تلفن تماس 22041891

تلفن تماس 22041891

ساعت کاری 24ساعت حتی تعطیلات

قالیشویی سهروردی

قالیشویی تهران > بلاگ > اخبار > قالیشویی سهروردی
قالیشویی سهروردی
قالیشویی سهروردیReviewed by مدیر on Oct 16Rating: 3.5

قالیشویی سهروردی

قالیشویی سهروردی بزرگترین قالیشویی تهران و بهترین درخدمات شستشوی فرش و موکت تقدیم می کند .

شستشوی فرش ها تاکنون مسئله ای جدی برای افراد خانواده بوده است. انسان همیشه سعی درایجاد راحتی و آسانی درشستشوی وسائل خانه خود داشته است.

خدمات شستشوی فرش دیگر مثل سابق نیست که خودتان انجام دهید.دیگر شستشوی فرش درخانه را فراموش کنید .

قالیشویی سهروردیقالیشویی سهروردی  تهران

قالیشویی  سهروردی با 30 سال سابقه و تجربه در ارائه خدمات قالیشویی فرش آماده به خدمت می باشد. قالیشویی  سهروردی  با به کارگیری کارگران و افراد متخصص و مجرب و ورزیده همواره در تلاش است تا فراتر از وظیفه عمل کرده وخاطری آسوده را برای شما فراهم آورد.

تمامی قالیشویی های فعال چه درکلانشهر بزرگ تهران و چه در شهرستان ها معیارهایی برای ارائه خدمات خود دارند. قالیشویی  سهروردی  نیز ضمن دارابودن از تمامی امکانات دیگر قالیشویی خدماتی فرای آنها ارائه می دهد وهمین مسئله باعث ایجاد تفاوت و متمائز بودن قالیشویی  سهروردی  ازدیگر قالیشویی ها کرده است.

ارائه خدمات در محل شما از متمایزترین خدمات ما به تمامی شما عزیزان جهت شستشوی موکت، فرش و مبلمان در منازل، ادارات،سالن ها، مساجد و حسینیه‌ها با تخفیف ویژه می‌باشد.

[]
1 Step 1
Previous
Next

در صورت نیاز به هرگونه اطلاعات در ارتباط با تعرفه‌ها و نرخ قالیشویی ، ترمیم و نگهداری فرش و دیگر خدمات‌مان می‌توانید با ما در تماس باشید.

همین حالا باما تماس بگیرید قالیشویی  سهروردی  همیشه وهرزمان برای خدمت به شما می شتابد.

تماس با ما 88385168

چرا قالیشویی سهروردی ؟

بیش از30 سال سابقه در صنعت قالیشویی تهران

د ارای کارخانه ای اختصاصی و مجهز، شستشو بدون واسطه

سرویس دهی فوری در سراسر محله های تهران

نیروی کار متعهد، مجرب و آموزش دیده

ضمانت کلیه خدمت قالیشویی، مبل شویی، ترمیم و بازسازی

دلایل انتخاب قالیشویی  سهروردی  بسیار است.اما بهترین آنها که قالیشویی سهروردی  در تهران را از بقیه متمایز می کند را برای شما عزیزان بیان می کنیم.

شستشوی سریع:

قالیشویی  سهروردی همیشه زمان مشتری برایش ارزشمند بوده و هرگز وقت را تلف نمی کند.   قالیشویی  سهروردی  با بیش از 100 شعبه قالیشویی محلات سریعترین و وسیع ترین گستره خدماتی را داشته که تأثیر گذاری این موضوع در تسریع بخشیدن به انجام قرارداد ،

قالیشویی  سهروردی  در کمترین زمان ممکن خود را به شما رسانده و مشکل شما را حل می کند.

امنیت:

  قالیشویی  سهروردی  با استفاده از فناوری های نوین و جدید درشستشوی فرش و موکت توانسنه از آسیب دیدگی های احتمالی در حین شستشو جلوگیری کرده و در حفظ و نگه داری فرش های مشتری کوشا باشد.

کارگران حرفه ای:

قالیشویی  سهروردی  با بیش از 3 دهه تجربه و سابقه کار دارای مقبولیت و محبوبیت خاصی میان قدیمیان محلات داشته و این شهره را مدیون خدمات عالی و بی نظیر کارگران مورد اعتماد ، آموزش دیده و مجرب خود می داند.قالیشویی سهروردی بهترین قالیشویی تهران

خدمات ترمیم و بازسازی فرش

قالیشویی سهروردی تهران خدماتی چون رفو گری  ومرمت فرش را هم انجام می دهد.

