تلفن تماس 22041891

تلفن تماس 22041891

ساعت کاری 24ساعت حتی تعطیلات

قالیشویی توحید

قالیشویی تهران > بلاگ > اخبار > قالیشویی توحید
قالیشویی توحید
قالیشویی توحیدReviewed by مدیر on Oct 12Rating: 4.5

قالیشویی توحید

قالیشویی توحید بزرگترین قالیشویی تهران و بهترین درخدمات شستشوی فرش و موکت تقدیم می کند .

شستشوی فرش ها تاکنون مسئله ای جدی برای افراد خانواده بوده است. انسان همیشه سعی درایجاد راحتی و آسانی درشستشوی وسائل خانه خود داشته است.

خدمات شستشوی فرش دیگر مثل سابق نیست که خودتان انجام دهید.دیگر شستشوی فرش درخانه را فراموش کنید .

قالیشویی توحید تهران

قالیشویی توحید

قالیشویی توحید با 30 سال سابقه و تجربه در ارائه خدمات قالیشویی فرش آماده به خدمت می باشد.قالیشویی توحید با به کارگیری کارگران و افراد متخصص و مجرب و ورزیده همواره در تلاش است تا فراتر از وظیفه عمل کرده وخاطری آسوده را برای شما فراهم آورد.

تمامی قالیشویی های فعال چه درکلانشهر بزرگ تهران و چه در شهرستان ها معیارهایی برای ارائه خدمات خود دارند.قالیشوی توحید نیز ضمن دارابودن از تمامی امکانات دیگر قالیشویی خدماتی فرای آنها ارائه می دهد وهمین مسئله باعث ایجاد تفاوت و متمائز بودن قالیشویی توحید ازدیگر قالیشویی ها کرده است.

ارائه خدمات در محل شما از متمایزترین خدمات ما به تمامی شما عزیزان جهت شستشوی موکت، فرش و مبلمان در منازل، ادارات،سالن ها، مساجد و حسینیه‌ها با تخفیف ویژه می‌باشد.

[]
1 Step 1
Previous
Next

در صورت نیاز به هرگونه اطلاعات در ارتباط با تعرفه‌ها و نرخ قالیشویی ، ترمیم و نگهداری فرش و دیگر خدمات‌مان می‌توانید با ما در تماس باشید.

همین حالا باما تماس بگیرید قالیشویی  توحید همیشه وهرزمان برای خدمت به شما می شتابد.

تماس با ما 88385168

چرا قالیشویی توحید ؟

بیش از30 سال سابقه در صنعت قالیشویی تهران

د ارای کارخانه ای اختصاصی و مجهز، شستشو بدون واسطه

سرویس دهی فوری در سراسر محله های تهران

نیروی کار متعهد، مجرب و آموزش دیده

ضمانت کلیه خدمت قالیشویی، مبل شویی، ترمیم و بازسازی

دلایل انتخاب قالیشویی توحید بسیار است.اما بهترین آنها که قالیشویی توحید در تهران را از بقیه متمایز می کند را برای شما عزیزان بیان می کنیم.

شستشوی سریع:

قالیشویی توحید همیشه زمان مشتری برایش ارزشمند بوده و هرگز وقت را تلف نمی کند.قالیشویی توحید با بیش از 100 شعبه قالیشویی محلات سریعترین و وسیع ترین گستره خدماتی را داشته که تأثیر گذاری این موضوع در تسریع بخشیدن به انجام قرارداد ،

قالیشویی توحید در کمترین زمان ممکن خود را به شما رسانده و مشکل شما را حل می کند.

زرد شدن فرش در روش سنتی

یکی از موارد بسیار آزار دهنده برای شما زرد شدن فرش است.شما بعد از شستشو فرش که زحمت زیادی برای آن کرده اید مشاهده می کنید که ریشه ها و کناره های فرش زرد شده اتس و این برای شما بسیار آزار دهنده و خسته کننده خواهد بود.

شاید مجبور شوید فرش را یک بار دیگر شستشو دهید یا اینکه برای پاک کردن آن از خدمات قالیشویی استفاده کنید.

شما می توانید برای جلوگیری از این مشکل از همان اول شستشو فرش های خود را به قالیشویی بسپارید و دیگر با زرد شدن فرش ها خداحافظی کنید.چون که فرش ها در قالیشویی با استفاده از بهترین روش و با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک شسته می شود.

امنیت:

قالیشویی توحید با استفاده از فناوری های نوین و جدید درشستشوی فرش و موکت توانسنه از آسیب دیدگی های احتمالی در حین شستشو جلوگیری کرده و در حفظ و نگه داری فرش های مشتری کوشا باشد.

