تلفن تماس 22041891

تلفن تماس 22041891

ساعت کاری 24ساعت حتی تعطیلات

قالیشویی اقدسیه

قالیشویی تهران > بلاگ > اخبار > قالیشویی اقدسیه
قالیشویی اقدسیه
قالیشویی اقدسیهReviewed by مدیر on Nov 28Rating: 4.5

قالیشویی اقدسیه

قالیشویی اقدسیه بزرگترین قالیشویی تهران و بهترین درخدمات شستشوی فرش و موکت تقدیم می کند .

شستشوی فرش ها تاکنون مسئله ای جدی برای افراد خانواده بوده است. انسان همیشه سعی درایجاد راحتی و آسانی درشستشوی وسائل خانه خود داشته است.

خدمات شستشوی فرش دیگر مثل سابق نیست که خودتان انجام دهید.دیگر شستشوی فرش درخانه را فراموش کنید .

قالیشویی اقدسیه تهران

قالیشویی اقدسیه

قالیشویی اقدسیه با 30 سال سابقه و تجربه در ارائه خدمات قالیشویی فرش آماده به خدمت می باشد.قالیشویی اقدسیه با به کارگیری کارگران و افراد متخصص و مجرب و ورزیده همواره در تلاش است تا فراتر از وظیفه عمل کرده وخاطری آسوده را برای شما فراهم آورد.

تمامی قالیشویی های فعال چه درکلانشهر بزرگ تهران و چه در شهرستان ها معیارهایی برای ارائه خدمات خود دارند.قالیشویی اقدسیه نیز ضمن دارابودن از تمامی امکانات دیگر قالیشویی خدماتی فرای آنها ارائه می دهد وهمین مسئله باعث ایجاد تفاوت و متمائز بودن قالیشویی اقدسیه ازدیگر قالیشویی ها کرده است.

ارائه خدمات در محل شما از متمایزترین خدمات ما به تمامی شما عزیزان جهت شستشوی موکت، فرش و مبلمان در منازل، ادارات،سالن ها، مساجد و حسینیه‌ها با تخفیف ویژه می‌باشد.
در صورت نیاز به هرگونه اطلاعات در ارتباط با تعرفه‌ها و نرخ قالیشویی ، ترمیم و نگهداری فرش و دیگر خدمات‌مان می‌توانید با ما در تماس باشید.

همین حالا باما تماس بگیرید قالیشویی اقدسیه همیشه وهرزمان برای خدمت به شما می شتابد.

[]
1 Step 1
Previous
Next

تماس باما 22041891

چرا قالیشویی اقدسیه؟

بیش از 30 سال سابقه در صنعت قالیشویی تهران

د ارای کارخانه ای اختصاصی و مجهز، شستشو بدون واسطه

سرویس دهی فوری در سراسر محله های تهران

نیروی کار متعهد، مجرب و آموزش دیده

ضمانت کلیه خدمت قالیشویی، مبل شویی، ترمیم و بازسازی

دلایل انتخاب قالیشویی اقدسیه بسیار است.اما بهترین آنها که قالیشویی اقدسیه در تهران را از بقیه متمایز می کند را برای شما عزیزان بیان می کنیم.

شستشوی سریع:بهترین قالیشویی اقدسیه

قالیشویی اقدسیه همیشه زمان مشتری برایش ارزشمند بوده و هرگز وقت را تلف نمی کند.قالیشویی اقدسیه با بیش از 100 شعبه قالیشویی محلات سریعترین و وسیع ترین گستره خدماتی را داشته که تأثیر گذاری این موضوع در تسریع بخشیدن به انجام قرارداد ،

قالیشویی اقدسیه در کمترین زمان ممکن خود را به شما رسانده و مشکل شما را حل می کند.

امنیت:

قالیشویی اقدسیه با استفاده از فناوری های نوین و جدید درشستشوی فرش و موکت توانسنه از آسیب دیدگی های احتمالی در حین شستشو جلوگیری کرده و در حفظ و نگه داری فرش های مشتری کوشا باشد.

کارگران حرفه ای:

قالیشویی قدسیه با بیش از 3 دهه تجربه و سابقه کار دارای مقبولیت و محبوبیت خاصی میان قدیمیان محلات داشته و این شهره را مدیون خدمات عالی و بی نظیر کارگران مورد اعتماد ، آموزش دیده و مجرب خود می داند.قالیشویی اقدسیه بهترین قالیشویی تهران

خلاصه مطلب:

قالیشویی اقدسیه همیشه در تلاش است تا با انجام خدمات شبانه روزی به اقشار مختلف جامعه از جمله منازل مسکونی و ارائه بهترین امکانات در امر شستشو و ترمیم فرش هابتواند همانند گذشته ، همچنان مشتریان خود را راضی نگه دارد. قالیشویی اقدسیه

نحوه رفو کردن فرش در رابطه با سوختگی

برای رفو گری فرش ماشینی در قسمت هایی ازآن که عمیق تر سوخته اند میبایست قسمت های سوخته را با استفاده از یک کاتر یا قیچی باریک ازفرش جدا نماییم. در مرحله بعد باید از قسمت های سالم فرشمان مقداری پرز که با قسمت های سوخته همرنگ است انتخاب نماییم با کمک چسب آن را به قسمت های سوخته متصل کنیم.

