تلفن تماس 88009257

تلفن تماس 22865257

ساعت کاری 24ساعت حتی تعطیلات

قالیشویی پل رومی

قالیشویی تهران > بلاگ > اخبار > قالیشویی پل رومی
قالیشویی پل رومی
قالیشویی پل رومیReviewed by مدیر on Oct 8Rating: 3.0

قالیشویی پل رومی

قالیشویی پل رومی بزرگترین قالیشویی تهران و بهترین درخدمات شستشوی فرش و موکت تقدیم می کند .

شستشوی فرش ها تاکنون مسئله ای جدی برای افراد خانواده بوده است. انسان همیشه سعی درایجاد راحتی و آسانی درشستشوی وسائل خانه خود داشته است.

خدمات شستشوی فرش دیگر مثل سابق نیست که خودتان انجام دهید.دیگر شستشوی فرش درخانه را فراموش کنید .

قالیشویی پل رومی تهران

قالیشویی پل رومی با 30 سال سابقه و تجربه در ارائه خدمات قالیشویی فرش آماده به خدمت می باشد.قالیشویی پل رومی با به کارگیری کارگران و افراد متخصص و مجرب و ورزیده همواره در تلاش است تا فراتر از وظیفه عمل کرده وخاطری آسوده را برای شما فراهم آورد.

تمامی قالیشویی های فعال چه درکلانشهر بزرگ تهران و چه در شهرستان ها معیارهایی برای ارائه خدمات خود دارند.قالیشویی پل رومی نیز ضمن دارابودن از تمامی امکانات دیگر قالیشویی خدماتی فرای آنها ارائه می دهد وهمین مسئله باعث ایجاد تفاوت و متمائز بودن قالیشویی پل رومی ازدیگر قالیشویی ها کرده است.

ارائه خدمات در محل شما از متمایزترین خدمات ما به تمامی شما عزیزان جهت شستشوی موکت، فرش و مبلمان در منازل، ادارات،سالن ها، مساجد و حسینیه‌ها با تخفیف ویژه می‌باشد.
در صورت نیاز به هرگونه اطلاعات در ارتباط با تعرفه‌ها و نرخ قالیشویی ، ترمیم و نگهداری فرش و دیگر خدمات‌مان می‌توانید با ما در تماس باشید.

همین حالا باما تماس بگیرید قالیشویی پل رومی همیشه وهرزمان برای خدمت به شما می شتابد.

تماس باما22865257

چرا قالیشویی پل رومی؟

بیش از30 سال سابقه در صنعت قالیشویی تهران

د ارای کارخانه ای اختصاصی و مجهز، شستشو بدون واسطه

سرویس دهی فوری در سراسر محله های تهران

نیروی کار متعهد، مجرب و آموزش دیده

ضمانت کلیه خدمت قالیشویی، مبل شویی، ترمیم و بازسازی

دلایل انتخاب قالیشویی پل رومی بسیار است.اما بهترین آنها که قالیشویی پل رومی در تهران را از بقیه متمایز می کند را برای شما عزیزان بیان می کنیم.

شستشوی سریع:

قالیشویی پل رومی همیشه زمان مشتری برایش ارزشمند بوده و هرگز وقت را تلف نمی کند.قالیشویی پل رومی با بیش از 100 شعبه قالیشویی محلات سریعترین و وسیع ترین گستره خدماتی را داشته که تأثیر گذاری این موضوع در تسریع بخشیدن به انجام قرارداد ،

قالیشویی پل رومی در کمترین زمان ممکن خود را به شما رسانده و مشکل شما را حل می کند.

امنیت:

قالیشویی پل رومی با استفاده از فناوری های نوین و جدید درشستشوی فرش و موکت توانسنه از آسیب دیدگی های احتمالی در حین شستشو جلوگیری کرده و در حفظ و نگه داری فرش های مشتری کوشا باشد.

