تلفن تماس 22041891

تلفن تماس 22041891

ساعت کاری 24ساعت حتی تعطیلات

قالیشویی امیریه

قالیشویی تهران > بلاگ > اخبار > قالیشویی امیریه
قالیشویی امیریه

قالیشویی امیریه

قالیشویی امیریه بزرگترین قالیشویی تهران و بهترین درخدمات شستشوی فرش و موکت تقدیم می کند .

شستشوی فرش ها تاکنون مسئله ای جدی برای افراد خانواده بوده است. انسان همیشه سعی درایجاد راحتی و آسانی درشستشوی وسائل خانه خود داشته است.

خدمات شستشوی فرش دیگر مثل سابق نیست که خودتان انجام دهید.دیگر شستشوی فرش درخانه را فراموش کنید .

قالیشویی امیریه تهران

قالیشویی امیریه

قالیشویی  امیریه   با 30 سال سابقه و تجربه در ارائه خدمات قالیشویی فرش آماده به خدمت می باشد.قالیشویی امیریه   با به کارگیری کارگران و افراد متخصص و مجرب و ورزیده همواره در تلاش است تا فراتر از وظیفه عمل کرده وخاطری آسوده را برای شما فراهم آورد.

تمامی قالیشویی های فعال چه درکلانشهر بزرگ تهران و چه در شهرستان ها معیارهایی برای ارائه خدمات خود دارند.قالیشوی  امیریه   نیز ضمن دارابودن از تمامی امکانات دیگر قالیشویی خدماتی فرای آنها ارائه می دهد وهمین مسئله باعث ایجاد تفاوت و متمائز بودن قالیشویی امیریه   ازدیگر قالیشویی ها کرده است.

ارائه خدمات در محل شما از متمایزترین خدمات ما به تمامی شما عزیزان جهت شستشوی موکت، فرش و مبلمان در منازل، ادارات،سالن ها، مساجد و حسینیه‌ها با تخفیف ویژه می‌باشد.

[]
1 Step 1
Previous
Next

در صورت نیاز به هرگونه اطلاعات در ارتباط با تعرفه‌ها و نرخ قالیشویی ، ترمیم و نگهداری فرش و دیگر خدمات‌مان می‌توانید با ما در تماس باشید.

همین حالا باما تماس بگیرید قالیشویی امیریه  همیشه وهرزمان برای خدمت به شما می شتابد.

تماس با ما 55045504

چرا قالیشویی  امیریه  ؟

بیش از30 سال سابقه در صنعت قالیشویی تهران

د ارای کارخانه ای اختصاصی و مجهز، شستشو بدون واسطه

سرویس دهی فوری در سراسر محله های تهران

نیروی کار متعهد، مجرب و آموزش دیده

ضمانت کلیه خدمت قالیشویی، مبل شویی، ترمیم و بازسازی

دلایل انتخاب قالیشویی  امیریه  بسیار است.اما بهترین آنها که قالیشویی امیریه  در تهران را از بقیه متمایز می کند را برای شما عزیزان بیان می کنیم.

شستشوی سریع:

قالیشویی  امیریه  همیشه زمان مشتری برایش ارزشمند بوده و هرگز وقت را تلف نمی کند.قالیشویی  امیریه  با بیش از 100 شعبه قالیشویی محلات سریعترین و وسیع ترین گستره خدماتی را داشته که تأثیر گذاری این موضوع در تسریع بخشیدن به انجام قرارداد ،

قالیشویی  امیریه  در کمترین زمان ممکن خود را به شما رسانده و مشکل شما را حل می کند.

امنیت:

قالیشویی  امیریه  با استفاده از فناوری های نوین و جدید درشستشوی فرش و موکت توانسنه از آسیب دیدگی های احتمالی در حین شستشو جلوگیری کرده و در حفظ و نگه داری فرش های مشتری کوشا باشد.

کارگران حرفه ای:

قالیشویی امیریه  با بیش از 3 دهه تجربه و سابقه کار دارای مقبولیت و محبوبیت خاصی میان قدیمیان محلات داشته و این شهره را مدیون خدمات عالی و بی نظیر کارگران مورد اعتماد ، آموزش دیده و مجرب خود می داند.قالیشویی  امیریه   بهترین قالیشویی تهران

خدمات ترمیم و بازسازی فرش

قالیشویی امیریه تهران خدماتی چون رفو گری  ومرمت فرش را هم انجام می دهد.

قالیشویی امیریه با کادری مجرب در زمینه شستشو و ترمیم فرش شما را آماده ارائه خدمات رفو، ترمیم ،لکه برداری قلم زنی ،و… می باشد. خدمات مربوط به کلیه فرش ها ترمیم و زیبایی آنها نیز پذیرفته می شود.

فرش دستباف تبریز

 شهر تبریز یکی از مهمترین مراکز بافت فرش و قالی در ایران است و از سوی شورای جهانی صنایع دستی لقب “شهرجهانی بافت فرش” گرفته است.

