تلفن تماس 22041891

تلفن تماس 22041891

ساعت کاری 24ساعت حتی تعطیلات

قالیشویی ازگل

قالیشویی تهران > بلاگ > اخبار > قالیشویی ازگل
قالیشویی ازگل
قالیشویی ازگلReviewed by مدیر on Oct 7Rating: 3.5

قالیشویی ازگل

قالیشویی ازگل بزرگترین قالیشویی تهران و بهترین درخدمات شستشوی فرش و موکت تقدیم می کند .

شستشوی فرش ها تاکنون مسئله ای جدی برای افراد خانواده بوده است. انسان همیشه سعی درایجاد راحتی و آسانی درشستشوی وسائل خانه خود داشته است.

خدمات شستشوی فرش دیگر مثل سابق نیست که خودتان انجام دهید.دیگر شستشوی فرش درخانه را فراموش کنید .

قالیشویی ازگل تهران

قالیشویی ازگل

قالیشویی ازگل با 30 سال سابقه و تجربه در ارائه خدمات قالیشویی فرش آماده به خدمت می باشد.قالیشویی ازگل با به کارگیری کارگران و افراد متخصص و مجرب و ورزیده همواره در تلاش است تا فراتر از وظیفه عمل کرده وخاطری آسوده را برای شما فراهم آورد.

تمامی قالیشویی های فعال چه درکلانشهر بزرگ تهران و چه در شهرستان ها معیارهایی برای ارائه خدمات خود دارند.قالیشویی ازگل نیز ضمن دارابودن از تمامی امکانات دیگر قالیشویی خدماتی فرای آنها ارائه می دهد وهمین مسئله باعث ایجاد تفاوت و متمائز بودن قالیشویی ازگل ازدیگر قالیشویی ها کرده است.

ارائه خدمات در محل شما از متمایزترین خدمات ما به تمامی شما عزیزان جهت شستشوی موکت، فرش و مبلمان در منازل، ادارات،سالن ها، مساجد و حسینیه‌ها با تخفیف ویژه می‌باشد.

[]
1 Step 1
Previous
Next

در صورت نیاز به هرگونه اطلاعات در ارتباط با تعرفه‌ها و نرخ قالیشویی ، ترمیم و نگهداری فرش و دیگر خدمات‌مان می‌توانید با ما در تماس باشید.

همین حالا باما تماس بگیرید قالیشویی ازگل همیشه وهرزمان برای خدمت به شما می شتابد.

تماس باما 22196504

چرا قالیشویی ازگل؟

بیش از30 سال سابقه در صنعت قالیشویی تهران

د ارای کارخانه ای اختصاصی و مجهز، شستشو بدون واسطه

سرویس دهی فوری در سراسر محله های تهران

نیروی کار متعهد، مجرب و آموزش دیده

ضمانت کلیه خدمت قالیشویی، مبل شویی، ترمیم و بازسازی

دلایل انتخاب قالیشویی ازگل بسیار است.اما بهترین آنها که قالیشویی ازگل در تهران را از بقیه متمایز می کند را برای شما عزیزان بیان می کنیم.

شستشوی سریع:

قالیشویی ازگل همیشه زمان مشتری برایش ارزشمند بوده و هرگز وقت را تلف نمی کند.قالیشویی ازگل با بیش از 100 شعبه قالیشویی محلات سریعترین و وسیع ترین گستره خدماتی را داشته که تأثیر گذاری این موضوع در تسریع بخشیدن به انجام قرارداد ،

قالیشویی ازگل در کمترین زمان ممکن خود را به شما رسانده و مشکل شما را حل می کند.

امنیت:

قالیشویی ازگل با استفاده از فناوری های نوین و جدید درشستشوی فرش و موکت توانسنه از آسیب دیدگی های احتمالی در حین شستشو جلوگیری کرده و در حفظ و نگه داری فرش های مشتری کوشا باشد.

کارگران حرفه ای:

قالیشویی ازگل با بیش از 3 دهه تجربه و سابقه کار دارای مقبولیت و محبوبیت خاصی میان قدیمیان محلات داشته و این شهره را مدیون خدمات عالی و بی نظیر کارگران مورد اعتماد ، آموزش دیده و مجرب خود می داند.قالیشویی ازگل بهترین قالیشویی تهران

خلاصه مطلب:

ّقالیشویی ازگل همیشه در تلاش است تا با انجام خدمات شبانه روزی به اقشار مختلف جامعه از جمله منازل مسکونی و ارائه بهترین امکانات در امر شستشو و ترمیم فرش هابتواند همانند گذشته ، همچنان مشتریان خود را راضی نگه دارد. قالیشویی ازگل

نحوه تشخیص رنگ پس دادن فرش

یکی از مراحلی که باید قبل از شستشو فرش انجام دهید این است که متوجه شوید فرش شما رنگ پس می دهد یا خیر.