قالیشویی در محله اقدسیه

نحوه رفو کردن فرش در رابطه با سوختگی سیگار

اگر فرش بر اثر افتادن سیگار بر روی آن دچار سوختگی شده باشد برای ترمیم‌ قسمت‌ سوخته و آسیب‌دیده‌ی آن ابتدا می‌بایست بر روی قسمت سوختگی سمباده بکشیم و سپس اضافات آن را با استفاده از جاروبرقی پاک کنیم. در مرحله بعدی از کار رفوگری فرش می‌بایست با کمک قیچی مخصوص ابرو بخش‌های جداشدنی را ببریم و جدا کنیم. اگر در این مرحله از رفو کردن هنوز اثر سوختگی بر روی فرش باقی باشد می‌توانیم با استفاده از محلولی که آب‌اکسیژنه یک قسمت و آب ده قسمت آن را تشکیل می‌دهد و با کمک تکه‌ای پارچه روی قسمت سوخته فرش بکشیم تا رنگ سوختگی از بین برود. در آخر کار نیز باید قسمت سوخته فرش را به‌خوبی بشوییم و خشک نماییم.

نحوه رفو کردن فرش در رابطه با سوختگی با زغال

به‌منظور رفو‌نمودن فرش در رابطه با سوختگی آن که بر اثر زغال ایجاد شده باشد می‌بایست بعد از کوتاه‌نمودن پرزهای سوخته فرش محل سوختگی را با استفاده از شامپو فرش بپوشانیم و سپس اجازه دهیم که خشک شود. بعد از خشک‌کردن باید سطح رویی فرش را جاروبرقی بکشیم. در صورتی که لکه سوختگی هنوز بر روی فرش باقی مانده باشد می‌توانیم برای رفو کردن فرش از محلول رنگ‌بر ضعیف به‌منظور پاک‌کردن اثر سوختگی استفاده نماییم. بعد از استفاده از محلول رنگ بر باید فرش را بشوییم و خشک کنیم .برای این که قسمتی از فرش که آن را شسته‌ایم زودتر خشک شود.

می‌توانیم وسیله قطوری را در قسمت زیرین آن بگذاریم تا بر اثر جریان‌یافتن هوا در آن قسمت روند خشک‌شدن فرش سریع‌تر اتفاق بیفتد. نکته‌ای که باید توجه کافی به آن معطوف گردد این است که هرگز نباید از صابون برای شستن فرش استفاده نمود و همچنین نباید فرش را بیش از حد خیس کرد. نکته دیگر این که برای رفو کردن فرش در رابطه با سوختگی‌های عمیقی که ممکن است برای آن پیش بیاید باید فرش را به مراکز قالی‌شویی بسپاریم.

نحوه رفو کردن فرش در رابطه با سوختگی با اتو

اگر شدت سوختگی فرش با اتو ضعیف باشد و تنها در این حد باشد که رنگ فرش زرد شده باشد می‌توانیم با استفاده از یک پیاز به رفونمودن فرشمان بپردازیم. برای انجام این کار می‌بایست یک عدد پیاز را به ۲ قسمت تقسیم کنیم و سپس آن را بر روی سوختگی فرش قرار دهیم. در مرحله بعدی کار باید قسمت سوخته فرش را بشوییم و خشک کنیم تا بدین ترتیب لکه‌ای که بر اثر سوختگی با اتو ایجاد شده است از بین برود.

 

تاریخچه‌ محله‌شستشوی فرش در اقدسیه

محله اقدسیه تهران در منطقه 1 شهرداری تهران قرار دارد. زمین های اقدسیه در گذشته متعلق به صندوقدار ناصرالدین شاه بود که بعد از بخشش آن به همسر ناصرالدین شاه به نام امینه اقدس ملقب به اقدس الدوله، اين منطقه اقدسیه نام گرفت.

ماشین دودی در حقیقت یکی از مهمترین یادگارها و نشان های تهران قدیم است که در اذهان تمام مردم آن عصر و نیز در اسناد بجای مانده از آن روزگاران باقی است. بعدها “گار” یا ایستگاه ماشین دودی در ضلع غربی همین محدوده بنا گردید و این نخستین ساختمانی بود که در این نواحی و در محل کنونی ترمینال تاکسیرانی ساخته شد. محله ای که به آهستگی در کنار این ایستگاه پر تردد و بنام ملک اولیه آن کشتزارها پدید آمد، اقدسیه نام گرفت.