خریداران فرش کهنه تبریز زیاد است که یکی از دلایل آن استفاده از رنگ های با کیفیت استفاده شده در فرش است که با گذشت زمان و پا خوردن و استفاده شدن زیاد، زیباتر جلوه میدهند و بهتر جلوه میکنند.

فرش طرح ماهی تبریز یکی از بهترین فرش های تبریز است که هم از لحاظ زیبایی و هم کیفیت بهترین گزینه است.رنگ های تیره این فرش با ترکیب نور سفید و زرد زیبایی منحصرفردی را به پذیرایی شما الهام می بخشد.

ریشه دوزی و ریشه بافی

شستشوی فرش در امیریه

انجام کلیه خدمات مربوط به ترمیم ،ریشه بافی ،رنگبرداری ،چرم دوزی فرش نیز پذیرفته می شود.

تاریخچه‌ محله‌

 

محله امیریه یکی از قدیمی ‌ترین محله‌ های تهران است که بسیاری از افراد به خصوص میانسالان و مسن‌ ها وقتی صحبت از گذشته ‌ها می ‌شود، جمله من بچه امیریه هستم از دهانشان خارج می ‌شود.

امیریه جزو املاک شاهزادگان قاجار بوده و نام آن هم از باغ امیریه که کامران میرزا و مادرش در این محله ساختند، گرفته شده است. در مدت زمان بین سلطنت قاجار تا پهلوی دوم این محله به رشد و تکامل رسید و به تدریج رونق گرفت. قالیشویی امیریه

بطوریکه هنوز مغازه‌ ها، گرمابه‌ ها، زورخانه ‌ها و طبابت‌ خانه‌ ها با سر درهای قدیمی در این محله هستند که بعضی از آن ها همچنان مورد استفاده قرار می ‌گیرند.

این محله در جنوب پایتخت است و از ابتدای خیابان ولیعصر، حد فاصل میدان راه آهن و خیابان امام خمینی را امیریه محله امیریه محسوب می ‌شود. امیریه از شرق به خیابان وحدت اسلامی (شاهپور سابق) و از غرب به کارگرجنوبی (سی متری سابق) محدود می ‌شود.

از بناهای حائز اهمیت این محله قدیمی می‌ توان به باغ امیریه، عبادتگاه شاه ورهرام ایزد زرتشتیان در خیابان ژیان، مرکز ناشنوایان سماء، مسجد ولی الله اعظم (سنگلجی)، خیابان فرهنگ که از راسته‌ های قدیمی این محله است، گرمابه انصاری، سرپل امیربهادر، مهدیه تهران و خانه های قدیمی آن اشاره کرد. قالیشویی امیریه .

فرش دستباف کاشان

شهر کاشان یکی از نخستین شهرهایی است که قالی دستباف با کیفیت و در حجم زیاد بافته و تولید میگردد.این شهر بعنوان قطب بین المللی فرش دستباف و ماشینی در جهان شناخته می شود.

برای بافت فرش دستباف از الیاف طبیعی استفاده می شود که بالا بودن قیمت آن به این مورد بستگی دارد.الیاف طبیعی چون پشک،کرک،پنبه و ابریشم استفاده می شود.

یکی از ابزارهای کاربردی که برای بافتن فرش استفاده می شود چاقو است که برای بریدن الیاف مصرفی هنگام بافت استفاده میشود.

از شانه برای کوبیدن پود های زیر و روی الیاف بافته شده استفاده می شود و از سیخ برای جابجا کردن پود بر روی الیاف فرش استفاده می شود.

ارائه خدمات قالیشویی امیریه

شستشوی فرش در امیریه

اماکن مهم

مراکز خرید:

یکی ازمزیت های محله امیریه نزدیک بودن به بازار بزرگ تهران است که اصناف مختلفی در آن فعال هستند و از شیر مرغ تا جان آدمیزاد با قیمت مناسب در آن پیدا می‌شود. اما بافت خود امیریه مسکونی است و در درون محله امیریه به جز چند پاساژ کوچک و مغازه‌ های محلی، مراکز خرید چندانی وجود ندارد. قالیشویی امیریه.

مایحتاج روزمره هم توسط سوپرمارکت‌ های محلی و هم‌ چنین میدان میوه‌ و تره‌ بار تامین می‌شود.

وجود مغازه‌های موجود در خیابان کارگر و یا ولی‌عصر هم آن قدر ماهیت تجاری به این خیابان‌ ها نداده که بافت مسکونی امیریه را تحت تاثیر قرار دهد. آنچه که به وفور در این حوالی پیدا می‌شود هم رستوران و فست ‌فود و کافه است.

میدان منیریه و لوازم ورزشی‌ها فروشی‌هایش، حسن آباد و مغازه‌های فروش تخت و کمدش نزدیک است.

مراکز بهداشتی و درمانی:

بیمارستان لقمان و بیمارستان فارابی در منطقه امیریه واقع شده اند.