برای این که می توانید از 2 روش استفاده کنید :

روش اول : در روش اول شما نیاز به یک دستمال سفید دارید که آن را باید مرطوب کنید و سپس بر روی یک گوشه ای از قرار دهید و حدود 10 الی 20 دقیقه صبر کنید.بعد از این مدت دستمال را بررسی کنید اگر دستمال رنگی شده بود به این معنی است که فرش شما رنگ پس می دهد.

روش دوم : از دیگر روش ها برای تشخیص رنگ دادن فرش استفاده از کرک و پشم فرش است.شما می توانید مقداری از آن را خیس کنید و داخل یک دستمال سفید قرار دهید و حدود 15 دقیق صبر کنید.

اگر بعد از این مدت دستمال رنگی شده بود در نتیجه فرش شما رنگ پس می دهد.

خدمات ترمیم و بازسازی فرش

 

قالیشویی ازگل تهران خدماتی چون رفو گری  ومرمت فرش را هم انجام می دهد.

قالیشویی ازگل با کادری مجرب در زمینه شستشو و ترمیم فرش شما را آماده ارائه خدمات رفو، ترمیم ،لکه برداری قلم زنی ،و… می باشد. خدمات مربوط به کلیه فرش ها ترمیم و زیبایی آنها نیز پذیرفته می شود.

ریشه دوزی و ریشه بافی

انجام کلیه خدمات مربوط به ترمیم ،ریشه بافی ،رنگبرداری ،چرم دوزی فرش نیز پذیرفته می شود.

تاریخچه‌ محله‌

 

قالیشویی در ازگلاين محله از قديمي ترين محلات تهران است. محله ازگل تهران در منطقه۱تهران قرار دارد.و یکی از مناطق شمال شرق تهران است. آب و هواي اين محله تحت تاثير عوامل جغرافيايي است . در كل اين محله به علت داشتن باغها داراي هواي سرد نسبت به محلات ديگر است .كه البته وجود همين باغها و جويبارها است .كه هواي اين منطقه را پاك و تميز نموده است قالیشویی ازگل.

 استاد نياوراني كتابي درخصوص تاريخچه شميرانات نوشته است . كه وجود درختان زياد گل در اين محله را نتيجه نام گذاري اين محل به نام ازگل حدس زده است. قالیشویی ازگل

در اين محله سه طايفه ي بزگ ازگلي  طلوعي و رنجبريان وجود داشته است. كه احتمالاً از سمت شمال كشور به اين محل مهاجرت نموده اند . و هم چنين نقش كشاورزان و باغداران را در به وجود آمدن اين محله و ايجاد تغيير و تحولات درون محله اي نمي توان ناديده گرفت .

حمام ازگل كه در حال حاضر جزء آثار باستاني بوده و در حال تخريب مي باشد از يادگاري هاي دوران بسيار قديم است .قالیشویی ازگل

در گذشته قناتي كه از بالاي ازگل از سمت كو هها سرازير مي شده که از خيابان هاشم ازگلي به سمت پايين مي آمده و به استخري كه سرچشمه ي قنات ذرنا بوده است وارد  می شد . محل كنوني اين استخر در خيابان هاشم ازگلي نبش بن بست گل مي باشد كه اكنون پارك ازگل در آن واقع است .قالیشویی ازگل ، بهترین قالیشویی تهران.

بنابه گفته قديميانمحله ازگل در گذشته از كوچه طلوعي تا ميدان ازگل زمي نهاي گندم بوده است و اكثراً زمي نهاي ازگل به صورت زمينهاي زراعي وبه صورت باغ بوده است كه اكنون نيز تعدادي از اين باغها در محله وجود دارد .

شستشوی فرش در ازگل

در قديم بيماري به اسم سالك در اين محله وجود داشته كه از آب آلوده ناشي مي شود كه تلفات جاني بسياري داشته بود .  در شرق ميدان ازگل مسجدي وجود داشته كه محل اطراق مسافران بوده  است. و اصلی ترین  خيابان ازگل نيز نامي با توجه به ساختار كوهستاني و ويژگي خاص، محله ازگل در قديم به عنوان پناهگاه و مامني مطمئن در مواقع شورشها، جنگها و آشوبها نگريسته مي شده اكنون نيز بسياري از ساكنين محله ازگل داراي اعتقادات راسخ و قوي دارا می باشند قالیشویی ازگل

هم اكنون در اين محله يك مركز بهداشت به اسم درمانگاه سید الشهدا در مقابل برج اورانوس واقع است و به تازگی در کنار میدان میوه و تربار درمانگاهی به تازگی دایر شده است .  دارای دو دارو خانه می باشد  .

