تلفن تماس 88009257

تلفن تماس 22865257

ساعت کاری 24ساعت حتی تعطیلات

قالیشویی آراج

قالیشویی تهران > بلاگ > اخبار > قالیشویی آراج
قالیشویی آراج
قالیشویی آراجReviewed by مدیر on Oct 8Rating: 3.5

قالیشویی آراج

قالیشویی آراج بزرگترین قالیشویی تهران و بهترین درخدمات شستشوی فرش و موکت تقدیم می کند .

شستشوی فرش ها تاکنون مسئله ای جدی برای افراد خانواده بوده است. انسان همیشه سعی درایجاد راحتی و آسانی درشستشوی وسائل خانه خود داشته است.

خدمات شستشوی فرش دیگر مثل سابق نیست که خودتان انجام دهید.دیگر شستشوی فرش درخانه را فراموش کنید .

قالیشویی آراج تهران

قالیشویی آراج با 30 سال سابقه و تجربه در ارائه خدمات قالیشویی فرش آماده به خدمت می باشد.قالیشویی آراج با به کارگیری کارگران و افراد متخصص و مجرب و ورزیده همواره در تلاش است تا فراتر از وظیفه عمل کرده وخاطری آسوده را برای شما فراهم آورد.

تمامی قالیشویی های فعال چه درکلانشهر بزرگ تهران و چه در شهرستان ها معیارهایی برای ارائه خدمات خود دارند.قالیشویی آراج نیز ضمن دارابودن از تمامی امکانات دیگر قالیشویی خدماتی فرای آنها ارائه می دهد وهمین مسئله باعث ایجاد تفاوت و متمائز بودن قالیشویی آراج ازدیگر قالیشویی ها کرده است.

ارائه خدمات در محل شما از متمایزترین خدمات ما به تمامی شما عزیزان جهت شستشوی موکت، فرش و مبلمان در منازل، ادارات،سالن ها، مساجد و حسینیه‌ها با تخفیف ویژه می‌باشد.
در صورت نیاز به هرگونه اطلاعات در ارتباط با تعرفه‌ها و نرخ قالیشویی ، ترمیم و نگهداری فرش و دیگر خدمات‌مان می‌توانید با ما در تماس باشید.

همین حالا باما تماس بگیرید قالیشویی آراج همیشه وهرزمان برای خدمت به شما می شتابد.

تماس باما22865257

چرا قالیشویی آراج؟

بیش از30 سال سابقه در صنعت قالیشویی تهران

د ارای کارخانه ای اختصاصی و مجهز، شستشو بدون واسطه

سرویس دهی فوری در سراسر محله های تهران

نیروی کار متعهد، مجرب و آموزش دیده

ضمانت کلیه خدمت قالیشویی، مبل شویی، ترمیم و بازسازی

دلایل انتخاب قالیشویی آراج بسیار است.اما بهترین آنها که قالیشویی آراج در تهران را از بقیه متمایز می کند را برای شما عزیزان بیان می کنیم.

شستشوی سریع:

قالیشویی آراج همیشه زمان مشتری برایش ارزشمند بوده و هرگز وقت را تلف نمی کند.قالیشویی آراج با بیش از 100 شعبه قالیشویی محلات سریعترین و وسیع ترین گستره خدماتی را داشته که تأثیر گذاری این موضوع در تسریع بخشیدن به انجام قرارداد ،

قالیشویی آراج در کمترین زمان ممکن خود را به شما رسانده و مشکل شما را حل می کند.

امنیت:

قالیشویی آراج با استفاده از فناوری های نوین و جدید درشستشوی فرش و موکت توانسنه از آسیب دیدگی های احتمالی در حین شستشو جلوگیری کرده و در حفظ و نگه داری فرش های مشتری کوشا باشد.

کارگران حرفه ای:

قالیشویی آراج با بیش از 3 دهه تجربه و سابقه کار دارای مقبولیت و محبوبیت خاصی میان قدیمیان محلات داشته و این شهره را مدیون خدمات عالی و بی نظیر کارگران مورد اعتماد ، آموزش دیده و مجرب خود می داند.قالیشویی آراج بهترین قالیشویی تهران

خلاصه مطلب:

ّقالیشویی آراج همیشه در تلاش است تا با انجام خدمات شبانه روزی به اقشار مختلف جامعه از جمله منازل مسکونی و ارائه بهترین امکانات در امر شستشو و ترمیم فرش هابتواند همانند گذشته ، همچنان مشتریان خود را راضی نگه دارد. قالیشویی آراج

خدمات ترمیم و بازسازی فرش

چگونه فرش را رفو کنیم؟

قالیشویی آراج تهران خدماتی چون رفو گری  ومرمت فرش را هم انجام می دهد.

قالیشویی آراج با کادری مجرب در زمینه شستشو و ترمیم فرش شما را آماده ارائه خدمات رفو، ترمیم ،لکه برداری قلم زنی ،و… می باشد. خدمات مربوط به کلیه فرش ها ترمیم و زیبایی آنها نیز پذیرفته می شود.