کارگران حرفه ای:

قالیشویی پل رومی با بیش از 3 دهه تجربه و سابقه کار دارای مقبولیت و محبوبیت خاصی میان قدیمیان محلات داشته و این شهره را مدیون خدمات عالی و بی نظیر کارگران مورد اعتماد ، آموزش دیده و مجرب خود می داند.قالیشویی پل رومی بهترین قالیشویی تهران

خلاصه مطلب:

ّقالیشویی پل رومی همیشه در تلاش است تا با انجام خدمات شبانه روزی به اقشار مختلف جامعه از جمله منازل مسکونی و ارائه بهترین امکانات در امر شستشو و ترمیم فرش هابتواند همانند گذشته ، همچنان مشتریان خود را راضی نگه دارد. قالیشویی پل رومی

خدمات ترمیم و بازسازی فرش

چگونه فرش را رفو کنیم؟

قالیشویی پل رومی تهران خدماتی چون رفو گری  ومرمت فرش را هم انجام می دهد.

قالیشویی پل رومی با کادری مجرب در زمینه شستشو و ترمیم فرش شما را آماده ارائه خدمات رفو، ترمیم ،لکه برداری قلم زنی ،و… می باشد. خدمات مربوط به کلیه فرش ها ترمیم و زیبایی آنها نیز پذیرفته می شود.

ریشه دوزی و ریشه بافی

چرم دوزی
چرم دوزی

انجام کلیه خدمات مربوط به ترمیم ،ریشه بافی ،رنگبرداری ،چرم دوزی فرش نیز پذیرفته می شود.

تاریخچه‌ محله‌

قالیشویی در پل رومی
پل رومی، نام پلی است سنگی بر رودخانه مقصود بیک، که در حال حاضر یکی از راه‌های اتصال ترافیک سواره از محدوده الهیه به خیابان شریعتی است.
بنای این پل سنگی می باشد و دارای یک قوسی است که جریان رودخانه مقصود بیک از زیر آن می‌گذرد. این رودخانه در شمیران در مجاورت بافت مسکونی منطقه از میدان تجریش شروع و تا پل صـدر ادامه دارد.
رود دره مقصود بیک یکی از عمده ‌ترین حوزه ‌های زیست محیطی منطقه است که با هدف تثبیت رودخانه مقصود بیک به عنوان یک المان شهری و با توجه به ویژگی طبیعی (نگهداری و بهبود وضعیت محیطی طبیعی، تقویت و بهبود و ایجاد دسترسی به رودخانه) مسیرهای پیاده روی آن توسط شهرداری آماده سازی شده است. قالیشویی پل رومی آماده خدمت به شما است.قالیشویی پل رومی برترین قالیشویی تهران است.
در قرن نوزدهم، يکى از سفيران دولت عثمانى در محلى از منطقه الهيه تهران، باغ و عمارتى ساخت که همچنان به دولت ترکيه تعلق دارد. با توجه به پيشينه تاريخى دولت عثمانى که جانشين امپراتورى روم شرقى شد، نام رومى‌ (همانند لقب مولانا جلال‌‌الدين محمد بلخي) روى پلى کوچک در اين محل باقى مانده است.
البته به روایتی دیگر، وجه تسمیه پل رومی برگرفته از پلی در جنوب غرب ایران، در شهر دزفول است که به وسیله اسیران رومی ساخته شده است و به همین دلیل در گذشته قنطره الرومی یا پل رومی‌خوانده می ‌شده است که روایت اول از اعتبار بالاتری برخوردار است. قالیشویی پل رومی ، بهترین قالیشویی تهران.
در رو به روی پل رومی در سمت شرق قبرستان کهنه قیطریه قرار داشت که در سال 1342 با احداث خیابان از میان قبرستان  قبر ها و استخوان ها آشکار و بچه ها با استخوان ها بازی می کردند. قالیشویی پل رومی
محله پل رومی در جوار تپه قیطریه و مابین تقاطع خیابان شریعتی و بزرگراه آیت‌الله صدر قرار دارد و مسیر از روی پل دسترسی به محله الهیه را آسان می ‌کند.

