تلفن تماس 22041891

تلفن تماس 22041891

ساعت کاری 24ساعت حتی تعطیلات

قالیشویی فاطمی

قالیشویی تهران > بلاگ > اخبار > قالیشویی فاطمی
قالیشویی فاطمی
قالیشویی فاطمیReviewed by مدیر on Oct 15Rating: 3.5

قالیشویی فاطمی

قالیشویی فاطمی بزرگترین قالیشویی تهران و بهترین درخدمات شستشوی فرش و موکت تقدیم می کند .

شستشوی فرش ها تاکنون مسئله ای جدی برای افراد خانواده بوده است. انسان همیشه سعی درایجاد راحتی و آسانی درشستشوی وسائل خانه خود داشته است.

خدمات شستشوی فرش دیگر مثل سابق نیست که خودتان انجام دهید.دیگر شستشوی فرش درخانه را فراموش کنید .

قالیشویی فاطمی تهران

قالیشویی فاطمی

 

قالیشویی فاطمی با 30 سال سابقه و تجربه در ارائه خدمات قالیشویی فرش آماده به خدمت می باشد.قالیشویی فاطمی با به کارگیری کارگران و افراد متخصص و مجرب و ورزیده همواره در تلاش است تا فراتر از وظیفه عمل کرده وخاطری آسوده را برای شما فراهم آورد.

تمامی قالیشویی های فعال چه درکلانشهر بزرگ تهران و چه در شهرستان ها معیارهایی برای ارائه خدمات خود دارند.قالیشوی فاطمی نیز ضمن دارابودن از تمامی امکانات دیگر قالیشویی خدماتی فرای آنها ارائه می دهد وهمین مسئله باعث ایجاد تفاوت و متمائز بودن قالیشویی فاطمی ازدیگر قالیشویی ها کرده است.

ارائه خدمات در محل شما از متمایزترین خدمات ما به تمامی شما عزیزان جهت شستشوی موکت، فرش و مبلمان در منازل، ادارات،سالن ها، مساجد و حسینیه‌ها با تخفیف ویژه می‌باشد.

[]
1 Step 1
Previous
Next

در صورت نیاز به هرگونه اطلاعات در ارتباط با تعرفه‌ها و نرخ قالیشویی ، ترمیم و نگهداری فرش و دیگر خدمات‌مان می‌توانید با ما در تماس باشید.

همین حالا باما تماس بگیرید قالیشویی   فاطمی همیشه وهرزمان برای خدمت به شما می شتابد.

تماس با ما 88385167

چرا قالیشویی فاطمی ؟

بیش از30 سال سابقه در صنعت قالیشویی تهران

د ارای کارخانه ای اختصاصی و مجهز، شستشو بدون واسطه

سرویس دهی فوری در سراسر محله های تهران

نیروی کار متعهد، مجرب و آموزش دیده

ضمانت کلیه خدمت قالیشویی، مبل شویی، ترمیم و بازسازی

دلایل انتخاب قالیشویی فاطمی بسیار است.اما بهترین آنها که قالیشویی فاطمی در تهران را از بقیه متمایز می کند را برای شما عزیزان بیان می کنیم.

شستشوی سریع:

قالیشویی فاطمی همیشه زمان مشتری برایش ارزشمند بوده و هرگز وقت را تلف نمی کند.قالیشویی فاطمی با بیش از 100 شعبه قالیشویی محلات سریعترین و وسیع ترین گستره خدماتی را داشته که تأثیر گذاری این موضوع در تسریع بخشیدن به انجام قرارداد ،

قالیشویی فاطمی در کمترین زمان ممکن خود را به شما رسانده و مشکل شما را حل می کند.

امنیت:

قالیشویی فاطمی با استفاده از فناوری های نوین و جدید درشستشوی فرش و موکت توانسنه از آسیب دیدگی های احتمالی در حین شستشو جلوگیری کرده و در حفظ و نگه داری فرش های مشتری کوشا باشد.

کارگران حرفه ای:

قالیشویی فاطمی با بیش از 3 دهه تجربه و سابقه کار دارای مقبولیت و محبوبیت خاصی میان قدیمیان محلات داشته و این شهره را مدیون خدمات عالی و بی نظیر کارگران مورد اعتماد ، آموزش دیده و مجرب خود می داند.قالیشویی فاطمی بهترین قالیشویی تهران

خدمات ترمیم و بازسازی فرش

قالیشویی فاطمی تهران خدماتی چون رفو گری  ومرمت فرش را هم انجام می دهد.