قالیشویی سهروردی با کادری مجرب در زمینه شستشو و ترمیم فرش شما را آماده ارائه خدمات رفو، ترمیم ،لکه برداری قلم زنی ،و… می باشد. خدمات مربوط به کلیه فرش ها ترمیم و زیبایی آنها نیز پذیرفته می شود.

ریشه دوزی و ریشه بافی

بهترین قالیشویی سهروردی

انجام کلیه خدمات مربوط به ترمیم ،ریشه بافی ،رنگبرداری ،چرم دوزی فرش نیز پذیرفته می شود.

تاریخچه‌ محله‌

خیابان سهروردی یکی از خیابان های تهران است که در منطقه ۷ شهرداری تهران قرار دارد. این خیابان از محدوده پل سید خندان در شمال آغاز می شود که ورودی شمال شرقی خیابان میرمطهری بوده و از سمت شریعتی وارد آن می شویم. ورودی شمالی غربی خیابان برازنده بوده و از سمت اتوبان رسالت مسیر غرب به شرق وارد آن می شویم خیابان سهروردی در انتها و سمت جنوب به خیابان بهار شیراز در باغ صبا منتهی می‌شود. قالیشویی سهروردی.

قالیشویی در سهروردی

زمین ‌های محله جزو اراضی بزرگ عباس‌ آباد به شمار رفته و در گذشته تپه های آن محلی برای چرای احشام اهالی ده‌ ونک بود و با نام حشمچه بین آن‎ ها شناخته می شد. اوایل دهه ‌ی 30 با دستور رضاخان، زمین‌ های اطراف آن به چندین پادگان، سربازخانه و همچنین بانک فلاحت (کشاورزی) بخشیده شد. همزمان با ساخت کاخ ‌های درباریان در نقاط مختلف تهران، میرزا عباس ایروانی این تپه‌ ها را آباد کرده و به نام خود عباس ‌آباد نامید. پس از آن افسران ارتش نیز شروع به ساختن خانه در اطراف پادگان‌ های محله کرده و ساخت و ساز در محدوده به شدت رونق گرفت.

بهترین قالیشویی سهروردی

بافت شهری محله ساختاری کاملا منظم با شبکه‌ای شطرنجی داشته و مصلای بزرگ امام خمینی، قسمت بزرگی از سطح محله را پوشانده است. خیابان‌ های سهروردی شمالی، خیابان سهروردی جنوبی، خیابان ابن یمین، خیابان پالیزی (شهید قندی)، خیابان نوبخت (عربعلی)، خیابان آپادانا (خرمشهر)، خیابان نیلوفر (عشق یار)، خیابان مهناز (صابونچی)، خیابان عباس آباد (بهشتی)، خیابان های اندیشه اصلی و اندیشه های یک و دو و سه و خیابان تخت طاووس (مطهری) از معابر مهم محله هستند. قالیشویی سهروردی

بخش‌ های شمالی محله کاربری غالبا مسکونی داشته و هرچه از شمال به سمت جنوب و به خیابان بهشتی نزدیک می شویم، تعداد کاربری ‌های اداری گسترش می‌ی ابد همچنین فرعی های ابن یمین، پالیزی، نوبخت و آپادانا بهترین منطقه برای خانه ‌های مسکونی می ‌باشند اغلب ساکنان محل از قشر متوسط رو به بالا می ‌باشند و عموما قشر فرهیخته، فرهنگی، اصیل و شریف در سهروردی و به ویژه در سهروردی شمالی ساکن هستند. در شمال خیابان خرمشهر، با مرکزیت خیابان عشقیار، بخش مسکونی با میدان ‌های کوچک و سرسبز وجود دارد که از فضای آرامی برای سکونت برخوردار است. قالیشویی سهروردی.

ارائه خدمات قالیشویی سهروردی

تاریخچه فرش دستباف

فرش های دستباف جزو یکی از قدیمی ترین فرش هایی است که در تمام کشور های جهان استفاده می شود و تاریخچه این فرش در کشور ایران به دوره ساسانیان و هخامنشیان برمی گردد و می توان گفت فرش های دستباف جزئی از تاریخ و فرهنگ ما ایرانیان است و فرش هایی که در زمان هایی بسیار قدیم بافته شده است بسیار ارزشمند است و به گونه ای میراث فرهنگی به حساب می آیند و از آن ها در موزه های کشور نگهداری می کنند و آن ها قدمت چند صد ساله دارند.فرش های دستباف از زمان قدیم تا به الان با 2 نوع گره فارسی و ترکه بافته می شود که بستگی به منطقه بافت آن فرش داشت که از کدام نوع استفاده می کنند و 2 شهر که فعالیت بسیار زیادی در زمینه بافت فرش های دستباف داشتند شهرهای تبریز و اصفهان بودند.

