تلفن تماس 88009257

تلفن تماس 22865257

ساعت کاری 24ساعت حتی تعطیلات

قالیشویی صادقیه

قالیشویی تهران > بلاگ > اخبار > قالیشویی صادقیه
قالیشویی صادقیه
قالیشویی صادقیهReviewed by مدیر on Oct 21Rating: 5.0

قالیشویی صادقیه

قالیشویی صادقیه بزرگترین قالیشویی تهران و بهترین درخدمات شستشوی فرش و موکت تقدیم می کند .

شستشوی فرش ها تاکنون مسئله ای جدی برای افراد خانواده بوده است. انسان همیشه سعی درایجاد راحتی و آسانی درشستشوی وسائل خانه خود داشته است.

خدمات شستشوی فرش دیگر مثل سابق نیست که خودتان انجام دهید.دیگر شستشوی فرش درخانه را فراموش کنید .

قالیشویی  صادقیه   تهران

قالیشویی  صادقیه   با 30 سال سابقه و تجربه در ارائه خدمات قالیشویی فرش آماده به خدمت می باشد. قالیشویی  صادقیه  با به کارگیری کارگران و افراد متخصص و مجرب و ورزیده همواره در تلاش است تا فراتر از وظیفه عمل کرده وخاطری آسوده را برای شما فراهم آورد.

تمامی قالیشویی های فعال چه درکلانشهر بزرگ تهران و چه در شهرستان ها معیارهایی برای ارائه خدمات خود دارند.  قالیشویی صادقیه  نیز ضمن دارابودن از تمامی امکانات دیگر قالیشویی خدماتی فرای آنها ارائه می دهد وهمین مسئله باعث ایجاد تفاوت و متمائز بودن قالیشویی  صادقیه    ازدیگر قالیشویی ها کرده است.

ارائه خدمات در محل شما از متمایزترین خدمات ما به تمامی شما عزیزان جهت شستشوی موکت، فرش و مبلمان در منازل، ادارات،سالن ها، مساجد و حسینیه‌ها با تخفیف ویژه می‌باشد.
در صورت نیاز به هرگونه اطلاعات در ارتباط با تعرفه‌ها و نرخ قالیشویی ، ترمیم و نگهداری فرش و دیگر خدمات‌مان می‌توانید با ما در تماس باشید.

همین حالا باما تماس بگیرید  قالیشویی  صادقیه  همیشه وهرزمان برای خدمت به شما می شتابد.

تماس باما 44306344

چرا قالیشویی  صادقیه  ؟

بیش از30 سال سابقه در صنعت قالیشویی تهران

د ارای کارخانه ای اختصاصی و مجهز، شستشو بدون واسطه

سرویس دهی فوری در سراسر محله های تهران

نیروی کار متعهد، مجرب و آموزش دیده

ضمانت کلیه خدمت قالیشویی، مبل شویی، ترمیم و بازسازی

دلایل انتخاب قالیشویی  صادقیه   بسیار است.اما بهترین آنها که قالیشویی  صادقیه    در تهران را از بقیه متمایز می کند را برای شما عزیزان بیان می کنیم.

شستشوی سریع:

قالیشویی  صادقیه  همیشه زمان مشتری برایش ارزشمند بوده و هرگز وقت را تلف نمی کند.   قالیشویی  صادقیه    با بیش از 100 شعبه قالیشویی محلات سریعترین و وسیع ترین گستره خدماتی را داشته که تأثیر گذاری این موضوع در تسریع بخشیدن به انجام قرارداد ،

قالیشویی  صادقیه   در کمترین زمان ممکن خود را به شما رسانده و مشکل شما را حل می کند.

امنیت:

قالیشویی صادقیه  با استفاده از فناوری های نوین و جدید درشستشوی فرش و موکت توانسنه از آسیب دیدگی های احتمالی در حین شستشو جلوگیری کرده و در حفظ و نگه داری فرش های مشتری کوشا باشد.

کارگران حرفه ای:

قالیشویی  صادقیه  با بیش از 3 دهه تجربه و سابقه کار دارای مقبولیت و محبوبیت خاصی میان قدیمیان محلات داشته و این شهره را مدیون خدمات عالی و بی نظیر کارگران مورد اعتماد ، آموزش دیده و مجرب خود می داند قالیشویی  صادقیه  بهترین قالیشویی تهران

مجوز

داشتن مجوز برابر با این است که قبل از شما افرادی ذی صلاح کار این صنف قالیشویی را تایید کرده اند . و در نگاه دوم می شود گفت که در صورت تخطی یه صنف می توان شکایت آن را به اتحادیه مربوطه برد . پس قالیشویی  صادقیه  در این مورد هم دارای وجه تمایز است 

خدمات ترمیم و بازسازی فرش

قالیشویی صادقیه تهران خدماتی چون رفو گری  ومرمت فرش را هم انجام می دهد.

قالیشویی صادقیه با کادری مجرب در زمینه شستشو و ترمیم فرش شما را آماده ارائه خدمات رفو، ترمیم ،لکه برداری قلم زنی ،و… می باشد. خدمات مربوط به کلیه فرش ها ترمیم و زیبایی آنها نیز پذیرفته می شود.