مساجد مذهبی:

مسجد ولی الله اعظم (سنگلجی) از مهم ترین مساجد این محله به شمار می آید.

همچنین به مسجد مخلصین عباد الله حسین، محبان علی اکبر، متوسلین ابوالفضل عباس، علمداری ها و … نیز می توان اشاره کرد. قالیشویی امیریه.

درحسینیه بیت ‌الزهرا(س) کتابخانه ‌ای با 7حدود  هزار جلد کتاب متنوع فرهنگی، اجتماعی و مذهبی ویژه زنان موجود است که در طبقه دوم این مرکز فرهنگی-مذهبی قرار دارد.

اماکن آموزشی و فرهنگی:

امیریه یک سرای محله با کارگروه‌ های مختلفی دارد که کلاس ‌های فرهنگی، آموزشی و … برگزار می ‌کند.

در خانه تاریخی امیربهادر که در همین نزدیکی است هم انجمن آثار و مفاخر فرهنگی فعال است که فعالیت حول مفاخر ادبی ایران و شناساندن آن ها می ‌گردد. این انجمن کتابخانه ‌ای تخصصی با بیش از 40 هزار جلد کتاب هم دارد که در سال 1346 تاسیس شده و عضویت آن رایگان است. قالیشویی امیریه.

مراکز تفریحی و ورزشی:

در این محله کمبود فضاهای سبزی که اهالی بتوانند اوقات فراغت خود را در آن سپری کنند، احساس می شود. با 25 هزار نفر جمعیت، پارک ‌های این محدوده به تعداد انگشتان یک دست هم نمی ‌رسد.

بوستان معروفی که امیریه نام دارد هم در واقع در اطراف میدان راه‌آهن قرار دارد و سال‌ ها به علت تجمع معتادان، مورد اعتراض ساکنین این حوالی بود تا اینکه شهرداری دور آن را دیوار کشید. البته پارک وسیع شهر واقع در خیابان وحدت اسلامی به امیریه خیلی نزدیک است. قالیشویی امیریه در خدمت شما است.

سرانه اماکن فرهنگی و ورزشی هم وضعیتی مشابه دارد.

تنها سینمای این حوالی یعنی، فلور که جزئی از خاطره جمعی اهالس امیریه سابق به شمار می ‌رود سال ‌ها خاک خورد تا در نهایت تخریب شد.

قالیشویی امیریه

شستشوی فرش در امیریه

 

 

 

 

 

 

 

فرش دستباف قم

بافندگی فرش در شهر قم از حدود 80 سال پیش آغاز شده است و بعد از گذشت چندین سال که هنوز به 20 سال نرسیده بود که صنایع بافندگی و تجارت در این شهر بسیار رونق گرفت و علاوه بر شهر بافندگی در روستای آن هم رواج پیدا کرد و شغل خیلی از مردم در شهر  و روستا بافندگی فرش بود که سود خوبی هم داشت، فرش های قم در ابتدا با استفاده از پشم هایی که ظرافت چندانی نداشتند اما کم کم به کسب تجربه و مهارت توانستند آن را به حد نهایت برسانند.

فرش های زیبا و گران قیمت شهر قم با نخ های بسیار ظریف و زیبایی ابریشمی بافته می شد که به آن ها گل ابریشمی گفته می شد.

راه های ارتباطی:

خیابان‌های ولیعصر، کارگر جنوبی و وحدت اسلامی مهم‌ترین مسیرهای رفت و آمد برای اهالی امیریه هستند.

مترو

ایستگاه منیریه واقع در میدان منیریه هم نزدیک ‌ترین ایستگاه مترو به امیریه است. همچنین ایستگاه‌ های مترو امام خمینی، حسن آباد و مولوی نیز برای دسترسی به این محله مناسب می باشند. قالیشویی امیریه.

BRT:

از ابتدای خیابان ولیعصر یعنی میدان راه‌ آهن تا شمال تهران یعنی میدان تجریش، ایستگاه ‌های بی‌ آر تی در فواصل کوتاهی نسبت به یکدیگر قرار گرفته ‌اند. علاوه بر بی آر تی، تاکسی‌ها و اتوبوس‌ها هم ایستگاه‌های متعددی دارند. قالیشویی امیریه

شستشوی پتو هم قالیشویی امیریه انجام می دهد؟

بله،شستشوی پتو ،موکت،مبل هم در محل انجام می شود.

فرش ها اگر اسیب ببینند تکلیف چیست؟

قالیشویی امیریه تمامی خدمات خود را به صورت ضمانت کتبی ارائه میدهد.امااگر فرشی اسیب ببیند اطلاع دهید تا بررسی و برطرف شود.

قالیشویی امیریه تمامی مراحل شستشو را با دستگاه انجام می دهد؟

بله،قالیشویی امیریه مجهز به دستگاه های تمام اتوماتیک می باشد.

قالیشویی امیریه دارای مجوز می باشد؟

بله،دارای مجوز از صنف قالیشویان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonبرای تماس کلیک کنید

تماس باما