ریشه دوزی و ریشه بافی

چرم دوزی
چرم دوزی

انجام کلیه خدمات مربوط به ترمیم ،ریشه بافی ،رنگبرداری ،چرم دوزی فرش نیز پذیرفته می شود.

تاریخچه‌ محله‌

محله آراج در منطقه يك شهرداری تهران قرار دارد. این محله يكي از قديمي ترين مناطق شهر تهران به شمار مي رود. مساحت تقريبي آن 1,933028 كيلو متر مربع است و از شمال به اتوبان ارتش از جنوب به اتوبان شهيد بابايي از شرق به اتوبان امام علي (ع) و از غرب به خيابان شهيد لنگري- ميدان اراج منتهي مي شود. قالیشویی آراج .
محله اراج در گذشته به صورت دهكده بوده است. زمين هاي اين دهكده در ابتدا متعلق به حاج ابراهيم خان ظهير الدوله بوده است كه بعدها اين زمين ها توسط ميرزا محمد حسين خان منگنه خريداري گرديد و پس از وي شخصي به نام سردار مالك زمين هاي دهكده شد كه قبر ايشان در حال حاضر در گورستان رستم آباد مي باشد.
در سال 1326 مالك قسمت هاي عمده ي زمين هاي اراج شخصي يهودي بوده است كه در آن زمان در قسمت شمال اين منطقه باغ لارك مهدي قلي خان امير آخور قرار داشت كه اين باغ در زمان ناصرالدين شاه توسط شخصي به نام ميرزارضا خان ارفع الدوله معروف به داش خريداري گرديد و به نام وي ارفعيه ناميده شد.
محله قديم اراج به دليل داشتن آب فراوان و زمين هاي كشاورزي مرغوب در گذشته ي دور باعث مهاجرت اقوامي از محله هاي لواسانات و استقرار آن ها در اراج گرديده است. قنات اراج كه در قسمت شمالي اراج مي باشد از دير باز باغات و زمين هاي كشاورزي روستا را آبياري مي كرده است و يادگاري از گذشته است كه هنوز جاري است. قالیشویی آراج.
محله اراج از قدمت زيادي برخوردار است. به طوري كه حتي پيرمردهاي روستا نيز نمي دانند كه ريشه نام آن از كجا آمده است. اما از آن جا كه يكي از طايفه هاي روستايي عروجي مي باشد، عده اي بر اين باورند كه نام آن عراج بوده كه با گذر زمان به اراج تغيير يافته است. همچنين عراج به معني همواره در بلندي مي باشد و اراج نسبت به در يا در ارتفاع 1536 متري قرار دارد.

ارائه خدمات قالیشویی آراج

قالیشویی در آراج | اماکن

اماکن مهم

مراکز آموزشی و فرهنگی:

نگار خانه كهن، خانه فرهنگ و كتابخانه مسجد جامع اراج از جمله مراکز فرهنگی این منطقه به شمار می آیند. همچنین این محله دارای مدرسه در تمامی مقاطع می باشد و نیاز ساکنین را برطرف می کند.

مراکز تاریخی و مذهبی:

مسجد جامع اراج، حسينيه اراج، مسجد قائم و حسينيه محبان الزهرا (وليعصر) اماکن مذهبی این محله می باشند.
يكي از اماكن مذهبي در محله اراج مسجد جامع اراج مي باشد. اين مسجد كه در بافت سنتي محله در حوزه ميدانگاهي اراج قرار دارد از قدمت قريب به 700 سال برخوردار است. اهالي سالخورده اين محله مي گويند اين مسجد از زمان مغول وجود داشته است اما از تاريخ دقيق آن اطلاعي در دست نيست.
اين مسجد حدود سی سال پيش با كمك مردمي و دولتي ساخته شده است و به شكل كنوني درآمده است و از زمين هاي اطراف كه گويا متعلق به سرهنگي بوده است، خريداري شده و به مسجد قديمي اضافه شده است. مساحت كنوني مسجد حدود 200 متر مي باشد.
دراين مسجد علاوه بر فعاليت هاي مذهبي، فعاليت هاي ديگري نيز توسط انجمن هاي بومي صورت مي
گيرد. در قسمت پايين مسجد كانون علمي و فرهنگي مي باشد كه مركز كامپيوتر، كتابخانه در آنجا قرار دارد و دانش آموزان و اهالي محل از آن استفاده مي نمايند. بسيج خواهران و جلسات آنها نيز در كانون مسجد برگزار مي شود.قالیشویی آراج .
در مقابل مسجد، حسينيه اراج قرار دارد كه شامل سه طبقه است و پايگاه بسيج محله در طبقه سوم قرار دارد. جلسات شورا ياري محله ي اراج نيز در جنب حسينيه برگزار مي شود. و از سال 1386 تا كنون فعاليت دارد.

مراکز دولتی:

مجتمع صنايع دفاع، مجتمع سا صد، مجتمع صا ايران، مجتمع تربيت بدني، اداره بازنشستگان نيروهاي مصلح از جمله مراکز دولتی این محله می باشند.

