تلفن تماس 22041891

تلفن تماس 22041891

ساعت کاری 24ساعت حتی تعطیلات

قالیشویی بلوار کشاورز

قالیشویی تهران > بلاگ > اخبار > قالیشویی بلوار کشاورز
قالیشویی بلوار کشاورز
قالیشویی بلوار کشاورزReviewed by مدیر on Oct 16Rating: 4.5

قالیشویی بلوار کشاورز

قالیشویی بلوار کشاورز بزرگترین قالیشویی تهران و بهترین درخدمات شستشوی فرش و موکت تقدیم می کند .

شستشوی فرش ها تاکنون مسئله ای جدی برای افراد خانواده بوده است. انسان همیشه سعی درایجاد راحتی و آسانی درشستشوی وسائل خانه خود داشته است.

خدمات شستشوی فرش دیگر مثل سابق نیست که خودتان انجام دهید.دیگر شستشوی فرش درخانه را فراموش کنید .

قالیشویی بلوار کشاورز تهران

قالیشویی بلوار کشاورز

قالیشویی  بلوار کشاورز با 30 سال سابقه و تجربه در ارائه خدمات قالیشویی فرش آماده به خدمت می باشد.قالیشویی   بلوار کشاورز      با به کارگیری کارگران و افراد متخصص و مجرب و ورزیده همواره در تلاش است تا فراتر از وظیفه عمل کرده وخاطری آسوده را برای شما فراهم آورد.

تمامی قالیشویی های فعال چه درکلانشهر بزرگ تهران و چه در شهرستان ها معیارهایی برای ارائه خدمات خود دارند.قالیشوی   بلوار کشاورز     نیز ضمن دارابودن از تمامی امکانات دیگر قالیشویی خدماتی فرای آنها ارائه می دهد وهمین مسئله باعث ایجاد تفاوت و متمائز بودن قالیشویی  بلوار کشاورز  ازدیگر قالیشویی ها کرده است.

ارائه خدمات در محل شما از متمایزترین خدمات ما به تمامی شما عزیزان جهت شستشوی موکت، فرش و مبلمان در منازل، ادارات،سالن ها، مساجد و حسینیه‌ها با تخفیف ویژه می‌باشد.

[]
1 Step 1
Previous
Next

در صورت نیاز به هرگونه اطلاعات در ارتباط با تعرفه‌ها و نرخ قالیشویی ، ترمیم و نگهداری فرش و دیگر خدمات‌مان می‌توانید با ما در تماس باشید.

همین حالا باما تماس بگیرید قالیشویی  بلوار کشاورز  همیشه وهرزمان برای خدمت به شما می شتابد.

تماس با ما 88385168

چرا قالیشویی  بلوار کشاورز ؟

بیش از30 سال سابقه در صنعت قالیشویی تهران

د ارای کارخانه ای اختصاصی و مجهز، شستشو بدون واسطه

سرویس دهی فوری در سراسر محله های تهران

نیروی کار متعهد، مجرب و آموزش دیده

ضمانت کلیه خدمت قالیشویی، مبل شویی، ترمیم و بازسازی

دلایل انتخاب قالیشویی بلوار کشاورز بسیار است.اما بهترین آنها که قالیشویی بلوار کشاورز  در تهران را از بقیه متمایز می کند را برای شما عزیزان بیان می کنیم.

شستشوی سریع:

قالیشویی بلوار کشاورز همیشه زمان مشتری برایش ارزشمند بوده و هرگز وقت را تلف نمی کند.قالیشویی  بلوار کشاورز با بیش از 100 شعبه قالیشویی محلات سریعترین و وسیع ترین گستره خدماتی را داشته که تأثیر گذاری این موضوع در تسریع بخشیدن به انجام قرارداد ،

قالیشویی بلوار کشاورز  در کمترین زمان ممکن خود را به شما رسانده و مشکل شما را حل می کند.

امنیت:

قالیشویی  بلوار کشاورز  با استفاده از فناوری های نوین و جدید درشستشوی فرش و موکت توانسنه از آسیب دیدگی های احتمالی در حین شستشو جلوگیری کرده و در حفظ و نگه داری فرش های مشتری کوشا باشد.

