تلفن تماس 22041891

تلفن تماس 22041891

ساعت کاری 24ساعت حتی تعطیلات

شستشو موکت

قالیشویی تهران > بلاگ > اخبار > شستشو موکت
قالیشویی فرشته
شستشو موکتReviewed by ابوالفضل on Oct 10Rating: 4.0

روال صحیح شستشوی موکت

شستشو موکت پیش از یادگیری شستشوی موکت پیشنهاد میشود  شستشوی موکت خود به دست یک شرکت قالیشویی معتبر و استاندارد بسپارید به دلیل اینکه موکت ها از الیاف مصنوعی ساخته شده اند و شرکت های قالیشویی با کیفیت بیشتری فرایند قالیشویی را انجام میدهند  ولی اگر قصد دارید موکت خود را در حیاط منزل خود بشورید مطالب زیر دنبال کنید :

بهترین قالیشویی

گام اول : در ابتدا چناچه موکت دارای لکه میباشد آن را لکه گیری کنید که در همین وب سایت قالیشویی تهران میتوانید مطالب مربوط به آموزش لکه گیری را مطالعه کنید

گام دوم : برای شستشو از آب گرم استفاده نکنید

گام سوم :از شامپو فرش استفاده کنید

گام چهارم :موکت را به سمت الیاف خواب بشورید

گام پنجم :موکت را به به خوبی آب کشیده  و آنگاه موکت را لوله کرده برای مدتی به صورت ایستاده قرار دهید  سپس پهنش کنید شستشو موکت .

اهمیت نگهداری از فرش ها

فرشها یکی از شایع ترین مکان هایی که خاک و آلودگی جمع می شود است و پس تمیز کردن آن ها هم برای افزایش طول عمر فرش هم برای سلامتی خودتان بسیار مهم است.

بهتر است فرش ها در بازه های زمانی کوتاه مدت تمیز کنید و سعی کنید هر هفته فرش ها را جاروبرقی بکشید تا گرد و غبار در فرش جمع نشود و فرش ها هم حتما باید در طول سال شسته شود و معمولا این شستشو  را در نزدیک ایام عید نوروز انجام می دهند . اگر میخواهید شستشوی فرش های خود را به قالیشویی بسپارید بهتر است 2 الی 3 قبل از عید نوروز شستشوی فرش ها را انجام دهیم.

مواد شوینده مناسب در شستشو فرش

مواد شوینده مورد استفاده در شستشو انواع فرش ها با قیمت شستشو فرش رابطه مستقیمی دارد ، برای مثال وقتی از مواد شوینده درجه یک در شستشو فرش استفاده شود بدیهی است که قیمت خدمات فرش نیز بیشتر می شود. در زمینه تولید مواد شومینده شرکت های مختلفی وجود دارد که از کیفیت های مختلفی شستشو موکتبرخوردار است و محصولات متنوعی را روانه بازار می کنند .شستشو موکت

قالیشویی های خوب همیشه از مواد شوینده درجه یک و با کیفیت استفاده می کنند تا نظر مشتری خود  را جلب کنند. پس همانطور که اشاره کردیم مواد شوینده با کیفیت ، از قیمت بالاتری نیز دارد و همین مسئله باعث افزایش قیمت نرخ قالیشویی 99 می شود .

لکه بری و پاک کردن لکه از سطح فرش

فرش هایی که در اتاق پذیرایی ، حال و آشپزخانه مورد استفاده قرار می گیرد به طبع بیشتر در معرض لکه و کثیفی قرار می گیرند و برای برای از بین بردن هر لکه ، تخصص و روش خاصی مور نیاز است . شستشو موکت

مواد مورد استفاده در لکه بری انواع فرش ها علاوه بر پاک کردن لکه ها باعث ضد عفونی شدن آن ها نیز می شود . برای اطمینان از تخصص و انجام شدن کار به نحو احسن ، حتما از قالیشویی های مجاز استفاده کنید . در نرخ قالیشویی 99 لکه بری فرش های عتیقه و دستباف از قیمت بالاتری برخوردار است و اکثرا به صورت توافقی قبل از انجام کار ، مشخص شده و سپس کار انجام می شود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonبرای تماس کلیک کنید

تماس باما