قالیشویی فاطمی جنت اباد با کادری مجرب در زمینه شستشو و ترمیم فرش شما را آماده ارائه خدمات رفو، ترمیم ،لکه برداری قلم زنی ،و… می باشد. خدمات مربوط به کلیه فرش ها ترمیم و زیبایی آنها نیز پذیرفته می شود.

خدمات رفوگری قالیشویی آب

خدمات رفوگری یکی از خدمات های جانبی قالیشویی ها است که حالا این خدمات را بعضی از آن ها انجام می دهند و سعی کنید شستشوی فرش خود را به قالیشویی بسپارید که تمام خدمات آن ها بسیار کامل باشد زیرا هنگامی که فرش خود را به قالیشویی بسپارید ممکن است که نیاز به خدمات های جانبی از جمله رفوگری و … داشته باشد که اگر این کار بر روی فرش انجام نشود ممکن است بعد از شستشوی به آن آسیب برسد پس به همین علت است که توصیه می شود شستشوی فرش خود را به قالیشویی بسپارید که خدمات آن ها به صورت کامل باشد.

ریشه دوزی و ریشه بافی

بهترین قالیشویی در فاطمی

انجام کلیه خدمات مربوط به ترمیم ،ریشه بافی ،رنگبرداری ،چرم دوزی فرش نیز پذیرفته می شود.

تاریخچه‌ محله‌

محله فاطمی در منطقه شش تهران  است و  میتوان گفت تقریباً در مرکز شهر قرار دارد.

 این محله از سمت شمال به خیابان یوسف‌آباد ، از سمت غرب به خیابان کارگر شمالی ، و از سمت جنوب به خیابان فاطمی و از سمت شرق به خیابان شهید گمنام منتهی میشود.

در گذشته محله فاطمی بیرون از دروازه بهجت‌آباد شهر تهران قرار داشت. دروازه بهجت‌آباد، از دروازه‌های شمالی شهر بود که جهت رفت آمد مردم از تهران به سمت شمیرانات و یا هر منطقه‌ای که در قسمت شمالی بیرون شهر قرار داشت، ساخته‌شده بود. البته مردمی که از دروازه میگذشتند ، افراد عادی نبودند بلکه جمع کوچکی از آنان را بازرگانان و جمع کثیری از آنان را اشراف تشکیل می‌دادند تا به ویلاها و باغ‌های شمال شهر خود بروند. قالیشویی فاطمی آماده خدمت به شما است.

بهترین قالیشویی فاطمی

شهرسازی در بیرون از دروازه بهجت‌آباد، در دهه چهل شمسی و در دوران پهلوی که این منطقه بیابانی بود، آغاز شد و مجتمع گل‌ها جزء اولین بناهای این محله است. آن زمان، آپارتمان‌سازی در تهران رواج نداشت پس ساکنین این آپارتمان‌ها را بعضی ساکنین تهران و بیشتر مهاجرین به تهران تشکیل دادند.

خیابان فاطمی پیش از انقلاب سه بار تغییر نام داد. خیابان آریامهر، خیابان سازمان آب و خیابان ایران نوین از نام‌های پیش از انقلاب خیابان فاطمی بوده است. پس‌ازآن این خیابان به نام دکتر حسین فاطمی نام‌گذاری شد. ایشان وزیر دکتر مصدق و عضو جبهه ملی بود و پیش از انقلاب اعدام شد. قالیشویی فاطمی.

انتخاب نام خیابان فاطمی به روزهای ابتدای انقلاب باز می‌گردد. روزهایی که شهرداری تهران با دعوت از معتمدین شهر شورایی برای نظارت بر نامگذاری معابر و میادین شهر تشکیل داد. مهندس محمد توسلی درباره شیوه نامگذاری‌ها می‌گوید:

محله فاطمی

«از آنجا که مسئولیت نامگذاری خیابان‌ها به عهده شهرداری تهران است، در‌‌‌ همان روزهای اول تصدی اداره شهر تهران شورایی از فعالین گروه‌های اجتماعی ملی ـ اسلامی دوران انقلاب زیر نظر آقای خسرو منصوریان، معاون امور اجتماعی و رفاه شهرداری تهران تشکیل شد که به کار نامگذاری معابر شهری نظارت داشت.