کارگران حرفه ای:

قالیشویی بلوار کشاورز  با بیش از 3 دهه تجربه و سابقه کار دارای مقبولیت و محبوبیت خاصی میان قدیمیان محلات داشته و این شهره را مدیون خدمات عالی و بی نظیر کارگران مورد اعتماد ، آموزش دیده و مجرب خود می داند.قالیشویی  بلوار کشاورز بهترین قالیشویی تهران

خدمات ترمیم و بازسازی فرش

قالیشویی بلوارکشاورز تهران خدماتی چون رفو گری  ومرمت فرش را هم انجام می دهد.

قالیشویی بلوارکشاورز جنت اباد با کادری مجرب در زمینه شستشو و ترمیم فرش شما را آماده ارائه خدمات رفو، ترمیم ،لکه برداری قلم زنی ،و… می باشد. خدمات مربوط به کلیه فرش ها ترمیم و زیبایی آنها نیز پذیرفته می شود.

ریشه دوزی و ریشه بافی

بهترین قالیشویی بلوار کشاورز

انجام کلیه خدمات مربوط به ترمیم ،ریشه بافی ،رنگبرداری ،چرم دوزی فرش نیز پذیرفته می شود.

تاریخچه‌ محله‌

 

محله‌ی کشاورز از محلات شناخته ‌شده شهر تهران است. برای بسیاری از افراد، بلوار کشاورز که یکی از المان‌های معروف این محله است؛ یکی از مکان‌های پرخاطره محسوب می‌شود؛ علی‌الخصوص نسل جوان و دانشجویان.

محله‌ کشاورز در منطقه‌ی 6 شهرداری و مرکز شهر تهران قرار گرفته است. از شمال به خیابان فاطمی (حد فاصل خیابان کارگر تا تقاطع خیابان ولیعصر)، از جنوب به بلوار کشاور (حد فاصل تقاطع خیابان کارگر شمالی تا میدان ولیعصر)، از شرق به خیابان ولیعصر (حد فاصل تقاطع خیابان فاطمی تا میدان ولیعصر) و از غرب با خیابان کارگر شمالی (حد فاصل خیابان فاطمی تا تقاطع بلوار کشاورز) همسایه است.

بلوار اصلی این محله در گذشته به نام بلوار الیزابت دوم بوده است و در آن زمان یکی از تفرجگاه‌ های شهر تهران بوده ‌است.

در میانه این بلوار نهری روان است که به رودخانه کرج شهرت دارد. نهر کرج در واقع رودخانه‌ای بوده است که از رودخانه کرج منشعب می شده و به سمت اراضی بهجت آباد می رفته و از این اراضی به سمت دارالخلافه تهران امتداد می‌یافته است. آب این نهر برای کشاورزی و جهت آب شرب منازل در تهران قدیم استفاده می‌شده‌است.

علت نام گذاری این خیابان به بلوار کشاورز، مجاورت ساختمان پیشین وزارت کشاورزی ایران با آن است که این ساختمان در حال حاضر، ساختمان قوه قضاییه است. نکته قابل توجه اینست که بلوار کشاورز توسط سرفراز غزنی طراحی شده  و از سوی سازمان میراث فرهنگی به شماره ثبت ۳۱۳۲۱ در فهرست آثار میراث ملی قرار گرفته است.

ارائه خدمات قالیشویی بلوار کشاورز

قالیشویی در بلوار کشاورز

اماکن مهم

مراکز خرید:

تعداد زیادی مراکز خرید در این محله وجود دارند. از پاساژهای فروش موبایل و تجهیزات الکترونیکی گرفته تا مغازه‌های لباس فروشی و تزییناتی.

بازارچه خوداشتغالی لاله در شمال غربی پارک لاله، مرکز خرید پرستو در خیابان ولیعصر، بالاتر از خیابان زرتشت و مرکز خرید دی در خیابان ولیعصر، جنب اداره پست از مراکز خرید شاخص این محله محسوب می‌گردند. قالیشویی بلوارکشاورز

آب در شستشوی فرش

یکی از اصلی ترین ماده هایی که در شستشوی فرش استفاده می شود آب است و در صورت نبودن آب شما قادر به شستشوی فرش نیستید و شما از در دومین مرحله شستشو برای خیس کردن فرش استفاده می کنید و در مرحله بعد که شستشو است نیازی به استفاده از آب ندارید اما در مرحله بعد کع اصلی ترین استفاده آب در این مرحله است قسمت آبکشی فرش است که باید با استفاده شیر های آب بسیار فشار قوی مواد شوینده از فرش خارج شود و همان طور که در جریان هستید اگر آب نباشد شما به هیچ عنوان نمی توانید مواد شوینده از فرش پاک کنید و تنها ماده آن آب است و حتی شما از آب برای شستشوی دیگر منسوجات منزل هم استفاده می کنید.

