تلفن تماس 22041891

تلفن تماس 22041891

ساعت کاری 24ساعت حتی تعطیلات

قالیشویی پونک

قالیشویی تهران > بلاگ > اخبار > قالیشویی پونک
قالیشویی پونک

قالیشویی پونک

قالیشویی پونک ، پونک اسم یکی از محله های تهران است که در شمال غربی آن قرار دارد. این منطقه ناحیه وسیعی از تهران است که بیشتر ان در منطقه 5 و قسمتی نیز در منطقه 2 واقه است .

معایب استفاده از شامپو فرش

همان طور که استفاده از شامپو فرش در منزل بسیار راحت است و فرش شما را تا حدودی تمیز می کند معایبی نیز دارد.هنگامی از شامپو فرش برای تمیز کردن فرش استفاده می کنید دیگر بعد از استفاده آن را آبکشی نمی کنید و مواد شوینده در فرش شما باقی می ماند ممکن است بعد از مدتی باعث پوسیدگی فرش شما بشود.

بعضی از مردم نسبت به مواد شوینده حساسیت دارند و یکی از مزمن ترین آن ها ترک خوردن کف پا است .

اگر در منزل خود کودک یا نوزاد دارید استفاده از شامپو فرش توصیه نمی شود زیرا ممکن مشکلات پوستی برای کودکتان به وجود بیارد.

قالیشویی پونک

[]
1 Step 1
Previous
Next

مناطق تحت پوشش ما در پونک

پونک که ازعرب به جنت اباد و بزرگراه شهید ستاری و از شرق به دره پونک ، بزرگراه شهید اشرفی اصفهانی ، شهرک غرب از شما به حصارک و از جنوب به محله باغ فیض محدود می شود تحت پوشش ما در قالیشویی پونک می باشد . نیز خیابان های سیمون بولیوار و محله چهار دیواری که در شمال ناحیه پونک قرار دارند جزو مناطق تحت پوشش ما هستند .

بهترین قالیشویی پونک

چرا قالیشویی پونک

بحث شستن قالی و فرش همیشه برای ما ایرانی ها دغدغه بوده است . البته سنت نیک و پسندیده ای است زیرا که نظافت و بهداشت منزل از امورات مهم در حفظ سلامتی خود و خانواده می باشد . از گذشته این کار و زحمت های غیر قابل انکار آن بر دوش خانم های منزل بوده است . کار شستن فرش و قالی و گلیم به قدری سنگین است که در صورت تداوم مکرر می تواند به ایمنی بدن ضرر برساند . مهمترین قسمت های بدن که طی این کار سخت ممکن است دچار اسیب شود مهره های کمر می باشد . چرا که فرش های دارای وزن زیاد هستند .

از بین بردن بوی بد موکت

یکی از موارد بسیار آزار دهنده بعد از شستشو فرش یا هنگام ایجاد لکه بوی بد و آزار دهنده است و حتی ممکن است به سیستم تنفسی شما نیز آسیب وارد کند.برای از بین بردن بوی بد فرش می توانید سرکه سفید استفاده کنید.

سرکه سفید چون که حالت اسیدی دارد می توانید هر بوی بدی که فرش شما داشته باشد از بین ببرد اما قبل از آن که برای کل فرش استفاده کنید آن را در یک گوشه از فرش امتحان کنید اگر به فرش آسیبی وارد نکرد سپس شروع با استفاده کنید.

برای استفاده آسان از سرکه می توانید آن را در اسپری بریزید و بر روی فرش اسپری کنید.

طرح یک پیشنهاد

قالیشویی پونک برای شما این پیشنهاد را دارد که به جای زحمت های بی دریغ این کار شما این کار را با هزینه ای ناچیز در مقابل سلامتیتان به قالیشویی پونک بسپارید.

قالیشویی در محله پونک

اجرای پیشنهاد

بعد از اینکه شما تصمیم گرفتید این کار طاقت فرسا را به قالیشویی پونک بسپارید حال باید بدانید که چگونه باید این کار را انجام دهید . ابتدا با قالیشویی پونک تماس می گیرد و اطلاعاتی همچون تعداد فرش ، نوع فرش و آدرس دقیق منزل را در اختیار ما قرار می دهید .

قالیشویی ما در اسرع وقت نیروی متخصصی را به درب منزل شما ارسال می کند تا با دریافت فرش ها از شما آن ها را به محل شستشو انتقال بدهند . همانطور که گفته شد نیروی به کار گرفته شده برای این کار نیروی متخصص است اما چزا متخصص مگر جمع کردن فرش های تخصص می خواهد ؟ جواب بله است . اگر فرش ها و قالی ها شما درست جمع نشود به ساختار فرش اسیب می رسد که این کار به شکسته شدن فرش شناخته می شود .

شستشوی فرش در پونک

نظم در ساختار

از نظم در ساختار یک مجموعه می توان به کیفیت کار آن ها پی برد . برای همین از این رو که شعار ما جلب رضایت شما بوده و هست ما همیشه سعی می کنیم که نظم را در کار های خود داشته باشیم . برای مثال اگر قالیشویی پونک گفته باشد که دوشبنه ساعت 2 بعد از ظهر درب منزل فرش های شما را تحویل می دهیم در صورتی که مشکل خاصی از جمله ترافیک بسیار سنگین وجود نداشته باشد فرش های شما رد موعد مقرر درب منزل شما تحویل داده خواهد شد .

 

 

راه ارتباط با ما

درصورتی که شما قصد دارید برای خانه تکانی عید یا هر موعد دیگر فرش ها، قالی ها ، گلیم ها و موکت های خودرا شستشو کنید.

تماس با ما 88385167

نیز شماره هایی که در صفحه اول با دسته بندی جغرافیایی ذکر شده اند . که شما می توانید با در نطر گرفتن ناحیه خود از این شماره ها استفاده نمایید .

 

نیز شما می توانید در شعبه های دیگر ما نیز از خدمات ما استفاده نمایید .

قالیشویی مرزداران

قالیشویی شهران

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonبرای تماس کلیک کنید

تماس باما