ریشه دوزی و ریشه بافی

چرم دوزی
چرم دوزی

انجام کلیه خدمات مربوط به ترمیم ،ریشه بافی ،رنگبرداری ،چرم دوزی فرش نیز پذیرفته می شود.

تاریخچه‌ محله‌

قالیشویی در صادقیه
صادقیه محلّه‌ای در غرب تهران است. پیش از انقلاب ایران (۱۳۵۷) نام این محله آریاشهر بوده است. اکنون دربردارنده محله‌های ازجمله صادقیه، صادقیه شمالی، ارمکان و بلوار فردوس است.
بخشی از صادقیه در منطقه ۲ شهرداری تهران و بخش‌های دیگر آن نیز در منطقه ۵ شهرداری تهران جای گرفته است. قالیشویی صادقیه.
بزرگراه اشرفی اصفهانی و بزرگراه محمدعلی جناح مرز میان این دو منطقه می‌باشد که از فلکه دوم آریاشهر آغاز می‌شود به سمت شمال ادامه دارد. فلکه دوم صادقیه در این محله قرار دارد که بزرگراه‌های محمدعلی جناح از جنوب و بزرگراه اشرفی اصفهانی از شمال، بزرگراه آیت‌الله کاشانی از غرب و خیابان ستارخان از شرق را به هم پیوند می‌دهد. در جنوب غربی این میدان ایستگاه متروی صادقیه جای گرفته است.
بسیاری بر این باورند که دوره برپایی این محله از دوران ناصرالدین‌شاه قاجار بوده است که پس از افزایش مهاجرت از روستاها به شهرها و توسعه شهری در اواخر دوره دوم پهلوی (1341-1332)، به دلیل دارا بودن آب‌وهوای مساعد، به‌سرعت پیشرفت کرده و جمعیت بسیاری را در خود جای‌داده است. قالیشویی صادقیه.
صادقیه یا آریاشهر دارای دو میدان است که به نام‌های فلکه اوّل و دوم خوانده می‌شوند. در فاصله میان این دو فلکه شمار بسیاری مراکز تجاری و آموزشی وجود دارد که معروف‌ترین و بزرگ‌ترین آن‌ها مجتمع تجاری گلدیس است. در هر دو فلکه صادقیه تعداد زیادی شعب بانکی نیز وجود دارد.
صادقیه از شمال به باغ فیض، از جنوب به میدان آزادی، از شرق به برق آلستوم و از غرب به پل علامه جعفری و شهر زیبا منتهی می‌شود. باغ‌های طرشت نیز از اراضی صادقیه به شمار می‌آیند. خیابان ستارخان یکی از خیابان‌های اصلی آریاشهر است.قالیشویی صادقیه.
بلوار فردوس نیز در این محله واقع‌شده است. از محل‌های معروف واقع در بلوار فردوس می‌توان به مجموعه ورزشی برادران خادم، بازار میوه و تره‌بار شهرداری و ایستگاه متروی صادقیه اشاره کرد.

ارائه خدمات قالیشویی صادقیه

قالیشویی در صادقیه | اماکن

اماکن مهم

مراکز خرید:

یکی از مشخصه‌های محله صادقیه، داشتن چندین مرکز خرید معروف است که عمدتاً به فروش پوشاک و کیف و کفش می‌پردازند و علاوه بر رفع نیاز ساکنان، سایر افراد را از دیگر نقاط شهر برای خرید به خود جذب می‌کنند. مهم‌ترین این مراکز، مرکز خرید گلدیس، واقع در فلکه دوم صادقیه و ابتدای خیابان ستارخان است که در نزدیکی آن مراکز خریدی همچون افق، تهرانی و سامان قرار دارد. همچنین بازار سنتی ستارخان در بزرگراه یادگار امام دیگر مرکز خرید شاخص این ناحیه است. قالیشویی صادقیه

مراکز مهم دولتی:

پوشش دهی ایستگاه‌های آتش‌نشانی، شعبات بانک‌ها و مؤسسات مالی و اعتباری، دفاتر پلیس +10، خدمات ارتباطی و … در این منطقه به‌صورت قابل قبولی صورت گرفته است. همچنین از مراکز دولتی مهم این منطقه می‌توان به سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی اشاره داشت.

اماکن آموزشی و فرهنگی:

مراکز آموزشی و فرهنگی متعددی در این منطقه وجود دارد که دغدغه ساکنان ازلحاظ آموزش‌وپرورش فرزندان را برطرف می‌نماید؛ که شامل مدارس در مقطع متوسطه دخترانه و پسرانه، هنرستان پسرانه فن آموز واقع در بزرگراه محمدعلی جناح، هنرستان دخترانه غیردولتی آریانا واقع در فلکه دوم صادقیه و دبستان­های دخرانه و پسرانه در مناطق مختلف محله می­باشد. قالیشویی صادقیه .
همچنین مجموعه مدارس سلام صادقیه که شامل آموزشگاه‌های زبان خارجی مانند آموزشگاه زبان سفیر واقع در بزرگراه محمدعلی جناح، پلاس، پردیسان و ایران اروپا واقع در فلکه دوم  صادقیه و … می­باشد، در این محله وجود دارد. از فرهنگسراها و آموزشگاه‌های فرهنگی، هنری منطقه می‌توان به خانه فرهنگ سینا واقع در فلکه اول صادقیه و سرای محله صادقیه واقع در بلوار شهدای صادقیه اشاره داشت.

