تلفن تماس 88009257

تلفن تماس 22865257

ساعت کاری 24ساعت حتی تعطیلات

قالیشویی پونک

قالیشویی تهران > بلاگ > اخبار > قالیشویی پونک
قالیشویی تهران - قالیشویی پونک
قالیشویی پونکReviewed by مدیر on Dec 10Rating:

قالیشویی پونک

پونک اسم یکی از محله های تهران است که در شمال غربی آن قرار دارد. این منطقه ناحیه وسیعی از تهران است که بیشتر ان در منطقه 5 و قسمتی نیز در منطقه 2 واقه است .

قالیشویی پونک

مناطق تحت پوشش ما در پونک

پونک که ازعرب به جنت اباد و بزرگراه شهید ستاری و از شرق به دره پونک ، بزرگراه شهید اشرفی اصفهانی ، شهرک غرب از شما به حصارک و از جنوب به محله باغ فیض محدود می شود تحت پوشش ما در قالیشویی پونک می باشد . نیز خیابان های سیمون بولیوار و محله چهار دیواری که در شمال ناحیه پونک قرار دارند جزو مناطق تحت پوشش ما هستند .

چرا قالیشویی پونک

بحث شستن قالی و فرش همیشه برای ما ایرانی ها دغدغه بوده است . البته سنت نیک و پسندیده ای است زیرا که نظافت و بهداشت منزل از امورات مهم در حفظ سلامتی خود و خانواده می باشد . از گذشته این کار و زحمت های غیر قابل انکار آن بر دوش خانم های منزل بوده است . کار شستن فرش و قالی و گلیم به قدری سنگین است که در صورت تداوم مکرر می تواند به ایمنی بدن ضرر برساند . مهمترین قسمت های بدن که طی این کار سخت ممکن است دچار اسیب شود مهره های کمر می باشد . چرا که فرش های دارای وزن زیاد هستند .

 

طرح یک پیشنهاد

قالیشویی پونک برای شما این پیشنهاد را دارد که به جای زحمت های بی دریغ این کار شما این کار را با هزینه ای ناچیز در مقابل سلامتیتان به قالیشویی پونک بسپارید.

 

اجرای پیشنهاد

بعد از اینکه شما تصمیم گرفتید این کار طاقت فرسا را به قالیشویی پونک بسپارید حال باید بدانید که چگونه باید این کار را انجام دهید . ابتدا با قالیشویی پونک تماس می گیرد و اطلاعاتی همچون تعداد فرش ، نوع فرش و آدرس دقیق منزل را در اختیار ما قرار می دهید .

قالیشویی ما در اسرع وقت نیروی متخصصی را به درب منزل شما ارسال می کند تا با دریافت فرش ها از شما آن ها را به محل شستشو انتقال بدهند . همانطور که گفته شد نیروی به کار گرفته شده برای این کار نیروی متخصص است اما چزا متخصص مگر جمع کردن فرش های تخصص می خواهد ؟ جواب بله است . اگر فرش ها و قالی ها شما درست جمع نشود به ساختار فرش اسیب می رسد که این کار به شکسته شدن فرش شناخته می شود .

دستگاه اتومات - قالیشویی پونک

نظم در ساختار

از نظم در ساختار یک مجموعه می توان به کیفیت کار آن ها پی برد . برای همین از این رو که شعار ما جلب رضایت شما بوده و هست ما همیشه سعی می کنیم که نظم را در کار های خود داشته باشیم . برای مثال اگر قالیشویی پونک گفته باشد که دوشبنه ساعت 2 بعد از ظهر درب منزل فرش های شما را تحویل می دهیم در صورتی که مشکل خاصی از جمله ترافیک بسیار سنگین وجود نداشته باشد فرش های شما رد موعد مقرر درب منزل شما تحویل داده خواهد شد .

 

 

راه ارتباط با ما

درصورتی که شما قصد دارید برای خانه تکانی عید یا هر موعد دیگر فرش ها، قالی ها ، گلیم ها و موکت های خودرا شستشو کنید به راحتی می توانید از راه های ذکر شده زیر اقدام کنید و از قالیشویی پونک استفاده کنید .

 

غرب تهران : 44308050

غرب تهران : 44002901

شرق تهران : 66557323

شرق تهران : 77949085

شمال تهران : 22050266

مرکز: 88684563

نیز شماره هایی که در صفحه اول با دسته بندی جغرافیایی ذکر شده اند . که شما می توانید با در نطر گرفتن ناحیه خود از این شماره ها استفاده نمایید .

 

نیز شما می توانید در شعبه های دیگر ما نیز از خدمات ما استفاده نمایید .

قالیشویی مرزداران

قالیشویی شهران

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس باما