مراکز بهداشتی و درمانی:

محله کشاورز دارای چندین بیمارستان است. بیمارستان امام خميني (ره) در بلوار كشاورز، بیمارستان پارس در بلوار كشاورز- جنب ساختمان سامان، بیمارستان ساسان در بلوار كشاورز- بین خيابان فلسطين و دائمي و بیمارستان مهر.

همچنین انستيتو كانسر دربلوار كشاورز- خیابان قريب، مركز طبي كودكان در بلوار كشاورز- خیابان قريب و مرکز هموفیلی در خیابان ولیعصر-خیابان زرتشت غربی قرار دارند. بهداري نيروي انتظامي در خیابان كارگر شمالي، خیابان راهنما هم از دیگر مراکز نزدیک به این محله است. قالیشویی بلوارکشاورز

ضمنا داروخانه دکتر یاسا در خیابان زرتشت، نبش خیابان ششم و داروخانه دکتر اتحادی در خیابان فاطمی، بین معیری و پروین اعتصامی از داروخانه‌های این محله به شمار می‌روند.

مساجد مذهبی:

از مراکز مذهبی اصلی این محله می‌توان به مسجد کبکانبان در خیابان ولیعصر، زرتشت غربی و مسجد موسی ابن جعفر واقع در بلوار کشاورز، نبش خیابان رنجبر اشاره کرد.

مراکز آموزشی، فرهنگی:

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی تهران در این محله واقع شده است.

هچنین تعدادی از مدارس این محله به شرح ذیل می باشد:

  • مدرسه هنر بهاران واقع در خیابان ولیعصر- بالاتر از زرتشت. قالیشویی بلوارکشاورز.
  • مدرسه پسرانه غیردولتی مهر ولایت واقع در بلوار کشاورز- خیابان شهید علیرضا دائمی.
  • مدرسه دخترانه حضرت معصومه واقع در بلوار کشاورز- خیابان فلسطین شمالی.
  • دبیرستان دخترانه هیات امنایی شهید عباسپور واقع درخیابان ولیعصر- بالاتر از زرتشت- کوچه میرهادی.

از دیگر مراکز فرهنگی محله کشاورز می توان به موزه هنرهاي معاصر تهران در حاشیه غربی پارک لاله و موزه فرشدر ضلع شمال غربي پارك لاله اشاره کرد.

مراکز تفریحی و ورزشی:

این محله تعداد زیادی تفریحی و ورزشی دارد. دو سینمای استقلال و سینما آفریقا در خیابان ولیعصر قرار دارند. همچنین پارک لاله در این محله از مراکز تفریحی شاخص به حساب می‌آید.

چند مرکز ورزشی دیگر در این محله عبارتند از: فدراسيون آمادگي جسماني و ايروبيك در خیابان حجاب، فدراسيون بدمينتون در خیابان حجاب و فدراسيون شطرنج در خیابان حجاب، فدراسيون قايقراني در خیابان فاطمی- انتهاي خيابان رهي معيري- نبش مظفري خواه است.

مراکز دولتی:

این محله پایگاه تعداد زیادی از اداره‌ها و شرکت‌های دولتی و خصوصی است. نام تعدادی از مراکز شاخص دولتی در ادامه آورده شده است:

  • دادگستري كل استان تهران درخیابان وليعصر- بعد از چهارراه زرتشت- روبروي پمپ بنزين- كوچه نوربخش.
  • شرکت مدیریت منابع آب ایران در خیابان فلسطین شمالی- پایین‌تر از چهارراه زرتشت. قالیشویی بلوارکشاورز.
  • سازمان تعزیرات حکومتی در خیابان ولیعصر- بالاتر از میدان ولیعصر- نرسیده به خیابان زرتشت- جنب سینما آفریقا.
  • اداره آب و فاضلاب در بلوار کشاورز.
  • سرای محله کشاورز به نشانی خیابان ولیعصر- خیابان زرتشت غربی- روبه‌روی بیمارستان مهر.
  • دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی تهران.