مراکز بهداشتی درمانی:

بیمارستان ابن‌سینا واقع در ابتدای خیابان کاشانی، بیمارستان پیامبران واقع در بلوار ابوذر، بیمارستان روان‌پزشکی آزادی بعد از پل شیخ فضل‌الله نوری، مرکز بهداشتی درمانی منطقه پنج واقع در نبش خیابان شالی، درمانگاه شبانه‌روزی التیام واقع در خیابان سلیمی جهرمی و … در این محله واقع‌شده است. قالیشویی صادقیه
همچنین تعداد داروخانه‌ها در این منطقه بسیار زیاد است و نیاز ساکنان بخش‌های مختلف محله را برطرف می‌کند که از میان آن‌ها می‌توان به داروخانه ابن‌سینا واقع در فلکه دوم صادقیه، داروخانه بهراد واقع در نبش گلستان 14، داروخانه ثامن واقع در نبش اباذر، داروخانه همتی واقع در بهنام، داروخانه شبانه‌روزی دکتر آزاده سالم در ابتدای خیابان کاشانی و … اشاره داشت.

اماکن مذهبی:

ازجمله مساجد منطقه می‌توان از مسجد امام سجاد (ع) در اشرفی اصفهانی، امام جعفر صادق (ع) در فلکه دوم صادقیه، مسجد باقرالعلوم (ع) در خیابان سازمان آب  و هیئت مذهبی ائمه اطهار در خیابان محمدعلی جناح نام برد.

مراکز تفریحی، ورزشی:

تعداد بوستان‌های کوچک زیادی در این محله قرار دارد که علاوه بر پاکیزه کردن هوای محیط، برای فرزندان ساکنان محله مطلوبیت دارد. بوستان کاج، همیشه‌بهار، پرند، یگانه و ارمکان در نزدیکی خیابان سازمان آب، بوستان استقلال واقع در فلکه دوم صادقیه و بوستان اشرفی اصفهانی در نزدیکی بزرگراه اشرفی اصفهانی ازجمله این بوستان‌هاست.
زمین چمن شهروند واقع در خیابان گلاب و در نزدیکی میدان میوه و تره‌بار صادقیه و زمین اسکیت اشرفی اصفهانی و مجموعه ورزشی تیموری در نزدیکی بزرگراه یادگار امام ازجمله اماکن ورزشی ست که شهروندان این ناحیه می‌توانند از آن­ها استفاده کنند. رستوران‌های شب‌های کره واقع در بزرگراه جناح، رفتاری واقع در فلکه دوم صادقیه، ایتالیایی جنارو واقع در بلوار مرزداران و کرنبری واقع در کوی گل‌ها نیز در این ناحیه قرار دارند. قالیشویی صادقیه.

قالیشویی صادقیه

قالیشویی صادقیه | راه های ارتباطی

راه های ارتباطی:

صادقیه به بزرگراه‌های حکیم، آیت‌الله اشرفی اصفهانی، محمدعلی جناح، شیخ فضل‌الله نوری، جلال آل احمد و یادگار امام و همچنین بلوار مرزداران و خیابان ستارخان دسترسی خوبی دارد.
در نزدیکی فلکه دوم صادقیه، ایستگاه مترویی با همین نام قرار دارد که مسیر ارتباطی تهران -کرج (مترو گلشهر) از طریق مترو نیز در آن قرار دارد. در نزدیکی ایستگاه مترو، ترمینال اتوبوس‌های شهری به اقصی نقاط شهر واقع‌شده است. ایستگاه تاکسی سازمان آب از  مبدأ صادقیه به مقاصد متفاوت شهر هم از دیگر راه‌های ارتباطی از طریق وسایل نقلیه عمومی برای منطقه محسوب می‌شود.قالیشویی صادقیه.
علاوه بر راه‌های ارتباطی ذکرشده BRT دانشگاه علوم و تحقیقات هم در این محله فعالیت می‌کنند.
ساعت کاری قالیشویی چگونه است؟

قالیشویی صادقیه از ساعات ۷ صبح الی ۱۰ شب پاسخگوی مشتریان عزیز می باشد. خدمات قالیشوئی در دو شیفت کاری روز و شب، و خدمات در محل ( منزل یا محل کار) در شیفت روز ارائه می شود.

در شستشوی فرش از چه موادی استفاده می شود؟

از عالیترین مواد ممکن بدون آسیب به بافت فرش و تغییر رنگ

شستشوی فرش در محل نیز امکان دارد؟

بله،اگر جای مناسبی داسته باشید با درخواست کارگر انجام می شود.

قالیشویی صادقیه دارای مجوز است؟

بله دارای مجوز رسمی از صنف قالیشویان می باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *