تلفن تماس 22041891

تلفن تماس 22041891

ساعت کاری 24ساعت حتی تعطیلات

قالیشویی جماران

قالیشویی تهران > بلاگ > اخبار > قالیشویی جماران
قالیشویی جماران
قالیشویی جمارانReviewed by مدیر on Oct 8Rating: 3.5

قالیشویی جماران

قالیشویی جماران بزرگترین قالیشویی تهران و بهترین درخدمات شستشوی فرش و موکت تقدیم می کند .

شستشوی فرش ها تاکنون مسئله ای جدی برای افراد خانواده بوده است. انسان همیشه سعی درایجاد راحتی و آسانی درشستشوی وسائل خانه خود داشته است.

خدمات شستشوی فرش دیگر مثل سابق نیست که خودتان انجام دهید.دیگر شستشوی فرش درخانه را فراموش کنید .

قالیشویی جماران تهران

قالیشویی جماران

قالیشویی جماران با 30 سال سابقه و تجربه در ارائه خدمات قالیشویی فرش آماده به خدمت می باشد.قالیشویی جماران با به کارگیری کارگران و افراد متخصص و مجرب و ورزیده همواره در تلاش است تا فراتر از وظیفه عمل کرده وخاطری آسوده را برای شما فراهم آورد.

تمامی قالیشویی های فعال چه درکلانشهر بزرگ تهران و چه در شهرستان ها معیارهایی برای ارائه خدمات خود دارند.قالیشویی جماران نیز ضمن دارابودن از تمامی امکانات دیگر قالیشویی خدماتی فرای آنها ارائه می دهد وهمین مسئله باعث ایجاد تفاوت و متمائز بودن قالیشویی جماران ازدیگر قالیشویی ها کرده است.

ارائه خدمات در محل شما از متمایزترین خدمات ما به تمامی شما عزیزان جهت شستشوی موکت، فرش و مبلمان در منازل، ادارات،سالن ها، مساجد و حسینیه‌ها با تخفیف ویژه می‌باشد.

[]
1 Step 1
Previous
Next

در صورت نیاز به هرگونه اطلاعات در ارتباط با تعرفه‌ها و نرخ قالیشویی ، ترمیم و نگهداری فرش و دیگر خدمات‌مان می‌توانید با ما در تماس باشید.

همین حالا باما تماس بگیرید قالیشویی جماران همیشه وهرزمان برای خدمت به شما می شتابد.

تماس با ما : 22745035

چرا قالیشویی جماران؟

بیش از30 سال سابقه در صنعت قالیشویی تهران

د ارای کارخانه ای اختصاصی و مجهز، شستشو بدون واسطه

سرویس دهی فوری در سراسر محله های تهران

نیروی کار متعهد، مجرب و آموزش دیده

ضمانت کلیه خدمت قالیشویی، مبل شویی، ترمیم و بازسازی

دلایل انتخاب قالیشویی جماران بسیار است.اما بهترین آنها که قالیشویی جماران در تهران را از بقیه متمایز می کند را برای شما عزیزان بیان می کنیم.

شستشوی سریع:

قالیشویی جماران همیشه زمان مشتری برایش ارزشمند بوده و هرگز وقت را تلف نمی کند.قالیشویی جماران با بیش از 100 شعبه قالیشویی محلات سریعترین و وسیع ترین گستره خدماتی را داشته که تأثیر گذاری این موضوع در تسریع بخشیدن به انجام قرارداد ،

قالیشویی جماران در کمترین زمان ممکن خود را به شما رسانده و مشکل شما را حل می کند.

امنیت:

قالیشویی جماران با استفاده از فناوری های نوین و جدید درشستشوی فرش و موکت توانسنه از آسیب دیدگی های احتمالی در حین شستشو جلوگیری کرده و در حفظ و نگه داری فرش های مشتری کوشا باشد.

کارگران حرفه ای:

قالیشویی جماران با بیش از 3 دهه تجربه و سابقه کار دارای مقبولیت و محبوبیت خاصی میان قدیمیان محلات داشته و این شهره را مدیون خدمات عالی و بی نظیر کارگران مورد اعتماد ، آموزش دیده و مجرب خود می داند.قالیشویی جماران بهترین قالیشویی تهران

خلاصه مطلب:

ّقالیشویی جماران همیشه در تلاش است تا با انجام خدمات شبانه روزی به اقشار مختلف جامعه از جمله منازل مسکونی و ارائه بهترین امکانات در امر شستشو و ترمیم فرش هابتواند همانند گذشته ، همچنان مشتریان خود را راضی نگه دارد. قالیشویی جماران

خدمات ترمیم و بازسازی فرش

قالیشویی جماران تهران خدماتی چون رفو گری  ومرمت فرش را هم انجام می دهد.

قالیشویی جماران با کادری مجرب در زمینه شستشو و ترمیم فرش شما را آماده ارائه خدمات رفو، ترمیم ،لکه برداری قلم زنی ،و… می باشد. خدمات مربوط به کلیه فرش ها ترمیم و زیبایی آنها نیز پذیرفته می شود.

ریشه دوزی و ریشه بافی

بهترین قالیشویی در جماران

انجام کلیه خدمات مربوط به ترمیم ،ریشه بافی ،رنگبرداری ،چرم دوزی فرش نیز پذیرفته می شود.

تاریخچه‌ محله‌

محله جماران نام دهي در شمال شهر تهران است. اين محله از توابع شميرانات بوده و در منطقه يك تهران قرار دارد. محله جماران از شرق به حصارك و از غرب به امامزاده قاسم يا همان شميرانات و از جنوب به دزاشيب محدود مي شود و اين محله در غرب منظريه قرار دارد. قالیشویی جماران.

طايفه جماراني از مشهورترين طايفه هاي جماران به شمار مي رود و در اين ميان سيد مهدي جمارانيه با سابقه درخشان در جمهوري اسلامي از همه مشهورتر است. امام خميني در اين محله مي زيسته است.

شستشوی فرش در جماران

محله جماران در دامنه كوه هاي رشته كوه البرز واقع شده و ارتفاع متوسط آن از سطح دريا ۱۷۰۰ متر است. محله جماران در شمال شرقي تجريش و در دامنه جنوبي رشته هاي كوه هاي البرز واقع است. دو درخت چنار تنومند مشخصه اين محله به شمار مي رود. حتي عمر يكي از درخت ها، به بيش از ۸۰۰۰ سال مي رسد. قالیشویی جماران.

استاد عطاري در كتاب خود به نام مشايخ فقه و حديث جماران بيان مي كند كه در نزديكي هاي ري محله اي به نام جاموران وجود دارد كه در دامنه هاي كوه هاي شميران قرار دارد و احتمالا جماران همان جاموران قديم است كه اكنون بدين گونه نام گذاري شده است.

با ورود اعراب به ايران اين نظريه مطرح شده آيا شميران و شمران در دامنه هاي كوه در شمال تهران جاي داشته است. براساس مدارك تاريخي مشخص شده كه محله جماران از همان ابتدا محله بزرگي بوده است .

قالیشویی جماران

محله جماران و ري از همان ابتدا ده هاي دوران باستاني ري بودند و نام اين دهات در كتب قرن سوم هجري ذكر شده است و احتمالا نام شمران همان جمران باشد كه نام گذاري شده بود.

محله جماران تا به امروز قدمت تاريخي خود را حفظ كرده و همچنان خانه هاي كاهگلي با سقف هاي چوبي و كوچه پيچ در پيچ در اين محله همچنان وجود دارد. اگرچه ساختمان هاي جديد و آپارتمان هايي نيز در اين محله نيز به چشم مي خورد و با تخريب باغات، ساختمان هاي متراكم به جاي آن ها جا خوش كرده اند. قالیشویی جماران.

آقا محمد خان قاجار از همان اول به اين محله توجه داشته طوري كه يكي از زمين هاي موجود در اين محله متعلق به آقا سيد محمد جماراني بوده است.  ساكن شدن امام خميني در اين محله به رشد و توسعه آن كمك شاياني كرد.

بهترین قالیشویی در جماران

اين محله به خاطر خوش و آب و هوا بودن مورد توجه بسياري از مردم و اقشار مردم قرار گرفت و بهترين منطقه جهت كشت گياهان و درختان به شمار مي رود. قالیشویی جماران آماده خدمت به شما است.

در مورد تاريخچه نام گذاري اين محله روايات بسيار زيادي وجود دارد و نام جمر به معني سنگ بزرگ است و در اين محله سنگ هاي بزرگي به چشم مي خورد. برخي ديگر نام جماران به معني ياران است. جماران در ابتدا به صورت جمران تلفظ مي شد. قالیشویی جماران

بخاطر خوش و آب و هوايي بسياري از افراد در اين محله كنارهم گرد مي آمدند. برخي روايت مي كنند كه امام زاده ادريس در اين محله مدفون است و البته در همين راستا عده اي ديگر مي گفتند كه جموران ري همان جماران امروزي است.

شستشوی فرش در جماران

ارائه خدمات قالیشویی جماران

رنگ های مصنوعی فرش چیست ؟

رنگ های فرش به طور کلی به 2 دسته رنگ های طبیعی و مصنوعی تقسیم می شوند.رنگ های مصنوعی از مواد های شیمیایی و مصنوعی ساخته می شود که تفاوت هایی با رنگ های طبییعی دارند.

رنگ های مصنوعی به 2 دسته تقسیم می شوند :

  • رنگ های کرمی (دندانه ای)
  • رنگ های جوهری

رنگ های جوهری کیفیت بالایی ندارند و از دسته رنگ های نا مرغوب هستند که در اثر برخورد نور آفتاب و شستشوی به مرور زمان کم رنگ و فرسوده می شوند و سعی کنید فرش هایی که در آن ها از این رنگ استفاده شده است را به هیچ عنوان خریداری نکنید و تا حدودی استفاده از این رنگ ها در فرش ممنوع شده است.

پاک کردن لکه های چربی فرش

لکه های چربی معمولا به هنگام غذا خوردن بر روی فرش ایجاد می شود اما نگرانی بابت تمیز کردن آن نداشته باشید. شما با استفاده از کرم اصلاح می توانید به راحتی تمام لکه های چربی را روی فرشتان تمیز کنید.

برای استفاده از این روش نیاز به یک اسفنج دارید، مقداری از کرم را بر روی اسفنج بریزید و سپس شروع به کشیدن بر روی لکه کنید.

بعد از اینکه لکه را به طور کامل با کرم تمیز کردید برای 10 الی 15 دقیقه صبر کنید تا لکه خشک شود و بعد از آن با استفاده از یک دستمال مرطوب لکه را تمیز کنید.

اماکن مهم

مراکز آموزشی و فرهنگی:

مدرسه در تمامی مقاطع در این محله فعالیت دارند. فرهنگسرای امام خمینی نیز از مراکز فرهنگی و آموزشی این محله به شمار می آید. قالیشویی جماران.

قالیشویی در محله جماران

مراکز مذهبی:

مسجد جامع جماران در كوچه نيايش و در وسط كوچه واقع است. مساحت آن حدود ۹۰۰ مترمربع بوده و در سال هاي قبل نيز بارها بازسازي شده است. حسينيه جماران دو تكيه قديمي و يك حسينيه جديد التاسيس دارد. اين ساختمان دو طبقه بوده و مساحت آن حدود ۸۰۰ مترمربع است و سابقه ساخت آن به سال ۱۲۳۲ هجري شمسي برمي گردد. قالیشویی جماران

 

مراکز خرید:

در اين محله انواع و اقسام فروشگاه ها موجود است. از گل فروشي گرفته تا نمايندگي هاي بيمه و شركت هاي تشريفات و عكاسي وجود دارد كه مردم مي توانند متناسب با نيازهاي خود از اين فروشگاه ها خريد كنند.

مراکز بهداشتی و درمانی:

بيمارستان تخصصي قلب كه از زير مجموعه هاي بيمارستان خاتم الانبياست پذيراي هم وطنان در زمينه رفع مشكلات قلبي آن هاست. آب و هواي عالي اين منطقه جهت كشت گياهان و درختان مهم ترين دليل شكل گيري آن بوده است.قالیشویی جماران.

همچنین بیمارستان بقیه الله جماران که متعلق به سپاه می باشد، در این محله قرار دارد.

مراکز تفریحی و ورزشی:

زمین فوتبال مجموعه جماران، پارک حصارک و مجموعه پارسیان جماران از جمله مراکز تفریحی و ورزشی هستند.

منزل امام خمینی که وسائل شخصی ایشان در آنجا نگهداری می شود در حال حاضر به موزه تبدیل شده است که می توان از آن دیدن کرد.

قالیشویی جماران

تمیز کردن فرش با بخارشوی

در این فرآیند ، از آب گرم یا بخار به طور مثر برای تمیز کردن استفاده می شود. گرمای تولید شده به عنوان ابزاری برای تمیز کردن لکه ها و آلودگی بدون هیچ مشکلی استفاده می شود زیرا می تواند ذرات را نرم کند. با این حال ، استفاده محاسبه شده از عوامل تمیز کننده مختلف و آب گرم می تواند به راحتی در تمیز کردن فرش بسیار موثر باشد. در بیشتر محلول های تمیز کننده بخار برای تکمیل کار از مواد تمیز کننده پایه شوینده به جای صابون استفاده می شود.

معمولا فرش های که زیاد کثیف نیستند و یا گرد و غبار زیادی ندارید از این روش برای شستشو استفاده می کنند.

قالیشویی در جماران

راه های ارتباطی:

اين ده زيبا در غرب به منظريه و از شرق به حصارك و از غرب به امامزاده قاسم و از جنوب به دزاشيب ختم مي شود.قالیشویی جماران

مترو:

متروي در ايستگاه تجريش ايستگاهي دارد كه مي توانيد از قطار مترو پياده شده و بقيه مسير را با اتوبوس يا تاكسي به محله جماران برويد.

BRT:

با اتوبوس هاي تندرو مي توانيد به ميدان تجريش بياييد و از آنجا ميدان جماران رفته و در نهايت به محله جماران برويد.

همچنين در ميدان تجريش، پايانه تاكسيراني وجود دارد كه مي توانيد با تاكسي به ميدان جماران برويد. با اتوبوس تجريش ـ جماران مي توانيد به محله جماران برويد. در ضمن تاكسي هاي تجريش ـ جماران ـ جمشيديه براي تردد به محله جماران وجود دارد و در ايستگاه آخر مي توانيد با يك پياده روي ۱۰ دقيقه اي به مقصد خود برسيد.قالیشویی جماران .

مراحل شستشو فرش در قالیشویی

اگر می خواهید شستشوی فرش خود را در منزل انجام دهید باید درباره تمامی مراحل آن را مطالعه نمایید که فرش به صورت کامل شستشو شود و یا اگر می خواهید شستشوی فرش خود را به قالیشویی بسپارید بهتر است بدانید که فرش شما به چه صورتی شستشو می شود و از چه مواد شوینده هایی استفاده می شود. مراحل شستشوی استاندارد فرش به شرح زیر است :

  • زدودن گرد و غبار فرش
  • خیس کردن فرش ها قبل از شستشو
  • شستشو فرش با استفاده از بهترین مواد شوینده
  • آبکشی فرش
  • آبگیری فرش
  • در مرحله آخر انتقال فرش به گرم خانه برای خشک شدن
قالیشویی مجاز است؟

قالیشویی جماران زیر نظر و بازرسی اتحادیه قالیشویان بوده؛ و تمامی شستشوها یا خدمات با بهترین مواد شوینده و دستگاه های مورد تایید اتحادیه قالیشویان انجام می شود.

برای شستشوی فرش از چه موادی استفاده می شود؟

به دلیل امکانات و تجهیزات کارخانه تنوع شستشو در سالن های شور وجود دارد. نوع شستشو های مناسب برای هر فرش ارائه شده؛ و شستشوی انتخابی توسط مشتری برای فرش انجام می شود.

چطور میتوان از نزدیکترین شعبه را پیدا کرد؟

برای تماس با نزدیکترین قالیشویی از قسمت تماس با ما، شماره نزدیکترین قالیشویی را پیدا کنید. و یا با 22745035 تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonبرای تماس کلیک کنید

تماس باما