط دستگاه انجام می شود و نیروی انسانی هیچ دخالتی در روند شستشو ندارد و سرعت شستشو در این روش بسیار بالا است و قالیشویی هایی که با این روش کار انجام می دهند سرعت عمل بسیار بالایی دارند و می توانند درآمد بیشتری نسبت به دیگر قالیشویی ها کسب کند.

بهترین قالیشویی آذربایجان

اماکن مهم

مراکز خرید:

فروشگاه گل ‌های زعیم در میدان پاستور در این محله قرار دارد. در این فروشگاه بزرگ و زیبا، فروش گل‌ های مصنوعی و طبیعی، صنایع‌دستی و دیگر موارد مربوطه انجام می‌ شود. مطمئن باشید که اگر عاشق گل و گیاه هستید، ساعت‌ ها در این فروشگاه اوقات خود را می ‌گذرانید. قالیشویی آذربایجان

سون تن کاله نیز فروشگاه کوچکی از مواد لازم خوراکی و بهداشتی در خیابان دوازده فروردین قرار دارد. مراکز خریدی چون مرکز خرید سپه و فروشگاه بزرگ اتکا در محلات هم‌ جوار این محله قرار دارند.

مراکز بهداشتی و درمانی:

بیمارستان شهید شوریده واقع در خیابان پاستور در این محله واقع شده است. داروخانه بیست‌ و نه فروردین واقع در خیابان کارگر شمالی دانشگاه جنگ در این محله قرار دارد. قالیشویی آذربایجان

البته بیمارستان سورنا هم در محله شیخ هادی از دیگر محلات تهران که همسایه محله آذربایجان می‌ باشد، نزدیک به این محله است.

اماکن مذهبی:

مسجد منشورالسلطان در خیابان منشورالسلطان، مسجد سلمان در خیابان پاستور، حسینیه امام خمینی(ره) در خیابان پاستور و حسینیه قائم (عج) واقع در خیابان اردیبهشت نیز در خدمت ساکنین محل هستند. قالیشویی آذربایجان .

مراکز آموزشی و فرهنگی:

کانون فرهنگی تربیتی حر که وابسته به وزارت آموزش ‌و پرورش است، در این محله واقع شده است. خانه فرهنگ حر که در میدان حر قرار دارد و با کلاس‌ ها و اردوهای آموزشی، یاریگر ساکنین این محله می ‌باشد نیز از جمله مراکز فرهنگی این منطقه است. کتابخانه امام علی(ع) نیز در این محله قرار دارد.

مراکز تفریحی و ورزشی:

بوستان دوازده فروردین ازجمله بوستان‌ های موجود در محله آذربایجان است که دارای فضای سبز و آب ‌نما و وسایل ورزشی می ‌باشد. بوستان مترو نیز در کنار ایستگاه متروی حر قرار دارد و امکانات آن در حد یک پارک محلی کوچک است. قالیشویی آذربایجان

شستشو فرش به روش نیمه اتوماتیک

بعد از سال ها استفاده از روش سنتی برای شستشو فرش ها دیگر این روش برای قالیشویان خسته کننده بود و یک روش کمی مدرن به روز ابداع شد که شستشو فرش ها را نسبت به روش سنتی آسان تر کرد.

در این روش دستگاه های برای شستشو فرش ابداع شد که یکی  این دستگاه مجهز به برس هایی هستند که برای شستشو فرش استفاده می شوند و فقط باید این دستگاه توسط کارگر متصدی هدایت و کنترل شود و در این روش سرعت شستشو نسبت به روش سنتی  بسیار بیشتر است و اینکه بعد از شستشو با استفاده از دوش های فشار قوی آبکشی فرش را انجام می دهد .

که هیچ مواد شوینده ای در فرش باقی نماند و اما در روش سنتی ممکن است آبکشی به صورت کامل انجام نشود و مواد شوینده در فرش باقی بماند و به مرور زمان باعث پوسیدگی فرش می شود.حال بعد از آبکشی نوبت به آبگیری فرش می رسد که این عمل توسط دستگاه های آبگیر لوله ای انجام می شود به طوری که حدود 75%  آب فرش را می گیرد و باقی مانده آن در سالن گرم خانه در کمترین زمان خشک می شود.

قالیشویی آذربایجان

شستشوی فرش در آذربایجان

راه های ارتباطی:

دسترسی اصلی این محله از خیابان های ولیعصر، جمهوری، کارگر جنوبی و امام خمینی می باشد.

کل محدوده محله آذربایجان در منطقه طرح ترافیک اصلی و طرح زوج و فرد می ‌باشد.

مترو:

نزدیک ترین ایستگاه مترو به این محله، ایستگاه دانشگاه امام علی می باشد. قالیشویی آذربایجان.

BRT:

برای دسترسی به اتوبوس در این محله از محلات تهران، در خیابان ولیعصر به اتوبوس‌های تندرو خط 7، دسترسی دارید.

اتوبوس‌های عادی نیز از دیگر محلات و مناطق تهران به این محله ایستگاه دارند. اتوبوس ‌هایی از میدان جلیلی، خانی ‌آباد، نازی ‌آباد، استاد معین، راه‌ آهن، انقلاب و … این محل به دلیل قرار گرفتن در مسیر میدان انقلاب و میدان توپخانه و میدان حسن‌آباد، دارای ایستگاه‌ های اتوبوس تقریباً از تمام محلات تهران هست.

چنانچه مایل به رفت و آمد با تاکسی از این محله به دیگر محلات تهران هستید، با آنکه در این محله پایانه تاکسی رانی ندارد، مشکلی نخواهید داشت زیرا کل چهارگوشه شمالی، جنوبی، شرقی، غربی این محله تاکسی‌ های بسیاری در رفت ‌و آمد هستند. قالیشویی آذربایجان

قالیشویی آذربایجان تجربه ای چندین ساله دارد؟

قالیشویی آذربایجان تهران بابیش از 3 دهه تجربه در خدمات قالیشویی

در شستشوی فرش از چه موادی استفاده می شود؟

از بهترین مواد شستشو بدون آسیب به بافت فرش و رنگ و جنس

آیا امکان تحویل فرش در جای دیگری هم وجود دارد؟

بله،بعد از تحویل فرش به کارگران میتوانید آدرس مورد نظر را به کارگران بدهید تا فرش در محل مورد نظر تحویل داده شود.

خدمات رفو و ترمیم فرش هم انجام میدهد؟

بله،تمامی خدمات لکه گیری و رفو ترمیم سوختگی فرش انجام م شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonبرای تماس کلیک کنید

تماس باما