مراکز خرید:

اراج از فروشگاه ها و مراکز خرید هم برخوردار است. رستوران ها و کافی شاپ های زیادی هم در این محله برای تفریح و شب نشینی های دوستانه اهالی ایجاد شده اند.

مراکز بهداشتی و درمانی:

بيمارستان شهيد چمران، كلنيك شبانه روزي حضرت محمد (ص) و بيمارستان نيكان از مراکز درمانی این محله می باشند.
همچنین داروخانه بيمارستان شهيد چمران و داروخانه نيلسا در آراج خدمات ارائه می دهند.
بيمارستان شهيد چمران:
بيمارستان شهيد چمران كه به عنوان مركز مجهز درماني در محدوده اراج به شمار مي رود در سال 1369 تاسيس شده است و در خيابان صنايع قرار دارد و داراي رتبه درجه يك عالي در ارزشيابي سالانه وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشكي مي باشد.قالیشویی آراج همیشه و هر لحظه با شما می باشد.
داخل محوطه بيمارستان فضا هایي براي نگهداري پرندگان نظير طاووس تعبيه شده است كه مورد توجه مراجعين به بيمارستان قرار مي گيرد. از امكانات رفاهي و خدماتي بيمارستان مي توان به نماز خانه، تاكسي سرويس، بوفه ساندويچ و نوشيدني، پارك كودك، خود پرداز بانك سامان و سرويس هاي بهداشتي اشاره كرد.قالیشویی آراج
داخل بيمارستان سه ساختمان اصلي وجود دارد. اولين ساختمان شامل همكف و دو طبقه مي باشد. در طبقه اول جراحي، ICU و CCU، در قسمت همكف بخش ويژه قلب ، آنژيوگرافي قرار گرفته است و در طبقه دوم داخلي زنان و مردان، پيوند كليه، جراحي، ICU زنان وزايمان، اطفال و شيمي درماني و سوختگي است.
ساختمان دوم كه پلي كلنيك تخصصي شهيد چمران نام دارد در آذر ماه سال 1378 افتتاح گرديد. اين درمانگاه تخصصي شامل بخش هاي مختلفي نظير ارتوپدي، گوش و حلق و بيني، پوست، خون، ريه، بيهوشي، اعصاب و روان و گفتار درماني، چشم، گوارش و… است. روبروي درب ورودي، كتابخانه عقيدتي سياسي بيمارستان وجود دارد كه داراي چندين جلد كتاب مي باشد مراجعين مي توانند با ارائه كارت شناسايي از كتاب ها استفاده نمايند يا آن ها را به امانت ببرند. عناوين كتاب هاي موجود شامل: علوم قرآني تاريخي احاديث، روانشناسي، تربيتي، زندگينامه معصومين و شخصيت هاي بارز و كتاب هاي مرجع مي باشد. قالیشویی آراج .
ساختمان سوم اورژانس بيمارستان مي باشد كه در سال 1379 تاسيس شده است.

مراکز تفریحی و ورزشی:

مراکز وزشی این محله شامل مجتمع ورزشي صنايع دفاع، باشگاه ورزشي پويش و زمين خاكي فوتبال می باشد.
مراکز تفریحی این محله شامل پارك 22 بهمن، پارك گلزار و ميدان اراج (درخت داغ داغان ) می باشد.
با توجه به اينكه محله ي اراج در يكي از قديمي ترين مناطق شهر تهران، در شمالي ترين محدوده ي شهري قرار دارد از قابليت زيادي براي گردشگري و جذب توريست برخوردارمي باشد. با وجود اينكه باغات زيادي در اين منطقه تخريب شده و ساخت و سازهاي زيادي صورت گرفته است، همچنان از سرانه فضاي باز زيادي برخوردار مي باشد.

قالیشویی آراج

قالیشویی در آراج | دسترسی

راه های ارتباطی:

از نظر دسترسی محله اراج در وضعیت مناسبی است. بزرگراه های بابایی، امام علی، ارتش و صدر دسترسی خوبی برای خودروهای این منطقه ایجاد کرده اند.

مترو:

خط 3 مترو تهران از این منطقه گذر می کند و ایستگاه نوبنیاد نزدیک ترین ایستگاه این منطقه است.

BRT:

خطوط اتوبوسرانی و بی آرتی نیز در خیابان های محله اراج تردد دارند که رفت و آمد را برای اهالی این منطقه آسان می کنند. قالیشویی آراج در خدمت شما است.
تحویل فرش ها چند روز طول می کشد؟

تحویل فرشها برای شستشوی ۲ روز کاری می باشد.و فرش هایی در شیفت دوم جمع آوری شوند؛ سه روز کاری تحویل داده می شوند.

فرش ها آسیب نمی بیند؟

خدمات شستشوی فرش دارای ضمانت نامه کتبی می باشد. در صورت نارضایتی( حتی از خدمات شستشو) کارخانه موارد مطرح شده را پیگیری و برطرف می نماید.

شستشوی فرش دستبافت با ماشینی فرق میکند؟

بله،به دلیل حساس بودن فرش دستبافت هم شستشو و هم مواد شستشو متفاوت است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس باما