از طرفی دیگر فرش چون بسیار گران قیمت و با ارزش هستند نگهداری از آن ها کار بسیار سختی است که باید طبق یک سری اصول و قوانین باشد.

اماکن مهم

مراکز دولتی:

ساختمان مخابرات ایران و ساختمان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، اتاق بازرگانی ایران در خیابان مطهری از اماکن مهم دولتی در این محله هستند.

تعداد زیادی از بیمارستان ها و درمانگاه های بزرگ تهران، ساختمان شهرداری منطقه هفت نیز در خیابان پالیزی واقع شده اند.

مراکز خرید:

بورس تزئینات داخلی ساختمان در سهروردی شمالی بین پل سیدخندان تا میدان پالیزی، بورس کابینت در خیابان سهروردی شمالی حوالی تقاطع عباس آباد می باشد. فروشگاه های بزرگ قفل و لولا و یراق الات در و کابینت در سهروردی شمالی حوالی عباس آباد و ساختمان های مرکزی بسیاری از شرکت های بزرگ ایران در منطقه سهروردی شمالی واقع شده اند. قالیشویی سهروردی

بورس نمایشگاه های اتومبیل در خیابان های عباس آباد، بورس ساندویچ فروشی ها در خیابان نیلوفر و میدان پالیزی، بورس لوازم صوتی و تجهزات تزئینی اتومبیل در خیابان سورنا نیز هستند.

مراکز بهداشتی و درمانی:

برخی مراکز درمانی محله سهروردی به شرح ذیل می باشد:
  • پایگاه صفائیان سهروردی شمالی-خیابان خرمشهر-پلاک 18.
  • اندیشه خیابان سهروردی شمالی خیابان زینالی سرای محله عباس آباد ( اندیشه).
  • اشراقی سهروردی شمالی – خیابان هویزه.
  • بهار سهروردی جنوبی – نرسیده به خیابان بهارشیراز – پلاک 4.
  • مرکز پوست و مو پالیزی سهروردی شمالی – خیابان قندی – پلاک 22 – واحد 3.
شمالی – خیابان درمانگاه تخصصی دندان پزشکی امام علی سهروردی قندی (پالیزی) – پلاک 11. قالیشویی سهروردی.

فرش گبه

گبه نوعی زیر انداز است که مانند قالی آن را می بافند و یک اثر هنری بسیار زیرا است،امروزه از گبه در تمام دنیا استفاده می کنند و بسیار مشهور است و یکی از دلایلی که نسبت به قالی متفاوت است ضخیم بودن آن است که از آن می توان در فصول سرد سال استفاده کرد.در زمان انسانی های اولیه برای زیر انداز از پوست حیوانات استفاده می کردند .

با گذشت زمان و کسب تجربه های جدید توانسته اند پوست های حیوانات که از آن به عنوان زیر انداز استفاده می کردند را تبدیل به نخ کنند و با استفاده از نخ شروع به بافتند کنند و شهر های تل گر،باشت دو گنبدان و … در بافت گبه بسیار فعالیت داشتد.

یکی از دیگر تفاوت های گبه با قالی این است که گبه در اندازه کوچکتر و به همراه پرز های بلند بافته می شود. نام دیگر گبه خرسک است و گبه بیشتر توسط عشایران بافته می شد.

اماکن مذهبی:

مسجد حجت ابن الحسن(عج) در سهروردي شمالي، حسینیه صاحب الزمان، مسجد ولیعصر، از اماکن مذهبی این محله به شسمار می آیند.

همچنین کلیسای باغ صبا در سهروردی جنوبی نیز از دیگر اماکن مذهبی این محله می باشد. قالیشویی سهروردی آماده خدمت به شما است.

اماکن آموزشی، فرهنگی:

وجود فرهنگ سرای اندیشه در پارک اندیشه و فرهنگ سرای ارسباران در شمال پل سیدخندان از نقاط قوت اماکن فرهنگی در این محله است. همچنین سینما آزادی در خیابان عباس آباد، باشگاه فرهنگی ورزشی پیام شامل مجموعه کامل از کلیه ورزش ها با امکانات و تجهیزات بسیار کامل از دیگر اماکن فرهنگی به حساب می آیند.