یکی از بزرگترین ضعف این محله نداشتن بیمارستان است. قالیشویی ازگل

با گذشت زمان در این محل ساختمان های بزرگ جاهای درختان و باغ ها  را می گیرد .

بعد از احداث بزرگرا ه ها خیابان ازگل از جنوب به اتوبان شهید بابایی و از شمال به بزرگراه ارتش و از قسمت شرق به خیابان نیروی زمینی راه پیدا می کند .قالیشویی ازگل

ارائه خدمات قالیشویی ازگل

شستشوی فرش در ازگل

اماکن مهم

این محله دارای مکان های مهم و جذاب بسیاری می باشد که تعدادی از آن ها به شرح زیر است:

دانشگاه پیام نور ، چاپخانه ، باشگاه دیپلماتیک وزارت امور خارجه ، میدان میوه و تره و بار ، باشگاه بدنسازی ، درمانگاه و داروخانه و… .

مراکز خرید:

مجتمع تجاری الماس ایرانیان بزرگترین مرکز خرید محله ازگل به حساب می آید . دارای مراکز پوشاک  از جمله لباس مردانه و زنانه و لوازم آرایشی و بهداشتی غیره می باشد. دارای فروشگاه شهروند وبازار میوه و تربار می باشد.قالیشویی ازگل

مساجد مذهبی:

يكي از مراكز مذهبي ازگل كه نقش عمد هايي در همبستگي ساكنين اين محله دارد مسجد ازگل است . و مسجد ازگل در خیابان هاشمی و کوچه احمد ازگلی می باشد که مراسم های و اعیاد و سوگواری ها در مسجد برگزار می شود .

ویژگی های شامپو فرش مناسب

شامپو فرش یکی از مواد شوینده های مناسبی برای تمیز کردن فرش در منزل است.سعی کنید از شامپو فرش با کیفیت استفاده کنید تا آسیبی به فرش وارد نکند و سعی کنید ویژگی های زیر را دار باشد :

  • داشتن علامت استاندارد و تایید شده بودن آن
  • اگر شامپو فرش شما بسیار با کیفیت باشد شما می توانید برای پاک کردن مبلمان،موکت و … نیز از آن استفاده کنید.
  • آسیب نرساندن به الیاف و بافت فرش
  • نداشتن بوی مضر و آزار دهنده
  • داشتن بوی مناسب و معطر
  • تمیز کردن فرش به طور کامل
  • قابلیت لکه بری بالا

قالیشویی ازگل

راه های ارتباطی:

این محله در شمال شرقی تهران قرار دارد و در 7 کیلومتری شرق تجریش واقع می باشد .این محله از شمال به شهرک شهید محلاتی و شهرک دانشگاه و شهرک نفت ،از قسمت غرب به میدان نوبنیاد و از قسمت شرق به بلوار نیروزی زمینی ادامه پیدا می کند . قالیشویی ازگل آماده خدمت به شما است.

مترو:

نزدیک ترین ایستگاه مترو به محله ازگل ایستگاه شهید محلاتی متعلق به خط۳ مترو تهران است .

اتوبوس:

اتوبوس رانی برای محله ازگل مسیر های را انتخاب کرده است که این مسیرها عبارتند از ،بزرگراه ارتش امام علی و شهید بابایی می باشد که حمل و نقل در این منطقه آسان کرده است .

ازدر این محل اتوبوس از از شمال در بلوار ارتش و از غرب بزرگراه امام علی که با اتوبوس تندرو خط 9 می روند و ازشرق به بلوار نیروزمینی با اتوبوس پایانه حقانی به انتهای بلوار ارتش می رود.

خدمات رفو و ترمیم فرش چه مدت طول می کشد؟

خدمات رفو و ترمیم هر فرش از فرش دیگر متفاوت می باشد. و به همین سبب نوع خدمات رفو و ترمیم نیز متفاوت و مختص هر فرش می باشد.

امکان تحویل گرفتن فرش در محلی دیگر وجود دارد؟

در صورتی که جا به جایی دارید و مایل هستید در منزل جدید فرشهاتان را تحویل بگیرید. کافیست آدرس منزل جدید را هنگام جمع آوری اعلام نمایید. لازم به ذکر است تحویل فرش ها به آدرس دیگر مشمول هزینه مجزا نیست!

فرش ها آسیب نمی بیند؟

خدمات شستشوی فرش دارای ضمانت نامه کتبی می باشد. در صورت نارضایتی( حتی از خدمات شستشو) کارخانه موارد مطرح شده را پیگیری و برطرف می نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonبرای تماس کلیک کنید

تماس باما