تلفن تماس 88009257

تلفن تماس 22865257

ساعت کاری 24ساعت حتی تعطیلات

قالیشویی پاسداران

قالیشویی تهران > بلاگ > اخبار > قالیشویی پاسداران
قالیشویی تهران - قالیشویی پاسداران
قالیشویی پاسدارانReviewed by مدیر on Dec 12Rating: 3.5

قالیشویی پاسداران

پاسداران نام خیابانی است که که در مزر منطقه های سه و چهار تهران قرار دارد شمال آن به منطقه یک شهرداری ختم می شود . جنوب این خیابان از سه راه ضرابخانه شروع می شود . اگر از چهار راه پاسداران عبور کنید سپس از میدان نوبنیاد رد شوید به منطقه یک وارد می شوید . شمالی ترین قسمت این خیابان به میدان نیاوران پیوند می خورد .

قالیشویی تهران - قالیشویی پاسداران

چه مناطقی تحت پوشش قالیشویی پاسداران می شوند

همه مناطق پاسداران تحت پوشش ما قرار می گیرد که مهمترین این مناطق عبارتند از :

 • ضرابخانه
 • چالهرز
 • گلستان
 • شهرک شهید چمران
 • اقدسیه
 • دروس
 • اختیاریه
 • احتشامیه
 • پاسداران
 • هروی
 • حصار بوعلی
 • فرمانیه
 • صاحبقرانیه

بزرگراه صدر ، بزرگراه صیاد شیرازی ، خیابان پاسداران ، چهار راه پاسداران ، خیابان پایدار فرد ، خیابان لنگران ، خیابان گیلان غربی ، بوستان دهم ، بوستان نهم ، بوستان هشتم ، بوستان هفتم ، بوستان ششم ،  بوستان پنجم ،  بوستان چهارم ، بوستان سوم ،  بوستان دوم ، خیابان مغان   ، خیابان اسلامی ، گلستان دهم ، گلستان نهم ، گلستان هشتم ، گلستان هفتم ، گلستان ششم ، گلستان پنجم ، خیابان سید کاظم موسوی ،گلستان دوم (فلاح زاده)،  گلستان سوم  ، گلست انچهارم ،  گلستان یکم (مومن نژاد) ،

در صورتی که منطقه ای از قلم افتاده باشد اشکالی ندارد . در هر صورت تحت پوشش قالیشویی پاسداران یا سایر شعبه های ما قرار می گیرد .

غرب تهران : 44308050

غرب تهران : 44002901

شرق تهران : 66557323

شرق تهران : 77949085

شمال تهران : 22050266

مرکز: 88684563

چرا قالیشویی پاسداران

همیشه برای ما انسان ها کیفیت مناسب در مقابل هزینه ای که خرج می کنیم دغدغه بوده است . البته حق هم داریم شما وقتی سرویسی را انتخاب می کنید و برایش هزینه ای پرداخت می کنید ممکن است این سرویس به نحو احسن یا حداقل به نحو دلخواه شما انجام نشده باشد . و این درحالی باشد که شرکت های دیگر با هزینه ای کمتر سرویس بهتری را ارائه دهد . حال اگر شرکتی یا گروهی هم قیمت مناسب داشته باشد هم کیفیت مطلوب و بالایی داشته باشد این شرکت و این گروه می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد . ما دز قالیشویی پاسداران با هزینه ای مناسب بهترین کیفیت را برای شما به ارمغان می اوریم

مارا بیابید

در صورتی که شما قصذ شستن فرش های خود را دارید به راحتی با استفاده از تلفن های ما می توانید با ما در ارتباط باشید

ما شما را پیدا می کنیم

ما توصیه می کنیم که برای شستن فرش های خود به صورت حضوری در محل قالیشویی ما حاضر نشوید چرا که وقت شما با ارزش تر از تلف شدن در صف ترافیک است . پس ما برای اینکه وقت شما صایع نشود نیرو هایی را در نظر گرفته ایم که درب منزل شما فرش را می گیرند و درب منزل دوباره تحویل می دهند .

زمانی برای شستن فرش ها

سعی کنید فرش ها را زمانی بشویید که کاملا کثیف و چرک زده باشند . لزومی ندارد فرش هارا هر ساله بشویید زیرا از عمر فرش احتمالا کاسته می شود و اگر این کار با تخصص کافی انجام نگیرد بیشتر صدمه خواهد دید . پس اگر ضروری نیست شما می توانید دوسال یک بار فرش هارا بشویید . دقت کنید که فرش های دستبافت هنگام شستشو از خود رنگ می دهند پس نباید ان را در منزل بشویید.

نواحی دیگر

اگر شما در پاسداران نیستید و می خواهید از نواحی دیگر سفارش دهید می توانید از لینک های زیر استفاده کنید .

قالیشویی پونک

قالیشویی مرزداران

قالیشویی شهران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس باما