مراکز تفریحی و ورزشی:

پارک بوستان مادران و چند پارک کوچک و بزرگ دیگر در منطقه سهروردی شمالی و بزرگترین آن ها پارک اندیشه با فضای سبز زیبا و همجواری با فرهنگسرا و کتابخانه اندیشه، مکان مناسبی را برای تفریح و گذران فراغت فراهم کرده است. همچنین در جنوب میدان پالیزی، آبمیوه فروشی‌ ها و اغذیه فروشی‌ های متنوعی وجود دارد. قالیشویی سهروردی.

که در جوار پاساژ اندیشه، فضای مناسبی را برای تجمع و گذران فراغت با خانواده و دوستان فراهم کرده است. فضای این میدان همه‌ روزه میزبان جمعیت زیادی بوده و به عنوان پاتوقی فعال در تمام ساعات شبانه‌ روز فعالیت می ‌کند.

قالیشویی سهروردی

شستشوی فرش در سهروردی

 

 

 

 

 

 

 

 

بهترین فرش ماشینی برای کدام شهر است ؟

فرش ماشینی یکی از فرش هایی که بسیار محبوب و پر استفاده دربین مردم است و قیمت های آن هم مختلف است و شما می توانید با توجه به بودجه خود یک فرش مناسب خریداری کنید و به دلیل قیمت پایین و زیبایی که دارد متقاضی بیشتری نسبت به فرش های دستباف دارد.امروزه فرش های ماشینی  توسط کارخانجات بافندگی فرش تولید می شود و در تعدادی از شهر های ایران این کارخانجات وجود دارد اما همان طور که می دانید 2 شهر مشهد و کاشان بهترین کارخانه های تولید فرش ماشینی را دارند و حدود 90% مردم فرش های خود را از کارخانجات این 2 شهر خریداری می کنند.

حال از بین این 2 شهر کاشان اولین شهری بود که فرش ماشینی در آن بافته شد که حدودا در دهه 50 این اتفاق افتاد و بعد از اینکه اولین فرش ماشینی در این شهر بافته شد تحول بزرگی در صنعت فرش ایجاد شد که بعد از آن شهر های دیگر نیز به فکر تاسیس کارخانجات بافندگی فرش افتادند.

راه های ارتباطی:

دسترسی های اصلی این محله اتوبان رسالت مسیر شرق به غرب، خیابان جلفا (ارسباران)، اتوبان رسالت مسیر غرب به شرق، خیابان شریعتی، خیابان سهروردی شمالی مسیر شمال به جنوب به صورت یک طرفه از پل سیدخندان تا میدان پالیزی(شهید قندی)، خیابان سهروردی شمالی به صورت دو طرفه از میدان پالیزی (شهید قندی) تا خیابان تخت طاووس (مطهری)، خیابان سهروردی جنوبی، خیابان آپادانا (خرمشهر)، خیابان عباس آباد (بهشتی)، خیابان تخت طاووس (مطهری)، خیابان بهارشیراز می‌باشد. قالیشویی سهروردی.

مترو

ایستگاه متروی سهرودی و ایستگاه متروی شهید قدوسی در این محله واقع شده است. ایستگاه های متروی مصلی و شهید بهشتی و مفتح و هفت تیر در نزدیکی این محله واقع شده است.

BRT:

ایستگاه تاکسی در زیر پل سیدخندان به تمام نقاط تهران شرق، غرب، شمال، جنوب خط تاکسی وجود دارد. در تمام طول خیابان سهروردی شمالی و سهروردی جنوبی و خیابان‌های منشعب ‌شده از آن تاکسی به وفور تردد دارد. قالیشویی سهروردی ، بهترین قالیشویی تهران.

قالیشویی سهروردی دارای مجوز است؟

بله،دارای مجوز رسمی از صنف قالیشویان تهران می باشد

تحویل فرش چند روزه است؟

بسته به تعداد فرش از42 ساعت الی73 ساعت می باشد.

شستشوی فرش ها بصورت اسلامی است؟

بله،تمامی مراحل فارغ از نوع شستشو و وماد،آبکشی و کر اسلامی داده می شوند.

ساعت کاری قالیشویی تا چگونه است؟

قالیشویی سهروردی از ساعات ۷ صبح الی ۱۰ شب پاسخگوی مشتریان عزیز می باشد. خدمات قالیشوئی در دو شیفت کاری روز و شب، و خدمات در محل ( منزل یا محل کار) در شیفت روز ارائه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonبرای تماس کلیک کنید

تماس باما