کارگران حرفه ای:

قالیشویی توحید با بیش از 3 دهه تجربه و سابقه کار دارای مقبولیت و محبوبیت خاصی میان قدیمیان محلات داشته و این شهره را مدیون خدمات عالی و بی نظیر کارگران مورد اعتماد ، آموزش دیده و مجرب خود می داند.قالیشویی توحید بهترین قالیشویی تهران

خدمات ترمیم و بازسازی فرش

قالیشویی توحید تهران خدماتی چون رفو گری  ومرمت فرش را هم انجام می دهد.

قالیشویی توحید با کادری مجرب در زمینه شستشو و ترمیم فرش شما را آماده ارائه خدمات رفو، ترمیم ،لکه برداری قلم زنی ،و… می باشد. خدمات مربوط به کلیه فرش ها ترمیم و زیبایی آنها نیز پذیرفته می شود.

ریشه دوزی و ریشه بافی

قالیشویی در توحید

انجام کلیه خدمات مربوط به ترمیم ،ریشه بافی ،رنگبرداری ،چرم دوزی فرش نیز پذیرفته می شود.

تاریخچه‌ محله‌

محله توحيد در مركز تهران قرار دارد و يكي از قديمي ترين محلات تهران به شمار مي رود. در محله توحيد، بسياري از مراكز تجاري و اداري وجود دارد و بنابراين مي توان گفت كه يكي از محلات پرتردد و شلوغ تهران به شمار مي رود. از ميدان آزادي مي توان به محله توحيد تردد داشت.

از دهه ۴۰ و شروع برنامه هاي اصلاحات اراضي و استفاده از درآمد نفت، اين محله در جذب جمعيت هاي مهاجر شهرستان ها به تهران نقش به سزايي ايفا كرد و اين قضيه از عكس هاي هوايي سال ۱۳۴۸ مشهود است. اين اتفاق در خيابان هاي بهبودي، شهرآرا و آزادي و ستارخان كاملا به چشم مي خورد.

بهترین قالیشویی توحید

در اين زمان معماران اصفهاني و يزدي در ساخت ساز بناهاي در تهران نقش مهمي داشتند. مكانيابي وقرارگيري ساختمان هاي بزرگ در منطقه ۲ تهران يكي از اتفاقات مهم اين دوره به شمار مي رود. در اين زمان بود كه ساختمان وزارت كار و امور اجتماعي در خيابان آزادي تاسيس شد. اولين هسته اين محله در خيابان توحيد شكل گرفت.

براي اولين بار روس ها در اين محله ساكن شدند كه هم اكنون تعدادي از مردم روس نيز در اين محله همچنان به چشم مي خورند. در دوران پهلوي، از آنجايي كه بيشتر محله، توسط باغات اشغال شده بودند، به باغ شاه معروف شد. بعد از انقلاب، اين باغات به تدريج واگذار گرديدند و ساخت و سازها شروع شد و در اين زمان بود كه شهرك بنيان تاسيس شد.قالیشویی توحید آماده خدممت به شما است.

شستشوی فرش در توحید

مهم ترين عوامل در شكل گيري محله توحيد عبارتند از: همگوني قومي و مذهبي و خويشاوندي و عوامل اجتماعي و فرهنگي. شهرك توحيد در ابتداي شكل گيري مناطق خيابان توحيد در ضلع شمال و در غرب يادگار امام و از شمال خيابان ستارخان و از جنوب به خيابان آزادي را دربرمي گرفت.

ساكنان حال حاضر محله توحيد، شيعه هستند و تعدادي يهودي نيز در اين محله زندگي مي كنند. اكثر ساكنان محله توحيد كارمند دولت هستند و البته قوم آذري نيز در اين محله تراكم بيشتري دارند.

مركز اقتصادي خاصي در اين منطقه به چشم نمي خورد ولي در هر حال بازار در اين محله به چشم مي خورد قالیشویی توحید.

ارائه خدمات قالیشویی توحید

بهترین قالیشویی در توحید

اماکن مهم

مراکز خرید:

در محله توحيد مراكز تجاري خيلي زيادي وجود دارد و فروشگاه هاي متنوعي نيز جاي گرفته اند كه ساكنين محله مي توانند با مراجعه به آن ها نيازهاي خود را برطرف كنند. همچنين كارواش ها و مركز خدمات رساني به ماشين ها نيز وجود دارند.

فست فودها و رستوران ها و سفره خانه ها در فاصله ۲۰۰ تا ۳۰۰ متري توحيد جاي گرفته اند. در اين مسير انواع بستني فروش ها، ساندويچ، پيتزافروشي، غذاهاي سنتي و مطبخ ها و مغازه هاي تك محصولي مانند عرضه مستقيم شله زرد، آب انار، نان روغني ، آش رشته به چشم مي خورند. قالیشویی توحید.

دو مغازه كباب تركي و بستني رحيم دو مغازه بسيار معروف محله توحيد است طوري كه بسياري از مشتريان اين دو اغذيه فروشي از شهرستان ها نيز به اين دو فروشگاه تشريف مي آورند و هميشه صفي طولاني در جلوي مغازه به چشم مي خورد.