محدوده محله اقدسیه شامل محله کاشانک در شمال، خیابان موحد دانش (اقدسیه) در جنوب، پارک نیاوران در غرب و بلوار آجودانیه در شرق می شود.

ساکنین اقدسیه به لحاظ فرهنگ و طبقه اجتماعی یکدست هستند و روابط همسایگی در میان آنها دیده نمی‌شود. البته این کمرنگی روابط محلی ویژگی اکثریت محله‌های اعیان‌نشین تهران است که برج‌نشینی در آنها رواج دارد. ولی در بافت سنتی وضعیت متفاوت است و تعلق و هویت عمیقی میان اهالی وجود دارد. بعد از انقلاب 57 بسیاری از اراضی اقدسیه در اختیار سپاه و نیروی زمینی ارتش قرار گرفت و امروز دور تا دور دهکده اقدسیه محدوده نظامی است. عدم تطابق بافت نظامی با بافت مسکونی محله یکی از عوامل نارضایتی ساکنین اقدسیه است.

ارائه خدمات قالیشویی اقدسیه

 

اماکن مهم

مراکز خرید:

اقدسیه مثل اکثر مناطق شمال شهر تهران از فروشگاه ها و مراکز خرید خوبی برخوردار است. رستوران ها و کافی شاپ های متعددی هم در این منطقه وجود دارند.

این محله علاوه بر مراکز خرید محلی دارای مراکز خریدی مانند الماس شرق و بورس طلا فروشی اقدسیه می باشد.

بهترین قالیشویی اقدسیه

مراکز دولتی:

سفارت خانه های چین و سوئد و مرکز خرید اقدسیه از مکان های مهم و دیدنی اقدسیه به شمار می روند.

مراکز بهداشتی و درمانی:

بیمارستان های چمران و بیمارستان نیکان در این محله واقع شده اند. بیمارستان فرمانیه نیز در نزدیکی اقدسیه قرار دارد و نیازهای درمانی منطقه را تامین می کند.

اماکن مذهبی:

 از مساجد محله اقدسیه می توان به مسجد ابراهیم خلیل الله در خیابان آرد ایران-خیابان نصیر قدیم، باب الحوایج در خیابان 24 متری-خ نفری، امام الزمان(عج) در جاده ورامین-نبش کوچه حیدری، صاحب الزمان(عج) در خیابان پیلغوش-کوچه تقوی راد، حضرت ابوالفضل(ع) در خیابان بابک- 8متری اول و مسجد امام محمد باقر(ع) در خیابان ورامین-مقابل کارخانه یخ و پنبه اشاره کرد.

اماکن آموزشی و فرهنگی:

به جز مهد کودک و مدارسی که در این محله قرار دارند، سرای محله در زمینه های مختلف از جمله هنری، ورزشی، زبان، قرآن، سلامت و … کلاس های آموزشی برگزار می کند.

كتاب خانه رازي- مقابل بيمارستان فيروز آبادي نیز از اماکن آموزشی این محله به شمار می آید.

مراکز تفریحی و ورزشی:

افزون بر رستوران ها و مراکز خرید از بوستان های این محله مانند بوستان ثامن و اراج از مراکز تفریحی محله اقدسیه می باشند. همچنین پارک های بازی زکریای رازی و کوثر برای بازی بچه ها در این محله تعبیه شده است.

پارک نیاوران نیز در مجاورت این محله قرار دارد که برای گذران اوقات به همراه خانواده و دوستان مکان مناسبی است.

قالیشویی در اقدسیه

قالیشویی اقدسیه؟

قالیشویی اقدسیه با 30 سال تجربه در ارائه خدمات شستشوی وترمیم فرش هادر خدمت شما اهالی اقدسیه است.

قالیشویی اقدسیه بار ویژگی های شگفت انگیزی دارد که او را خاص و ویژه می کند.

  1. تحویل به موقع و بدون تعطیلی
  2. کادر مجرب ، آموزش دیده و قابل اطمینان
  3. قیمت ارزان و مناسب نسبت به سایرین
  4.  لول و اتو شده به مشتری عزیز تحویل داده می شود.
  5. و…
تحویل فرش ها به چه صورت است؟

قالیشویی اقدسیه تمام وقت و بدون تعطیلی تحویل فرش ها را انجام می دهد.

یک فرش دستبافت دارم مراحل شستشو به چه صورت است؟

فرش دستبافت با توجه به حساسیت خاصی که دارد از مواد و مراحل شستشوی خاصی انجام میشود.

شستشو درمحل نیز انجام میشود؟

بله،اگ جای مناسبی دارید با فرستادن نیروی کار فرش شما شستشو می شوند.

قالیشویی اقدسیه دارای مجوز است؟

بله،قالیشویی اقدسیه با دارا بودن مجوز رسمی از اتحادیه قالیشویی تهران دارای مجوز رسمی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonبرای تماس کلیک کنید

تماس باما