شورای مزبور ضوابطی را برای تغییر نام خیابان‌ها و انتخاب نام جدید آن‌ها پیشنهاد کرد و پس از تصویب شورای معاونین شهرداری تهران این ضوابط، چارچوب و مبنای نامگذاری‌ها قرار گرفت. قالیشویی فاطمی ، بهترین قالیشویی تهران.

بسیاری از این نام‌ها برگرفته از شعار‌ها، فرهنگ و ارزش‌های انقلاب و در حقیقت تبلور آن‌ها در عناوین خیابان‌های شهر بود، مثلاً شعاری بود که می‌گفت «نهضت ما حسینی است». ما این مفهوم را در نامگذاری میدان امام حسین، خیابان انقلاب، میدان انقلاب، خیابان آزادی و میدان آزادی لحاظ کردیم.

قالیشویی

یا سه رکن «جهاد، شهادت، پیروزی» که از مفاهیم ارزشمند در جریان مبارزات انقلابی بود، در انتخاب نام خیابان مجاهدین اسلام، میدان شهدا و خیابان پیروزی مد نظر قرار گرفت.»

در سال ۱۳۵۳ با تشکیل حزب رستاخیز و انحلال دیگر احزاب از جمله ایران نوین، نام خیابان «ایران نوین» تهران به آریامهر تغییر کرد و تا زمان وقوع انقلاب به همین نام باقی ماند. توسلی درباره دلایل تغییر نام این خیابان به «شهید خیابان دکتر فاطمی» گفت: «ما این کار را به خاطر خدمات و نقش مهمی که ایشان در نهضت ملی ایران داشتند انجام دادیم.» قالیشویی فاطمی.

ارائه خدمات قالیشویی فاطمی

شستشوی فرش در فاطمی

اماکن مهم

مراکز مهم دولتی:

یکی از دلایل مهم بودن و معروف بودن محله فاطمی وجود مراکز اداری بسیار زیاد آن است که  شاخص ترین آنها مرکز اداری ساختمان وزارت کشور است که نرسیده به میدان فاطمی قرار دارد، سازمان آب، مرکز آمار ایران، تالار وزارت کشور، هتل بین‌المللی لاله و موزه فرش ایران که همگی قبل تر معرفی شدند نیز از دیگر مراکز اداری یا شاخص این محله هستند. قالیشویی فاطمی

مراکز تفریحی:

بعد از مراکز دولتی مهمی که در فاطمی واع شدند شاید مهم ترین رکن این محله اماکن تفریحی آن باشد، وجود دو بوستان اقاقی ها و بوستان گلها به ترتیب در خیابان اعتماد زاده اصل و میدان فاطمی .

از سوی دیگر ساختمان وزارت کشور یکی از بزرگ‌ترین سالن‌های شهر تهران را در اختیار دارد که ظرفیت آن به سه هزار نفر می‌رسد و بسیاری از کنسرت‌ها و برنامه‌های فرهنگی در آن برگزار می‌شود.

بوستان لاله : این بوستان به درخواست فرح پهلوی در سال 1357 به نام بوستان فرح تاسیس شد و از بزرگترین بوستان های تهران است. و بعد از انقلاب به بوستان لاله تغییر نام داد. قالیشویی فاطمی .

مساجد شاخص:

مسجد نور : این مسجد نیز مانند ساختمان وزارت کشور نزدیک میدان فاطمی است و با معماری خاص و متفاوت خود زیبایی خاصی به این میدان و محله اهدا کرده است.

در محله فاطمی 2 مسجد وجود دادر که قبل تر به مسجد نور اشاره کردیم و مسجد بیمارستان 501 ارتش واقع که در خیابان فاطمی غربی قرار دارد.

خدمات های قالیشویی

امروزه قالیشویی هت خدمات های مختلفی انجام می دهند اما عمده فعالیت آن ها در مورد شستشوی فرش است و تعدادی از آن ها علاوه بر خدمات اصلی که همان شستشوی فرش است خدمات های جانبی دیگری هم انجام می دهند.

خدمات های اصلی قالیشویی

  • شستشوی معمولی فرش ماشینی
  • اعلاء شویی فرش ماشینی
  • شستشوی فرش دستباف پشمی
  • شستشوی فرش دستباف ابریشم
  • شستشوی فرش دستباف ترکیبی

خدمات فوق در تمام قالیشویی های انجام می شود اما شستشوی فرش های دستباف نیازمند تخصص لازم است که حتما باید توسط پرسنل متخصص و تحت نظر کارشناس انجام شود.