قالیشویی بلوارکشاورز

شستشوی فرش در بلوار کشاورز

نرخ شستشوی فرش ماشینی

فرش های ماشینی یکی از فرش های رایج است که در بین ایرانیان بسیار محبوب است زیرا شما می توانید با توجه به بودجه خود طرح و مدل دلخواهتان را انتخاب کنید. شستشو فرش های ماشینی به طور کلی به 2 روش انجام می شود :

اعلاءشویی: اعلاءشویی بهترین روش برای شستشوی فرش های ماشینی است زیرا در این روش فرش شما 2 بار شسته می شود و برای شستشوی آن از بهترین و مرغوب ترین مواد شوینده استفاده می شود و صفر تا صد شستشو فرش ها توسط دستگاه انجام می شود که هیچ آسیبی به فرش شما در روند شستشو نرسد.

شستشویی معمولی :معمولا کیفیت  شستشوی فرش معمولی نسبت به اعلاءشویی پایین تر است و چون که در شستشوی معمولی فرش برای یک بار شسته می شود و برای شستشوی آن از مواد شوینده معمولی که یکی از آن تاید است استفاده می کنند و تاید یکی از مواد شوینده هایی است که کیفیت بالایی ندارد و اگر فرش شما چندین بار با تاید شسته شود به بافت آن آسیب جدی خواهد رسید.قالیشویی بلوار کشاورز

راه های ارتباطی:

این محله به چند خیابان اصلی از جمله خیابان فاطمی، خیابان ولیعصر و خیابان کارگر شمالی دسترسی مناسبی دارد.

مترو

متروی میدان جهاد و متروی میدان ولیعصر نزدیکترین ایستگاه‌های مترو به این محله هستند. قالیشویی بلوارکشاورز.

BRT:

تقاطع خیابان ولیعصر با بلوار کشاورز و همچنین تقاطع خیابان ولیعصر با خیابان فاطمی محل عبور بی ارتی راه آهن- تجریش است.

تاکسی هم در قسمت های مختلف این محله به چهار سمت تهران ارائه سرویس می دهد و کار جابجایی را بسیار راحت می‌کند. علاوه بر موارد یاد شده، اتوبوس‌ های شرکت واحد هم در این محله حضور دارند و نقش مهمی در جابجایی مسافران ایفا می‌کنند. قالیشویی بلوارکشاورز.

مواد شوینده در شستشوی فرش

یکی از ماده هایی که برای شستشوی بسیار مهم است مواد شوینده است و مدل  های مختلفی دارد که باید با توجه به جنس فرش و رنگ آن مواد شوینده مناسب را انتخاب کنیم و یکی دیگر از عواملی که در انتخاب مواد شوینده تاثیر گذار است نوع شستشوی فرش است، اگر سفارش شستشوی فرش خود را معمولی سفارش داده باشید فرش شما با استفاده از مواد شوینده معمولی مانند تاید شسته می شود که کیفیت بسیار بالایی ندارد و اگر می خواهید طول عمر فرش شما بیشتر شود بهتر است شستشوی فرش خود را به صورت اعلاء شویی سفارش دهید چون که در اعلاءشویی فرش با استفاده از بهترین مواد شوینده ها مانند شامپو شسته می شود و به بافت فرش هیچ آسیبی به بافت فرش نمی رسد.

از چه موادی برای شستشو استفاده می شود؟

از بهترین مواد شستشو و خارجی بدون آسیب به بافت و رنگ فرش

قالیشویی بلوارکشاورز خدمات ترمیم فرش نیز انجام می دهد؟

بله،تمامی خدمات اعم از رفو و ترمیم سوختگی و لکه گیری را انجام می دهد

ساعت کاری قالیشویی تا چه وقت است؟

قالیشویی بلوار کشاورز 24 ساعته و بدون تعطیلی در خدمت شماست.

قالیشویی بلوار کشاور به تمام نقاط تهران خدمات ارایه می دهد؟

بله،قالیشویی بلوار کشاور دارای شعبه های متعدد در سراسر تهران بزرگ می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonبرای تماس کلیک کنید

تماس باما