مراکز بهداشتی و درمانی:

پلی کلینیک تخصصی مرکزی توحید واقع در خیابان توحید جنوبی- روبروی هتل مدرس- نبش کوچه بهار آزادی می باشد.

مساجد دولیی:

دو سازمان وزارت كار و امور اجتماعي و سازمان تامين اجتماعي در محله توحيد جاي گرفته اند.

يكي از قديمي ترين نيروگاه هاي توليد برق بنام برق آلستوم در اين محله وجود دارد كه در سال ۱۳۳۸ در اين محله ساخته شد.

يكي از ادارات شركت مخابرات در نبش خيابان شادمان در اين محله قرار دارد و اداره ماليات غرب تهران نيز در نزديكي سه راهي تهران ويلا قرار داردقالیشویی توحید.

چرا قالیشویی آب ؟

امروزه اگر می خواهید برای شستشو فرش خود از خدمات قالیشویی استفاده کنید قالیشویی بسیار زیادی در شهر تهران وجود دارد که می توانید از خدمات آن ها استفاده کنید.

قالیشویی آب یکی از قدیمی ترین قالیشویی تهران است.همان طور که می دانید با توجه به قدیمی بودن این قالیشویی و داشتن بیش از 30 سال سابقه کار در این زمینه تجربه کافی برای شستشو انواع فرش ها را دارند.

خدمات شستشو فرش های دستبافت یکی از خدمات ویژه قالیشویی آب است که شما می توانید با تماس یا به صورت آنلاین آن را سفارش دهید.

همچنین اگر می خواهید خیالتان از بابت قالیشویی آب راحت باشد می توانید مجوز های این قالیشویی از اتحادیه قالیشویان تهران را در سایت مشاهده کنید.

اماکن آموزشی و فرهنگی:

مدارس و آموزشگاه هاي بسيار زيادي در اين محله به چشم مي خورد كه مي توان به دبستان پسرانه دولتي بيت المقدس و دبیرستان و پیش‌دانشگاهی غیرانتفاعی دخترانه دنیای علوم، دبستان دخترانه غیرانتفاعی دانش، دبستان پسرانه غيرانتفاعي روح‌الله، راهنمائي دخترانه دولتي توحيد، راهنمائي پسرانه دولتي آيت‌الله طالقاني، راهنمائي پسرانه غيرانتفاعي سيد الشهدا، راهنمائي پسرانه دولتي شهيد مدني.

هنرستان دخترانه دولتي الزهرا، هنرستان دولتی دخترانه گل یاس، هنرستان دخترانه دولتي هاجر، آموزش پيش دانشگاهي دخترانه دولتي ارشاد ۱ و ۲ اشاره كرد كه فرزندان ساكنين محله توحيد در اين مراكز آموزش مي بينند.قالیشویی توحید

اماکن مذهبی:

مسجد و كانون توحيد مهم ترين شاخصه هاي محله توحيد به شمار مي رود. مسجد امام حسن عسگری(ع) و صاحب الزمان(عج) نیز در این محله واقع شده اند.

مراکز تفریحی، ورزشی:

خانه ورزش و تفریحات سالم و همچنین سرای محله توحید از مراکز تفریحی و ورزشی این محله به شمار می آید.

قالیشویی توحید

شستشوی فرش در توحید

راه های ارتباطی:

خیابان توحید ، ستارخان و اتوبان چمران از دسترسی های مهم این محله می باشد.

مترو

ايستگاه توحيد يكي از معروف ترين ايستگاه متروي تهران است كه در تقاطع خيابان آزادي و خيابان توحيد واقع است. اين ايستگاه در خط ۴ قرار دارد. قالیشویی توحید.

BRT:

اتوبوس تندرو به اين محله تردد مي كند بنابراين بسياري از شهروندان مي توانند با وسايل نقليه عمومي به اين محله تردد كنند. ايستگاه توحيد در خيابان آزادي و در تقاطع توحيد و بزرگراه نواب قرار دارد. اداره حج و اوقاف به اين ايستگاه اتوبوس نزديك است.

همچنين در اين محله تاكسي هاي ثابت و گردشي نيز وجود دارند كه مي توان به وسيله آن ها به محل هايي مثل مترو صادقيه، ميدان آزادي و ساير محل ها سفر کرد.

شستشوی مبل هم انجام می شود؟

بله،شستشوی انواع مبلمان در منزل نیز انجام می شود.

شستشوی فرش ها بصورت اسلامی است؟

بله،شستشوی تمامی فرش ها فارغ از مواد و نوع شستشو ،آبکشی و کراسلامی داده می شود.

شستشوی فرش ها متری حساب می شود؟

بله،تمامی فرش ها متری حساب میشوند و شستشوی موکت متری با فرش فرق میکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonبرای تماس کلیک کنید

تماس باما