ارائه خدمات قالیشویی پل رومی

قالیشویی در پل رومی | اماکن

اماکن مهم

مراکز آموزشی و فرهنگی:

در این خیابان مدرسه ای وجود ندارد و دانش آموزان باید به مدرسه هایی که در محله الهیه و تجریش که در نزدیکی پل رومی هستند بروند. قالیشویی پل رومی .
اما آموزشگاه های زبان و موسیقی در این منطقه فعالیت دارند. قالیشویی پل رومی بهترین قالیشویی تهران می باشد.

مراکز مذهبی:

محله پل رومی مسجد و حسینیه ای ندارد و ساکنین می توانند از مساجدی که در محله تجریش و قیطریه وجود دارند، استفاده کنند.

مراکز خرید:

خیابان پل رومی فاقد مرکز خرید بزرگ می باشد و برای استفاده از مراکز خرید باید به محله های اطراف مانند تجریش و الهیه مراجعه کرد. قالیشویی پل رومی.
مراکز بهداشتی و درمانی:
کلینیک دندانپزشکی الهیه و رادیولوژی پل رومی در محدوده این محله واقع شده اند. بیمارستان اختر در الهیه نزدیک ترین بیمارستان به این محله می باشد. همچنین داروخانه مدیر روستا تنها داروخانه محله پل رومی می باشد.

اماکن دولتی:

سفارت خانه ترکیه که نام پل رومی نیز به دلیل وجود این سفارت خانه گذاشته شده است، در این منطقه قرار دارد.قالیشویی پل رومی.

مراکز تفریحی و ورزشی:

باشگاه ورزشی بارمان و استخر مجتمع شهید بهشتی ازجمله مراکز ورزشی و تفریحی این محله به حساب می آیند. همچنین بازدید از پل رومی می تواند جزء تفریحات این منطقه باشد.

قالیشویی پل رومی

قالیشویی در پل رومی | دسترسی

راه های ارتباطی:

بهترین مسیر دسترسی استفاده از بزرگراه صدر و خیابان شریعتی است. این مجموعه در خیابان شریعتی و بالاتر از بزرگراه صدر و نرسیده به بلوار صبا و در خیابان پل رومی قرار دارد.

مترو:

ایستگاه قیطریه که در خط یک مترو تهران (تجریش- کهریزک) قرار دارد در نزدیکی این پل واقع شده است و برای دسترسی با وسائل حمل و نقل عمومی بسیار مناسب می باشد.

BRT:

با استفاده از اتوبوس‌های خط میدان رسالت- میدان قدس (این خط تنها در مسیر به سمت میدان قدس از نیاوران می‌گذرد)، خط پیچ شمیران- تجریش، خط میدان امام خمینی- تجریش و خط پایانه دستواره (میدان نوبنیاد) – تجریش می توانید در ایستگاه پل رومی پیاده شوید. قالیشویی پل رومی
خدمات رفو و ترمیم فرش چه مدت طول می کشد؟

خدمات رفو و ترمیم هر فرش از فرش دیگر متفاوت می باشد. و به همین سبب نوع خدمات رفو و ترمیم نیز متفاوت و مختص هر فرش می باشد.

ساعات کاری قالیشویی چگونه است ؟

قالیشویی پل رومی از ساعات ۷ صبح الی ۱۰ شب پاسخگوی مشتریان عزیز می باشد. خدمات قالیشوئی در دو شیفت کاری روز و شب، و خدمات در محل ( منزل یا محل کار) در شیفت روز ارائه می شود.

امکان تحویل گرفتن فرش در محلی دیگر وجود دارد؟

در صورتی که جا به جایی دارید و مایل هستید در منزل جدید فرشهاتان را تحویل بگیرید. کافیست آدرس منزل جدید را هنگام جمع آوری اعلام نمایید. لازم به ذکر است تحویل فرش ها به آدرس دیگر مشمول هزینه مجزا نیست!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس باما