خدمات های جانبی قالیشویی

  • خشکشویی مبلمان
  • خشکشویی تشک
  • انجام انواع خدمات رفوگری
  • خدمات شستشوی فرش در محل

دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی:

در فاطمی مراکز آموزشی بسیاری وجود دارد که مهم ترین آنها میتوان به دبیرستان یاس نبی واقع در خیابان فکوری ، دبستان فرهنگ و هنر واقع در میدان فاطمی و هدکودک باغ زندگی واقع در میدان فاطمی اشاره کرد. قالیشویی فاطمی.

هتل لاله تهران : این هتل 13 طبقه­ای که 380 اتاق دارد در سال 1946 به نام هتل اینترکنتیننتال  و بوسیله شرکت هواپیمایی بین‌المللی پان امریکن تاسیس شد و پس از انقلاب به نام هتل لاله تغییر نام داد. این هتل پنج ستاره از بهترین هتل­های حال تهران است.

ساختمان وزارت کشور : این ساختمان که بی‌شک یکی از مهم‌ترین عناصر معماری معاصر تهران است در سال 1353 احداث شد و در نزدیکی غرب میدان فاطمی است. و فراموش نکنید تالار وزارت کشور نیز در پشت این ساختمان موجود است که تالاری است مجلل متعلق به وزارت کشور. قالیشویی فاطمی.

میدان فاطمی : این میدان از مهم ترین و قدیمی ترین میدان های تهران است که زمان پهلوی و به اسم پورسینا احداث شد و در زمان حذب ایران نوین به نام میدان ایران نوین تغییر نام داد.

پس از فروپاشی این حذب نام میدان آریا مهر را برای آن انتخاب کردند و سرانجام پس از انقلاب نام میدان فاطمی را بر خود گرفت و امروزه به آن میدان جهاد نیز میگویند. قالیشویی فاطمی.

از دیگر مکان های مهم محله فاطمی میتوان به موزه فرش ایران در ضلع شمالی پارک لاله تهران واقع شده‌است ، پادگان جمشیدیه اشاره کرد.

قالیشویی فاطمی

شستشوی فرش در فاطمی

راه های ارتباطی:

مترو

مترو این روزا حتی با وجود شلوغی بیش از حدش هنوز هم مناسبترین وسیله برای رفت و آمد داخل شهر تهران است؛  مترو میدان جهاد که در شرق فاطمی و نزدیک میدان فاطمی قرار دارد.

BRT:

اما اگر علاقه ای به مترو ندارید میتوانید  از خط BRT راه‌آهن- تجریش که در تقاطع خیابان فاطمی و ولیعصر دارای ایستگاه می‌باشد استفاده کنید. علاوه بر اینها این محله دارای چندین ایستگاه برای اتوبوس‌های شرکت اتوبوسرانی واحد است. قالیشویی فاطمی.

در مورد تاکسی هم باید به اطلاعتان برسانیم که در میدان فاطمی ایستگاه‌ تاکسی برای محلاتی مانند آریاشهر، آزادی، ونک و … وجود دارد که رفت و آمد را حسابی راحت کرده‌اند.

برای عزیزانی هم که علاقه­ای به وسایل عبور و مرور شهری ندارن و دوست دارن از وسیله نقلیه خودشون استفاده کنند باید ذکر کنم که محله فاطمی شامل طرح اصلی و طرح زوج و فرد ترافیک می‌باشد. قالیشویی فاطمی

تحویل فرش ها چند روزه است؟

با توجه به تعداد فرش از 48 تا 73 سالعت می باشد.

فرش ها آسیب نمی بیند؟

قالیشویی فاطمی با ضمانت کتبی در حفظ و نگهداری فرش شما تلاش میکند اما اگر فرشی آسیب ببیند به مدیریت اطلاع دهید تا بررسی و برطرف شود

فرش ها شستشوی اسلامی داده می شوند؟

بله شستشوی تمامی فرش ها فارغ از مواد شستشو و نوع شستشو آبکشی و کر اسلامی داده می شوند.

قالیشویی فاطمی دارای مجوز است؟

بله، دارای مجوز رسمی از اتحادیه صنف قالیشویان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonبرای تماس کلیک کنید

تماس باما